Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Vaizele @ 2008 05 04, 23:07)
g.gif kiek mačiau bambukinių, tai tokie tikrai stori, net ir su virbalais megzt storoki, o apie vašelį net kalbos neina, na nebent kokį kilimuką  rolleyes.gif

As su jais apmezgimus darau vaseliu, o ir kepurytes pavasarines esu nerusi. Tinkamai vaseli parinkus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(koti @ 2008 05 05, 18:02)
Dekui uz darbeliu ivertinima 4u.gif
O cia idedu krikstynu komplektuka smile.gif

user posted image

Koti, nu jau koks grozis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 05 05, 16:02)
Dekui uz darbeliu ivertinima 4u.gif
O cia idedu krikstynu komplektuka smile.gif

user posted image

Nu jau koks grozis! thumbup.gif O kaip tu rankovytes neri? Ar nuneri atskirai ir po to prisiuvi, ar iskart prineri? As pradejau savo pirma blyna, bet taip niekaip ir nepabaigiu.
Atsakyti
4u.gif na labai visom aciuks.gif uz grazius modeliukus net akyse raibsta nuo grozio bandysiu ka nors isirinkt drinks_cheers.gif
Atsakyti
divuke- rankovytes prineriu ax.gif
Atsakyti
ir kada taip greitai spėjate tiek grožybių prinerti?
Atsakyti
Merginos, gal kuri pagelbėtumėte, gal turite nertų gėlyčių pavyzdėlių bigsmile.gif unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Oi, vajai, kaip gražu.
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 05 06, 23:12)

Galėtum ir shemutes tuo pačiu biggrin.gif Tos pirmos tai nenertos? g.gif Su šakute ar kuo jos daromos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 05 05, 16:47)
4u.gif merginos gal kuri turit kokiu pavizdeliu megztu sukneliu mergaitem,man reikia krikstinom dvieju metuku mergytei numegt,labai buciau dekinga smile.gif

Naujausiam Mezginių pasaulio numery "Suknelės" kaip tik 2 metukų pupa aprengta wink.gif krikšto suknyte.
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2008 05 07, 12:18)
Naujausiam Mezginių pasaulio numery "Suknelės" kaip tik 2 metukų pupa aprengta wink.gif krikšto suknyte.

Aha, pavarčiau tik ką parduotuvėj tą žurnalą, bet nepirkau, man šitas vienintelis ten dėmesio vertas modelis. Kituose man jau visko per daug, ypač skylių lotuliukas.gif , t.y. mano skoniui per reti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Delusion @ 2008 05 07, 14:18)
Naujausiam Mezginių pasaulio numery "Suknelės" kaip tik 2 metukų pupa aprengta wink.gif krikšto suknyte.


aciu butinai paziuresiu 4u.gif
Atsakyti