Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

dar viena-šita senesnė, bet tik dabar priaugom
user posted image
Atsakyti
WOW!!! wub.gif Kokia grazuolyte ir suknyte! bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 12, 21:27)
WOW!!!  wub.gif  Kokia grazuolyte ir suknyte!  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

mergyte dar grazesne wub.gif blush2.gif
Atsakyti
O kaip zinoti kokio dydzio suknyte megzti jei vaikiuko neturiu pamatuot. Noriu numegzti drauges mergytei? Sakykim 6-9men? "Is akies" negi bandyti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 04 12, 18:16)
Atsakiau i AŽ biggrin.gif
Papildyta:
Na ir dar vieną darbelį pabaigiau mirksiukas.gif
user posted image

be zodziu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 12, 21:30)
O kaip zinoti kokio dydzio suknyte megzti jei vaikiuko neturiu pamatuot. Noriu numegzti drauges mergytei? Sakykim 6-9men? "Is akies" negi bandyti? 4u.gif

Aš mezgiau pagal dydžių lentelę pirmam puslapyje kur yra, tai atitiko unsure.gif , nors dabar tie vaikai nelabai pagal "standartus" auga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 12, 21:27)
WOW!!!  wub.gif  Kokia grazuolyte ir suknyte!  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif



QUOTE(sherla @ 2008 04 12, 21:29)
mergyte dar grazesne  wub.gif  blush2.gif



notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Papildyta:
QUOTE(polo @ 2008 04 12, 22:32)
Aš mezgiau pagal dydžių lentelę pirmam puslapyje kur yra, tai atitiko  unsure.gif , nors dabar tie vaikai nelabai pagal "standartus" auga  biggrin.gif

drinks_cheers.gif Tik mano pupa coliukė, tai kur išmatavimai 6mėn. mums per dideli
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 04 13, 13:12)

labai grazu tikra pana
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 11, 15:04)
Noriu numegzti suknyte 6-9 men kudykiui, o kokie ismatavimai turi buti?  50 per krutine, liemeni ir 19cm ilgis sijonukui? Ar kaip?  ax.gif

Na maciau temos pirmuos puslapiuos kazkur lentele buvo.

Kokie grazus visu darbeliai, Koti, na ir tempai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(koti @ 2008 04 13, 12:12)


Super thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
kažkurije temelėje buvo šios liemenės-suknytės schema. g.gif nepamenu kurioje doh.gif einu paieškoti smile.gif
Atsakyti