Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

Lusasita, labai gražus megztukėlis wub.gif 4u.gif
Ir aš dažnai pasigendu berniukiškų modeliukų... smile.gif

QUOTE(momima @ 2008 04 29, 14:50)
Bet as niekaip nesuprantu kas ten per bambukiniai siulai [/color]doh.gif  blush2.gif [color=yellow]taip ju reikia ir teirautis parduotuvej?bambukiniu?


Jau anksčiau buvo pademonstruoti vieni bambukiniai siūlai, bet aš šiandien baigiau megztuką iš jų, tai irgi nutariau parodyti smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labai gražūs visų darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif Šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 05 02, 21:24)
Jau anksčiau buvo pademonstruoti vieni bambukiniai siūlai, bet aš šiandien baigiau megztuką iš jų, tai irgi nutariau parodyti  smile.gif

Kuo ypatingi tie bambukiniai siulukai?
Atsakyti
QUOTE(viskas_bus_gerai_:) @ 2008 05 02, 21:35)
Kuo ypatingi tie bambukiniai siulukai?

iš bambuko pagaminti. Švelnūs tokie.Turiu, bet dar nieko nemezgiau.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 05 02, 22:09)
iš bambuko pagaminti. Švelnūs tokie.Turiu, bet dar nieko nemezgiau.


mhm, labai švelnučiai wub.gif, taip pat slidesni šiek tiek nei, tarkim, medvilnė. Gana sunkūs ir nemažai jų sueina. Pvz. mezgant tą megztuką (68 dydžio smile.gif ) iš vieno matkelio išėjo visas, išskyrus vieną rankovę. smile.gif Na ir... nelabai pigūs smile.gif. Vienas matkelis man kainavo apie 10 lt.
Bet labai smagiai mezgasi. Ypač vašeliu.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2008 05 02, 23:17)
mhm, labai švelnučiai  wub.gif, taip pat slidesni šiek tiek nei, tarkim, medvilnė. Gana sunkūs ir nemažai jų sueina. Pvz. mezgant tą megztuką (68 dydžio smile.gif ) iš vieno matkelio išėjo visas, išskyrus vieną rankovę.  smile.gif Na ir... nelabai pigūs smile.gif. Vienas matkelis man kainavo apie 10 lt.
Bet labai smagiai mezgasi. Ypač vašeliu.

O kiek matkelyje gramu ir koks metrazas, nes as matkeli perku po 5 su centukais. Bet tai Klaipedoje mirksiukas.gif
O man su jais darbuotis laaaabai patinka, nes lengva megzti ir vaseliu, ir virbaliukais thumbup.gif Ir svelnus, vaikuciu mezginiams patys patys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renataly: 02 gegužės 2008 - 22:23
QUOTE(Renataly @ 2008 05 02, 23:21)
O kiek matkelyje gramu ir koks metrazas, nes as matkeli perku po 5 su centukais. Bet tai Klaipedoje  mirksiukas.gif
O man su jais darbuotis laaaabai patinka, nes lengva megzti ir vaseliu, ir virbaliukais  thumbup.gif Ir svelnus, vaikuciu mezginiams patys patys  wub.gif


100 gr. matkelyje, metražas 230 m. Bent taip rašo. smile.gif
Parodyk, ką tu iš jų numezgei mirksiukas.gif
Atsakyti
pas mane tik 50 gr ir 145 m. Stai ir paskutinis darbelis, isejo apie 80gr sviesiai rausvu ir kokia 30 gr raudonu bambukiniu siuliuku.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renataly @ 2008 05 03, 08:31)
pas mane tik 50 gr ir 145 m. Stai ir paskutinis darbelis, isejo apie 80gr sviesiai rausvu ir kokia 30 gr raudonu bambukiniu siuliuku.



kokia thumbup.gif suknytė ( noriu ir mergaitės biggrin.gif )

LUSASITA , thumbup.gif megztukas berniukui, gudriai sunaudoji likučius, reikės ir man kažką galvoti, o tai likučiai mėtosi ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 03 gegužės 2008 - 10:13
QUOTE(anny @ 2008 05 03, 11:07)
kokia  thumbup.gif  suknytė ( noriu ir mergaitės  biggrin.gif )

Aciu wub.gif Idomiausia, kad savo mergaitei nespeju nieko numegzti. Sakiau, reikes mezgimo atostogas pasiimti, kad seimyna apmegzti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renataly: 03 gegužės 2008 - 10:13
Dar viena iš Ružavosios serijos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
kaip visada nepaprastai grazu
Atsakyti