Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Pookelis @ 2008 04 03, 17:53)
Pradėjau ir aš nert ananasinę kepurę, bet tik pačią pradžią dar. Man labai banguojasi, tai nežinau, ką daryt. Ar jums irgi taip buvo? Gal mažesnio nr. vašelį išmėginti g.gif

Aha,ir man banguojasi ir vienaip neriu ir kitaip ir vistiek banguojasi verysad.gif Neriu pagal chemute,bet kazkaip tas bangavimas labai nepatinka doh.gif Gal tos mamytes,kurios jau nunerusios tokias kepuraites,galetu pasidalinti savo patirtimi 4u.gif Ar jum taip irgi buvo ir ka reikia daryti? g.gif Jau ir stulpelius mazinu ir vistiek,lengvai banguojasi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatos mama: 04 balandžio 2008 - 15:14
QUOTE(Beatos mama @ 2008 04 04, 15:10)
Aha,ir man banguojasi ir vienaip neriu ir kitaip ir vistiek banguojasi verysad.gif Neriu pagal chemute,bet kazkaip tas bangavimas labai nepatinka  doh.gif  Gal tos mamytes,kurios jau nunerusios tokias kepuraites,galetu pasidalinti savo patirtimi  4u.gif Ar jum taip irgi buvo ir ka reikia daryti?  g.gif  Jau ir stulpelius mazinu ir vistiek,lengvai banguojasi  verysad.gif


Aš pernai gal dvi tokias nėriau, iš tikrai plonų siūliukų, plonesnių už Maxi, bet kiek pamenu porą elementų pamažinau raštą... Dabar bijau sumeluoti, reiks namie pažiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 04 03, 23:40)
Tik patarimas, kai sukelsi nuotraukas į keep4u , tai kopijuok trečią eilutę nuo viršaus (po raudonom raidėm), tada iškarto temoje nuotraukytė matysis  4u.gif

as visada kopijuoju antraja nuorodo g.gif ir visda foto isikelia i foruma tongue.gif
Atsakyti
bet tada kompe ją reikia sumažint. nes kitaip įkelia laaabai didelę, tokia, kokio išplėtimo yra smile.gif o jeigu 3- rodo sumažintą, o paspaudus padidėja.
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 04 04, 22:27)
bet tada kompe ją reikia sumažint. nes kitaip įkelia laaabai didelę, tokia, kokio išplėtimo yra smile.gif o jeigu 3- rodo sumažintą, o paspaudus padidėja.

schmoll.gif nea
Super dydis buna thumbup.gif
Atsakyti
noriu paprašyti patarimų blush2.gif 4u.gif
pati dažniausiai mezgu su virbalais, bet noriu vasarai mažyliui nunerti kažką panašaus į tokį kostiumėlį:
user posted image

gal galėtumėt patarti, kokius siūlus geriau rinktis, o gal kas turit panašių schemučių, būčiau dėkinga smile.gif

o gal virbalais galima megzti, kaip manote?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anny: 05 balandžio 2008 - 18:43
o stai mano darbelis vyresneliai blush2.gif ax.gif megsta-nerta liemene
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 04 05, 19:54)
o stai mano darbelis vyresneliai blush2.gif  ax.gif megsta-nerta liemene
user posted image


Koks grožis wub.gif

Va todėl aš ir noriu dukros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2008 04 05, 21:18)
Koks grožis  wub.gif

Va todėl aš ir noriu dukros  biggrin.gif

As irgi dar prie sunaus dukros noriu, atrodo tiek visko primegzt, prinert galetum wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidilutė @ 2008 04 05, 20:54)
o stai mano darbelis vyresneliai blush2.gif  ax.gif megsta-nerta liemene
user posted image
user posted image

tikrai labai grazu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
mergytėms visokių grožybių galima numegzti, o va berniukams - reikia pasukti galvą smile.gif , nors aš sūnelį auginu, bet sesuo augina keturias paneles - kartais joms ką nors numezgu, šitą trumpą megztuką numezgiau sesers panelei, kai po Velykų svečiavausi pas seserį smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(anny @ 2008 04 06, 13:50)
mergytėms visokių grožybių galima numegzti, o va berniukams - reikia pasukti galvą  smile.gif , nors aš sūnelį auginu, bet sesuo augina keturias paneles - kartais joms ką nors numezgu, šitą trumpą megztuką numezgiau sesers panelei, kai po Velykų svečiavausi pas seserį  smile.gif
user posted image


labai grazu wub.gif ir as pritariu,kad mergaitems galima daugiau visokiu grozybiu primegsti,o berniukams reik galva pasukt,norint ka nors idomesnio numegsti.kaip tik savo suneliui mezgu megstuka,liko rankoves kai baigsiu pasirodysim mirksiukas.gif
Atsakyti