Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Vaizele @ 2008 05 11, 16:01)
jo, manasis vyresnysis kai buvo mažas, rengiau visokiom spalvom ir dar ilgi plaukai buvo, nekirpau, tokie gražūs garbanoti, tai visada sakydavo kokia graži mergaitė  g.gif

o dabar panašiai su mažiuoju. Bet aš vien dėl to neketinu vaiko vien melynais atspalviais rengti, nes užaugęs ir taip tų tamsių spalvų prisinešios iki valiai  smile.gif

tik va kur pažiūrėsi jei modelis berniukams, tai būtinai mėlynas arba pilkas  blink.gif specialiai nėriau geltoną  doh.gif



o ka reiskia tas uzrasas?

Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2008 05 11, 16:59)
o ka reiskia tas uzrasas?


"Soy" ispaniškai reiškia "esu", "un" - vyr.giminės artikelis.

O kas esu, tikiuosi, matosi? blush2.gif
Atsakyti
Man irgi patinka mezginiai su užrašais.Va tokį buvau numezgus pernai savo mažėliui,gaila,jau išaugo.
user posted image
O čia nugara
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 09:44)
Man irgi patinka mezginiai su užrašais.Va tokį buvau numezgus pernai savo mažėliui,gaila,jau išaugo.


oi, koks simpatiškas wub.gif na va, pagaliau lenda iš pogrindžio įdomūs berniukiški modeliai clap.gif

Fiona35, o kaip su sukūrei reikiamą schemą tekstui?

Mano tai matai siuvinėta ant viršaus, o tavo matau megzta, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 09:44)
Man irgi patinka mezginiai su užrašais.Va tokį buvau numezgus pernai savo mažėliui,gaila,jau išaugo.


Kokia faina idėja bigsmile.gif
Ruošiamės vasarai user posted imageuser posted image
O čia žentukui nunarpliojau biggrin.gif Sakykit, kaip jinai bernui? Neatrodo mergaitiška? g.gif Pripratus tik panom nert.Apačioj tas pagarbanavimas gal dar pasitiesins po plovimo ax.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2008 05 12, 09:54)
Kokia faina idėja bigsmile.gif
Ruošiamės vasarai [img]
O čia žentukui nunarpliojau biggrin.gif Sakykit, kaip jinai bernui? Neatrodo mergaitiška? g.gif Pripratus tik panom nert.Apačioj tas pagarbanavimas gal dar pasitiesins po plovimo ax.gif


Aš tai tirpstu nuo tų vasariškų mergaitiškų skarelių. Jaučiu vien dėl jų pasirašysiu turėt dar vieną vaiką biggrin.gif o gal mergaitė bus rolleyes.gif

Labai miela kepurytė berniukui thumbup.gif aš už tai, kad ir berniukams vaikystėje dėti ryškesnius rūbelius, o ne vien juodus ir mėlynus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 12, 11:53)
oi, koks simpatiškas  wub.gif na va, pagaliau lenda iš pogrindžio įdomūs berniukiški modeliai  clap.gif

Fiona35, o kaip su sukūrei reikiamą schemą tekstui?

Mano tai matai siuvinėta ant viršaus, o tavo matau megzta, ar ne?  g.gif

Taip,mezgiau.O raides radau vienam rusiškam žurnaliuke.Bet galima pasibraižyt ant popieriaus "langeliais",aš taip piešinukus darau.
Atsakyti
Kad jau išgyrėt,tai dar vieną berniukišką įdėsiu,tiesa jau irgi išaugtą
user posted image
O čia mergaitei komplektas,nepamenu ar tik nerodžiau anksčiau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 10:08)
Taip,mezgiau.O raides radau vienam rusiškam žurnaliuke.Bet galima pasibraižyt ant popieriaus "langeliais",aš taip piešinukus darau.


Mezgant pasibraižius ant langeliais popieriaus po to kažkaip išsitempia, raidės tampa plokštesnės, o jei nusibraižai kvadratą, tai jis pasidaro stačiakampis numezgus, o jei kačiukas, tai būna toks storas kaip priplotas iš viršaus nukritusios plytos. Nepadeda man langeliai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 11, 09:14)
skarytes pažiūrėk čia pas Pukė albume - gerai matosi kaip mezgta, iš jos foto ir mezgiau blush2.gif
http://s194.photobuc...enguriukas3.jpg


LABAI ACIU 4u.gif
QUOTE(Pookelis @ 2008 05 11, 15:38)
Va schema skarelei

thumbup.gif Labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif isvaziuoju i kaima su vaikais visai savaitei tai tikiuosi neviena skarele nunersiu ax.gif

QUOTE(Vaizele @ 2008 05 11, 15:42)
Kątik iškeptas, dar šiltas  biggrin.gif Rodau Jūsų teismui:

Berniukui, ir ne žydras, vat  tongue.gif


Na ,saunuole 4u.gif labai net grazu wub.gif thumbup.gif
QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 09:44)
Man irgi patinka mezginiai su užrašais.Va tokį buvau numezgus pernai savo mažėliui,gaila,jau išaugo.


thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Žiogienė @ 2008 05 12, 09:54)
Kokia faina idėja bigsmile.gif
Ruošiamės vasarai

bigsmile.gif super thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(fiona35 @ 2008 05 12, 10:27)
Kad jau išgyrėt,tai dar vieną berniukišką įdėsiu,tiesa jau irgi išaugtą


OHO LABAI GRAZU thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 12 gegužės 2008 - 10:54
Na,va,radau tą žurnalą,pasirodo lenkiškas biggrin.gif ,bet čia viskas aišku,manau.Jei tik gerą dydį fotkių įdėjau.
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Vaizele,2008 05 11, 16:42]
Kątik iškeptas, dar šiltas biggrin.gif Rodau Jūsų teismui:
user posted image

labai gražu thumbup.gif
ir aš už tai, kad berniukams nebūtinai mėlyna ar jos atspalviai ... ir mano vyras mėgsta įvairių spalvų drabužius
Atsakyti