Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

KOti,labai daili suknyte ir kepuryte, thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 05 02, 21:35)
Kuo ypatingi tie bambukiniai siulukai?


Sveika, kazkada siulu temoj aktyviai aptarinejom bambukinius siulus. dar esu idejus info cia. is tu kur as mezgiau, maciau praeita savaite dar buvo nupigintu Midaroj VLN smile.gif Fox lady, o tokiu as niekur ir nemaciau g.gif Kur pirkai? Kaune kartais bunu ir mielai aplankau siulu pardes doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 05 03, 08:31)
pas mane tik 50 gr ir 145 m. Stai ir paskutinis darbelis, isejo apie 80gr sviesiai rausvu ir kokia 30 gr raudonu bambukiniu siuliuku.

user posted image



QUOTE(koti @ 2008 05 04, 13:45)
Dar viena iš Ružavosios serijos biggrin.gif
user posted image

Labai dailios suknutes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 05 02, 22:17)
Bet labai smagiai mezgasi. Ypač vašeliu.



QUOTE(Renataly @ 2008 05 02, 22:21)
O man su jais darbuotis laaaabai patinka, nes lengva megzti ir vaseliu, ir virbaliukais  thumbup.gif Ir svelnus, vaikuciu mezginiams patys patys  wub.gif


g.gif kiek mačiau bambukinių, tai tokie tikrai stori, net ir su virbalais megzt storoki, o apie vašelį net kalbos neina, na nebent kokį kilimuką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 04, 23:07)
g.gif kiek mačiau bambukinių, tai tokie tikrai stori, net ir su virbalais megzt storoki, o apie vašelį net kalbos neina, na nebent kokį kilimuką  rolleyes.gif

Nu tie kur Fox lady parase, jei 100 gr. matkelyje, metražas 230 m, tai virabalams tikrai nestori mirksiukas.gif tik as tokiu tai nemaciau pardese. reiks labiau paieskot, nes tikrai smagus ir mieli (kalbu apie storesniuosius) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 05 04, 23:50)
Nu tie kur Fox lady parase, jei 100 gr. matkelyje, metražas 230 m, tai virabalams tikrai nestori mirksiukas.gif  tik as tokiu tai nemaciau pardese. reiks labiau paieskot, nes tikrai smagus ir mieli (kalbu apie storesniuosius) biggrin.gif

Aš tokius Kaune naujoj siūlų parduotuvėj Savanoriųpr. pirkau. Ir prie 25 turgaus jų yra: ir vienspalvių,ir margų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 05 04, 22:50)
Nu tie kur Fox lady parase, jei 100 gr. matkelyje, metražas 230 m, tai virabalams tikrai nestori mirksiukas.gif  tik as tokiu tai nemaciau pardese. reiks labiau paieskot, nes tikrai smagus ir mieli (kalbu apie storesniuosius) biggrin.gif


O vąšeliu nert ne per stori? g.gif
Atsakyti
4u.gif merginos gal kuri turit kokiu pavizdeliu megztu sukneliu mergaitem,man reikia krikstinom dvieju metuku mergytei numegt,labai buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2008 05 05, 16:47)
4u.gif merginos gal kuri turit kokiu pavizdeliu megztu sukneliu mergaitem,man reikia krikstinom dvieju metuku mergytei numegt,labai buciau dekinga smile.gif

http://www.supermama...showtopic=84895
Atsakyti
Dekui uz darbeliu ivertinima 4u.gif
O cia idedu krikstynu komplektuka smile.gif

user posted image
Atsakyti
O aš ieškau kūdikiui berniukui kažką gražaus nunerti iš lino, gal kas turit modeliukų?
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 05 05, 11:48)
O vąšeliu nert ne per stori?  g.gif

nu vąšeliu gal ir storoki, jei karštą dieną. bet mezgant rečiau tai tikrai gerai turėtų būti. man megzti kažkaip minkštesni rūbai gaunasi, nebent iš labai plonų neriant.
Atsakyti