Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

*zuikuli* super thumbup.gif , bent dalį idėjos kopijuosiu 4u.gif , labai panašius siūliukus nusipirkau ir vis galvojau, kaip numegzti savo pipirui smile.gif . tik baigsiu vyrui (sugalvojau tėvo dienos proga nuo mažojo) ir pradėsiu mažajam, o batukai ypač faini....
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 29, 07:01)
mazai mergaitei - modeliukas mano dukryte, labai jau jai patiko buti su ja



Labai grazu wub.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(anny @ 2008 04 29, 08:56)

. tik baigsiu vyrui (sugalvojau tėvo dienos proga nuo mažojo) ir pradėsiu  mažajam,

Labai jau sudominai,ka ten rezgi tokio teciui ax.gif blush2.gif nes niekaip nesugalvoju ka savam teciui(vyrui) reiks padovanot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linusha @ 2008 04 28, 21:43)
Labai graus modeliukas, okazin kaip tuos batelius reikia nerti?

batukus neriau pasidejus tikra batuka,paduka neriau su vienu uzmetimu 4 eilutes aplink,po to iki puses zemu stulpeliu,po puse kad gautusi padukas su vienu uzmetimu,tada dar dvi eilutes su vienu uzmetimu ,po to be uzmetimo priekine dali mazinant akiu dariau ilgesni kad uzsegima eitu pravert susiuvus,sonines dalis ir be uzmetimo,po to siusivi baigus,na ir lieka galas taip pat be uzmetimo kartu ir uzswegima nuneri,nezinau ar suprantamai paaiskinau,nes kai neri is galvos nezinau kaip paaiskint blush2.gif nebent kai dukra grys paprasysiu kad nupiestu smile.gif aciu uz pagyrimus wub.gif dabar ieskau rastuko mergaitei 12 metu pirmajai komunijai suknele nunert ax.gif
Atsakyti
Sveikutės,

aš pas jus su tokiu prašymuku blush2.gif Noriu jog man nunertų mano paničkai suknutę, bet nežinau kur galėčiau kokius modelius pasirinkti?Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai jau sudominai,ka ten rezgi tokio teciui ax.gif blush2.gif nes niekaip nesugalvoju ka savam teciui(vyrui) reiks padovanot doh.gif
[/quote]
momima,
megztinį dovanosim, gal dar liks siūlų tai ir mažajam tokį pat numegsiu smile.gif
mezgu iš bambukinių siūlų pynutėmis, papasakojau vyrui apie bambukinius siūlus, susidomėjo - pažiūrėsiu, kaip pavyks ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 29 balandžio 2008 - 11:20
QUOTE(anny @ 2008 04 29, 11:18)

megztinį dovanosim, gal dar liks siūlų tai ir mažajam tokį pat numegsiu  smile.gif
mezgu iš bambukinių siūlų pynutėmis, papasakojau vyrui apie bambukinius siūlus, susidomėjo - pažiūrėsiu, kaip pavyks ....

NA tu saunuole tikrai bus vyrui miela dovana,o jei ir sunus su tokiu paciu bus megstuku thumbup.gif

Bet as niekaip nesuprantu kas ten per bambukiniai siulai doh.gif blush2.gif taip ju reikia ir teirautis parduotuvej?bambukiniu? blush2.gif
Atsakyti
*zuikulis*, GRAŽINA25 labai labai gražu wub.gif wub.gif , o bačiukai.... wub.gif (bandžiau kadai panašius nerti, tai baigėsi pusfabrikačio pagulėjimu spintoj, išardymu ir transformavimusi į kitą gaminį)


QUOTE(Nemarioji @ 2008 04 29, 11:32)
Sveikutės,

aš pas jus su tokiu prašymuku  blush2.gif Noriu jog man nunertų mano paničkai suknutę, bet nežinau kur galėčiau kokius modelius pasirinkti?Labai ačiū  4u.gif

manau kad skelbimų lentoje rankdarbiuose rasi daug visko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 04 29, 14:50)


Bet as niekaip nesuprantu kas ten per bambukiniai siulai doh.gif  blush2.gif taip ju reikia ir teirautis parduotuvej?bambukiniu? blush2.gif


bambukiniai - iš bambuko gaminami; gali pasiteirauti, bus paprasčiau, rašo BAMBOO, bent jau Kaune, tai neseniai atsidariusioj parduotuotuvėj (atrodo Mituvos gatvėj) jų yra ir vienspalvių ir margų, tiesa, spalvų pasirinkimas ne itin didelis, bet..
Atsakyti
QUOTE(momima @ 2008 04 29, 14:50)
Bet as niekaip nesuprantu kas ten per bambukiniai siulai doh.gif  blush2.gif taip ju reikia ir teirautis parduotuvej?bambukiniu? blush2.gif

matau kad vilnietė esi, Midaroj savanoriu pr, prieš pora sav ir nuolaida jiems buvo 4u.gif
Atsakyti
va radau bambukiniai kaip atrodo kitoj temoj, o šiap nuoroda apie juos ir jų savybių aprašymo paieškok temoj - pigūs siūlai, pamenu ten kalba apie juos ėjo 4u.gif

QUOTE(eya @ 2008 04 22, 10:02)
cia tie placiai aptartieji bambukiniai (pirkau per ispardavima Midaroj savanoriu pr.):
user posted image

Atsakyti
*zuikulis*, GRAŽINA25,
Nu grazu labi labi mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Koti, pasidairem po tavo mezginiu pasauli... paganem akis ir ideju pasigaudem.Labai grazu! thumbup.gif
Atsakyti