Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Kolekcionierė @ 2008 04 10, 22:07)
labai aciu,tikrai atrodo nesudetingai,o kiek kamuoliuku sunerei?apie didelius klausiu,ne mazus

as ne is maxi siulu neriau, suneriau 300g. Siulai storesni negu maxi, nepamenu dabar pavadinimo, reiktu namie paziuret, nes nupirkau tokius pat duktereciai
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2008 04 11, 11:33)
as ne is maxi siulu neriau, suneriau 300g. Siulai storesni negu maxi, nepamenu dabar pavadinimo, reiktu namie paziuret, nes nupirkau tokius pat duktereciai

tai paziurekit jei nesunku,o kokio ugio ta panele foto,gal mano 110 cm panai zutektu 3 dideliu kamuoliuku
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 03, 18:32)
Ar šitokia? mirksiukas.gif

user posted image

Tuoj paieškosiu mezgimo knygose pumpurėlių aprašymo rolleyes.gif



Labai noriu aprašymo šitos suknytės, nu nerealaus ji man grožio. Jei galima - tai kuo smulkiau ax.gif Tik nežinau kaip patogiau, ar čia, ar per AŽ. Bučiau labai dėkinga notworthy.gif
Atsakyti
CIA CIA, nes ir as LAUKIU!!! 4u.gif Man svarbiausia, kad lapelius isaiskintu kas. blush2.gif bigsmile.gif (man tos skylutes nesueina paeiliui, kazkaip issidraiko, nei ten vaizdo, nei is vis suprasi ka mezgu) doh.gif
Atsakyti
Kokie grazus visu darbeliai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
vasarine bliuskute
user posted image
Atsakyti
Mintibute - na ir tempai mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu numegzti suknyte 6-9 men kudykiui, o kokie ismatavimai turi buti? 50 per krutine, liemeni ir 19cm ilgis sijonukui? Ar kaip? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 10, 17:07)
aš tai ją ant kelnių ar sijono nešioti mezgiau ax.gif Dukra per metus ūgtelėjo, tai dabar iš viso tokia neilga liemenė atrodo mirksiukas.gif

user posted image

nu pasaka koks grozis bigsmile.gif
Atsakyti
visu mezginiai isties zavus, verti pagyrimu bigsmile.gif
kruopscios ir sumanios mamytes!!! pagirtina!!! thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 04 11, 16:23)
Mintibute - na ir tempai  mirksiukas.gif

tai kad primezgu,nufotkinu kelis darbelius ir paskui rodau ax.gif
Atsakyti
aga tikrai pasakiskai numezga ir pati ideju visokiu prisiziuri mirksiukas.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti