Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

Sveikutes! 4u.gif
Noreciau numegzti 6metei skraiste. Gal kas zino kiek akiu vaikui reikia uzmesti ir gal kokia scemute turit? Noreciau, kad butu nei per labai didele, nei maza, jei mane suprantat. blush2.gif Vaiko salia neturiu, tai ir pamatuot negaliu. Cia dovana butu. Gal kas galit padeti? ax.gif Aciu.
Atsakyti
GRAŽINA25 labai gražus darbelis ir manikenė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anika1 @ 2008 04 30, 13:22)
GRAŽINA25 labai gražus darbelis ir manikenė thumbup.gif

aciu uz pagyrymus
Atsakyti
[/IMG]
QUOTE(lafan @ 2008 04 30, 13:22)
Sveikutes!  4u.gif
Noreciau numegzti 6metei skraiste. Gal kas zino kiek akiu vaikui reikia uzmesti ir gal kokia scemute turit? Noreciau, kad butu nei per labai didele, nei maza, jei mane suprantat.  blush2.gif  Vaiko salia neturiu, tai ir pamatuot negaliu. Cia dovana butu. Gal kas galit padeti?  ax.gif  Aciu.

aš schemutės neturiu, jei tiks mano paaiškinimas - bandyk. Pradedu nuo kaklo, iškirptei 12cm imu akiu (skaičiuoju kiekvina karta atskirai pagal pavyszdėlį) kad butų 24cm numezgu gera, išvirkščia gumytę 1,2-2 cm, tada 4i-se vietose : abiejų pečių, priekio ir nugaros viduryje pridedu po 2 akys kas dvi eilutes ir mezgu kokius 7-9cm, kraštelius 3-4 akis (jis bus priekio vidurys ir viršuj usisegs sagute) darau ripsu ar visas eiles gerom mezgu
tada dalinu mezginį taip kad mezgstusi atskirai priekis ir nugara ir mezgu pridėdama minėtose vietose akis kas 4eil iki mezginio pabaigos. kažkorioj vietoj kraštelius vėl pramezgu 10cm ilgio ripsu tam kad tose vietose palikti skyles rankytėms 4u.gif
va tokios mano skaristės gaunasi
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 30 balandžio 2008 - 17:52
lauma, grazus rubelis bigsmile.gif 4u.gif


Pasigirsiu ir as katik baigtu rubeliu, berniukui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 04 30, 17:58)
lauma, grazus rubelis bigsmile.gif  4u.gif
Pasigirsiu ir as katik baigtu rubeliu, berniukui
user posted image


Įdomu, kaip atrodo ant modeliuko g.gif

Aš irgi saviškius mėgstu ryškiai rengti, man atrodo, kad jei berniukas, tai visai neprivalo rengtis tik tamsiai mėlynai ir juodai schmoll.gif

Va mažajam nupirkau kepurėlę raudona su balta. Tai sakiau išsiuvinėsiu iš priekio "Aš berniukas", kad visos tetulės nepultų su savo "oi, kokia graži mergytė!" tongue.gif
Atsakyti
lauma, ristina, kokie grožiai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kukutukas @ 2008 05 01, 20:04)
lauma, ristina, kokie grožiai  thumbup.gif  wub.gif

aciuks.gif
baiginėju dar viena skraistę krikštaduktei biggrin.gif 4u.gif
o dukrai ananasinį kepuriuką nuo pernai perneriu - pločio užtenka, bet trumpokas, numezgaiu vėl, bet matyt vašelis didesnio dydžio buvo - matosi kad damegzta, ardžiau, ieškojau pirkt plonesnio vašelio, dabar vėl neriu 4u.gif
Atsakyti
Aciu, LAUMA, labai tavo vaikiuko skraiste grazi. bigsmile.gif Bandysiu ir as kazka tokio.
Atsakyti
megztukelis trimeciui (siulu likuciai nuo mamos megztinio)

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 05 02, 11:47)
megztukelis trimeciui (siulu likuciai nuo mamos megztinio)

user posted image

user posted image

grazu saunuole
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2008 05 02, 10:47)
megztukelis trimeciui (siulu likuciai nuo mamos megztinio)

user posted image


Pagaliau vienas kitas berniukui thumbup.gif labai gražu 4u.gif

Nusipirkau lininių siūliukų. Norėčiau nunert kažką kūdikiui berniukui vasarai. Labai labai laukiu idėjų cool.gif
Atsakyti