Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(ggudrute @ 2008 05 08, 15:57)
Pasirodau ir as koki kostiumeli numezgiau savo didziajai dukrytei  ax.gif
Stai cia



gražu, pamenu mano mama tokiusj suktus varvekliukus nerdavo, reiks paklaust kaip jei dar pamena tongue.gif ir kepuriuko idėja vieną pasigavau savo pilvinukui prie vokelio numegsiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2008 05 08, 16:12)
Ggudrute, labai dailus kostiumelis  thumbup.gif , bet mergyte dar dailesne  wub.gif  wub.gif .
P.s.: kiti tavo darbekiai irgi labai grazus  mirksiukas.gif


QUOTE(jurrrte @ 2008 05 08, 17:17)
labai grazu,spalvyte thumbup.gif  wub.gif


QUOTE(lauma @ 2008 05 08, 17:27)
drinks_cheers.gif  perverčiau ir aš fotoalbumą wub.gif
tiesa bandžiau aš tuos "suktus kirminus" nerti kur pas ggudrutę ant kepurės ir šalikėlio, ale nedailūs gavosi doh.gif


QUOTE(Saulėgrąža @ 2008 05 08, 18:56)
gražu, pamenu mano mama tokiusj suktus varvekliukus nerdavo, reiks paklaust kaip jei dar pamena    tongue.gif  ir kepuriuko idėja vieną pasigavau savo pilvinukui prie vokelio numegsiu    wub.gif


Didelis aciu uz grerus ivertinimus notworthy.gif wub.gif
lauma o kaip tu tuos ''kirminukus" nerei, kad tau negraziai gavosi? As juos neriu tai taip rolleyes.gif ,pirmiausiai nusineriu pynele kokio mazdaug noriu ilgio ''kirminuko'', paskui i kiekviena tos pyneles kilpele suneriu po 5 stulpelius su vienu uzmetimu ir taip kol baigiasi pynele mirksiukas.gif
Atsakyti
As juos neriu tai taip rolleyes.gif ,pirmiausiai nusineriu pynele kokio mazdaug noriu ilgio ''kirminuko'', paskui i kiekviena tos pyneles kilpele suneriu po 5 stulpelius su vienu uzmetimu ir taip kol baigiasi pynele mirksiukas.gif
[/quote]


na as pameginsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2008 05 08, 19:33)
lauma o kaip tu tuos ''kirminukus" nerei, kad tau negraziai gavosi? As juos neriu tai taip rolleyes.gif ,pirmiausiai nusineriu pynele kokio mazdaug noriu ilgio ''kirminuko'', paskui i kiekviena tos pyneles kilpele suneriu po 5 stulpelius su vienu uzmetimu ir taip kol baigiasi pynele mirksiukas.gif

žinok, taip ir nėriau, kažkurioj temoj esu klausus ir pasakojai, ale gavosi nelygaus susisukimo g.gif , bandžiau daugiau įnerti ir mažiau ir be užmetimo.... bet nieko man nesigavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2008 04 27, 19:14)
user posted image
[img]

labai faina skarele wub.gif
Papildyta:
ne man aisku lygintis su jusu sedevrais, bet ir as pasirodysiu ka nunarpliojau blush2.gif menka is manes mezgeja, ant vienos rankos pirstu galiu suskaiciuot ka esu numezgusi.
Savo uogytei liemene va tokia nunarpliojau smile.gif
user posted image
cia nugaryte su sirdukais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2008 05 08, 14:57)
Pasirodau ir as koki kostiumeli numezgiau savo didziajai dukrytei  ax.gif


Labai grazus kostiumelis wub.gif wub.gif wub.gif 4u.gif

QUOTE(linxmutee @ 2008 05 08, 21:40)

Savo uogytei liemene va tokia nunarpliojau smile.gif



Grazi liemene wub.gif thumbup.gif 4u.gif O jau uogyte kokia wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 05 08, 21:48)

Grazi liemene  wub.gif  thumbup.gif  4u.gif O jau uogyte kokia wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 05 08, 22:40)
labai faina skarele wub.gif
Papildyta:
ne man aisku lygintis su jusu sedevrais, bet ir as pasirodysiu ka nunarpliojau blush2.gif menka is manes mezgeja, ant vienos rankos pirstu galiu suskaiciuot ka esu numezgusi.
Savo uogytei liemene va tokia nunarpliojau smile.gif
user posted image
cia nugaryte su sirdukais
user posted image

na labai jau abi grazios ir lemene ir uogyte nenusimink as irgi dar tik mokausi net neturiu ka parodit batukus jau ismokau numegzti manau reik prie didesniu darbu pereit g.gif
Atsakyti
QUOTE(ggudrute @ 2008 05 08, 16:57)
Pasirodau ir as koki kostiumeli numezgiau savo didziajai dukrytei  ax.gif
Stai cia

labai labai dailus kotiumėlis 4u.gif ir mergytė dailutė 4u.gif ir atrodo, kad savo rūbeliu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 05 08, 22:40)
labai faina skarele wub.gif
Papildyta:
ne man aisku lygintis su jusu sedevrais, bet ir as pasirodysiu ka nunarpliojau blush2.gif menka is manes mezgeja, ant vienos rankos pirstu galiu suskaiciuot ka esu numezgusi.
Savo uogytei liemene va tokia nunarpliojau smile.gif

labai labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
ir nemenkink savęs - gera tu mezgėja thumbup.gif narpliok po truputį ir suskaičiuosi tų grožių daugiau biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
na aciu mergaites, kad pomidorais neapmetet biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos, bandau ir as parodyti savo kazka. gaila, kad graziausius darbelius atidaviau mazesnems panelems sad.gif

user posted image
Papildyta:
va dar radau toki paprastuti
user posted image


niekaip kitaip negaliu ideti didesniu foto, bet uzejus ant paveiksliuko-parodo dideli
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tulla: 09 gegužės 2008 - 15:42