Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(momima @ 2008 05 10, 17:02)
bigsmile.gif labai jau graziai atrodo wub.gif  thumbup.gif  4u.gif

irnesakyk.gif nieko ten ypatingo, storioki siūlai, greitai neriasi, norėjau papuošti, ale žiūriu panai tai be papuošimų geriau - užsidėjo pati ir nereik žiūrėt kur priekis irnesakyk.gif
aš tik savim didžiuojuosi kad vašelis man tampa draugu friends.gif , nes šiaip tai prisiekusi virbalistė esu blush2.gif , maž didesniam gaminiui subręsiu g.gif
dar savo spintoj radau knyga 500 raštų vašeliu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 05 10, 16:08)
irnesakyk.gif nieko ten ypatingo, storioki siūlai, greitai neriasi, norėjau papuošti, ale žiūriu panai tai be papuošimų geriau - užsidėjo pati ir nereik žiūrėt kur priekis  irnesakyk.gif
aš tik savim didžiuojuosi kad vašelis man tampa draugu friends.gif , nes šiaip tai prisiekusi virbalistė esu blush2.gif  , maž didesniam gaminiui subręsiu g.gif
dar savo spintoj radau knyga 500 raštų vašeliu bigsmile.gif

Labai gerai ziurisi ir be papuosimu 4u.gif mirksiukas.gif pas mane ir be papuosimu kepuryte mazosios ax.gif o dabar ir as bandau skrybele nunerti ax.gif idomu kaip cia man gausis cool.gif
tai zinok ir as daugiausia virbalais megsdavau,o dabar taip pamilau vaseli wub.gif vakar pasiemiau virbalus saliui megsti ,tai niekaip schmoll.gif ardziau ir ardziau,man jau graziau nerti darbai wub.gif ax.gif

va mano mazosios kepeliusis blush2.gif tik jau pernykstis,bet dar gerai ir siemet thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo momima: 10 gegužės 2008 - 16:21
QUOTE(momima @ 2008 05 10, 16:15)
Labai gerai ziurisi  ir be papuosimu 4u.gif  mirksiukas.gif pas mane ir be papuosimu kepuryte mazosios ax.gif o dabar ir as bandau skrybele nunerti ax.gif idomu kaip cia man gausis cool.gif


skrybėlė bigsmile.gif idėja bigsmile.gif

sau ar vaikui?

aš kaip tik ieškau plačiabrylės vasarai, bet radau juodą pirkt, o juodos nenoriu schmoll.gif

bet po to ją kažkaip reik krakmolinti, kad bryliai laikytųsi g.gif

nepykit, kad nukrypau nuo temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 05 10, 17:15)
tai zinok ir as daugiausia virbalais megsdavau,o dabar taip pamilau vaseli wub.gif vakar pasiemiau virbalus saliui megsti ,tai niekaip schmoll.gif ardziau ir ardziau,man jau graziau nerti darbai wub.gif  ax.gif

va mano mazosios kepeliusis blush2.gif tik jau pernykstis,bet dar gerai ir siemet thumbup.gif

kad gražiau tai nesiginčyju biggrin.gif , bet kad neriasi jie man 10-100k ilgiau doh.gif , tai vis pradėdavau ir numesdavau blush2.gif tik apdailai vašelį naudojau iki dukros gimimo biggrin.gif
nes sakykim vaikišką sarafaną galima numegzti per viena diena ir dar viena diena ar daugiau knistis su apdaila doh.gif

gražus kepeliukštis, aš toki pernai nunėriau - pametėm, antra nunėriau - per didelis tingėjau ardyti paskolinau draugei, trečia nunėriau - per trupma danėriau šįmet išvis per trupma tai išardžiau ir ilginu dabar biggrin.gif tik vat man tas modelis kažko neišplatėja pakraštyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 05 09, 16:40)
Rodausi paltuka 6m. mergytei.
user posted image
user posted image

wub.gif fainutis

laumos ir tullos kepurytes thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
dar visai šiltas kepinys krikštaduktei tongue.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 10, 16:42)
skrybėlė  bigsmile.gif idėja  bigsmile.gif

sau ar vaikui?

