Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Vaizele @ 2008 04 08, 18:36)
laukiu nesulaukiu kol kas nors įdės nuorodą į tokį lobyną su berniukiškom grožybėm  bigsmile.gif

tikiuosi, tai įvyks greičiau nei aš susilauksiu dukros  lotuliukas.gif

http://news.knitty.r...m/list/param/67 gal čia kas berniukams tiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2008 04 08, 19:22)



ačiū smile.gif reikės paieškoti atidžiau, gal savo pipirui ką nors rasiu ir pritaikysiu smile.gif
Atsakyti
Na va - parodysiu draugės mergytei nunertą suknytę ax.gif Tik perspėju, jei ką šokiruos, kad be pamušalo - tai čia karštoms Ispanijos dienoms mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 04 08, 21:48)
Na va - parodysiu draugės mergytei nunertą suknytę  ax.gif  Tik perspėju, jei ką šokiruos, kad be pamušalo - tai čia karštoms Ispanijos dienoms  mirksiukas.gif
user posted image

Labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 04 08, 19:08)

g.gif kazkaip sukneles spalva schmoll.gif man atrodo murzina blush2.gif bet gal ne fotkeje graziau atrodo... O SUKNELE TAI SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 04 08, 17:00)

o kaip priekis atrodo? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 08 balandžio 2008 - 21:21
[quote=Misty,2008 04 03, 16:32]
Ar šitokia? mirksiukas.gif

user posted image

Ai mergaites, jei turesit laiko gal jus man tundrai visa schemute paaiskinkit, prasau. Kad man nesigauna tie lapeliai. Matyt dar ankstoka man tokiems dalykams. verysad.gif O taip norisi, nu TOKIA JI MAN GRAZI... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2008 04 08, 21:48)
Na va - parodysiu draugės mergytei nunertą suknytę  ax.gif  Tik perspėju, jei ką šokiruos, kad be pamušalo - tai čia karštoms Ispanijos dienoms  mirksiukas.gif
user posted image

super grazu wub.gif
Atsakyti
Ačiū darbštuolytės už gražius žodelius - paglosto jie širdelę wub.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2008 04 08, 21:45)
g.gif kazkaip sukneles spalva  schmoll.gif man atrodo murzina  blush2.gif bet gal ne fotkeje graziau atrodo... O SUKNELE TAI SUPER  thumbup.gif

nu spalva kaip spalva, tik gal fotke nekokia
g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 04 08, 23:21)
o kaip priekis atrodo? g.gif

AR ne šita bigsmile.gif : user posted image
Atsakyti
[quote=lafan,2008 04 08, 23:42]
[quote=Misty,2008 04 03, 16:32]
Ar šitokia? mirksiukas.gif

user posted image

Ai mergaites, jei turesit laiko gal jus man tundrai visa schemute paaiskinkit, prasau. Kad man nesigauna tie lapeliai. Matyt dar ankstoka man tokiems dalykams. verysad.gif O taip norisi, nu TOKIA JI MAN GRAZI... wub.gif
[/quote]

labai fainas darbelis bigsmile.gif o cia suknute ar tunika kokia?
[quote=Otilija3,2008 04 09, 11:42]
AR ne šita bigsmile.gif : user posted image
[/quote]
gal ir cia priekis bigsmile.gif tokia paprastute bet grazai atrodo smile.gif
Atsakyti