aš kaip tik ieškau plačiabrylės vasarai, bet radau juodą pirkt, o juodos nenoriu  schmoll.gif

bet po to ją kažkaip reik krakmolinti, kad bryliai laikytųsi  g.gif

nepykit, kad nukrypau nuo temos  4u.gif


buvau pradejus vyresneliai dukrai,o gavosi,kad bus kaip man biggrin.gif bet mano uosviene megsta skybeles,o jos arteja gimtadienis,bus dovana ax.gif
joooo reiks kazkaip krakmolint,bet to ne kart nedarius tai nezinau kaip cia bus doh.gif

QUOTE(lauma @ 2008 05 10, 17:06)
gražus kepeliukštis, aš toki pernai nunėriau - pametėm, antra nunėriau - per didelis tingėjau ardyti paskolinau draugei, trečia nunėriau - per trupma danėriau šįmet išvis per trupma tai išardžiau ir ilginu dabar biggrin.gif  tik vat man tas modelis kažko neišplatėja pakraštyje g.gif

Na tu cia gerai pasidarbavai su sitom kepurem lotuliukas.gif
pakrasty tai apacioj g.gif jei apacioj tai man labai gerai kai neisplateja,prilaiko geriau kepuryte ant galvos ax.gif

Grazi skaryte wub.gif thumbup.gif nu bet as niekai nesuprantu kaip tas skarytes nerti doh.gif blush2.gif rasiai cia kazkur kaip neri,nu bet nesuprantu blush2.gif bet vistiek sakiau bandysiu ax.gif labai man jos patinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 05 10, 22:53)
Na tu cia gerai pasidarbavai su sitom kepurem lotuliukas.gif
pakrasty tai apacioj g.gif jei apacioj tai man labai gerai kai neisplateja,prilaiko geriau kepuryte ant galvos  ax.gif

Grazi skaryte wub.gif  thumbup.gif  nu bet as niekai nesuprantu kaip tas skarytes nerti doh.gif  blush2.gif  rasiai cia kazkur kaip neri,nu bet nesuprantu blush2.gif bet vistiek sakiau bandysiu ax.gif labai man jos patinka wub.gif

aga lotuliukas.gif , įvaldžiau ananasus laugh.gif

skarytes pažiūrėk čia pas Pukė albume - gerai matosi kaip mezgta, iš jos foto ir mezgiau blush2.gif
http://s194.photobuc...enguriukas3.jpg
Atsakyti
Va schema skarelei
user posted image
Atsakyti
Kątik iškeptas, dar šiltas biggrin.gif Rodau Jūsų teismui:
user posted image

Berniukui, ir ne žydras, vat tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaizele: 11 gegužės 2008 - 16:03
aciu kad giriat, bet pas mane mergyte smile.gif o kazkas apie berniukiskus rubus parase....
galas pati kalta, nes tokios spalvos


Papildyta:
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 11, 15:42)
Kątik iškeptas, dabar šiltas  biggrin.gif Rodau Jūsų teismui:
user posted image

Berniukui, ir ne žydras, vat  tongue.gif



grazu, o kas pasake, kad tik zydra turi buti?
pas mane mergyte, o as zydra megstu, todel ir painioja su berniuku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tulla @ 2008 05 11, 15:51)
aciu kad giriat, bet pas mane mergyte smile.gif o kazkas apie berniukiskus rubus parase....
galas pati kalta, nes tokios spalvos
Papildyta:
grazu, o kas pasake, kad tik zydra turi buti?
pas mane mergyte, o as zydra megstu, todel ir painioja su berniuku  blink.gif


jo, manasis vyresnysis kai buvo mažas, rengiau visokiom spalvom ir dar ilgi plaukai buvo, nekirpau, tokie gražūs garbanoti, tai visada sakydavo kokia graži mergaitė g.gif

o dabar panašiai su mažiuoju. Bet aš vien dėl to neketinu vaiko vien melynais atspalviais rengti, nes užaugęs ir taip tų tamsių spalvų prisinešios iki valiai smile.gif

tik va kur pažiūrėsi jei modelis berniukams, tai būtinai mėlynas arba pilkas blink.gif specialiai nėriau geltoną doh.gif
Atsakyti