Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(batareika @ 2008 04 03, 18:10)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Va kai aprengiau pirmą kart ir dar tą diržą užrišau tai lygiai tą patį pagalvojau. Aš manau ne spalva kalta, patį raštą negerą parinkau  doh.gif 


Uf...net palengvėjo... bijojau, kad įsižeisi. Tikrai nenorėjau blogo pasakyti, tiesiog toks įspūdis liko ax.gif Ir sakyčiau, net ne raštas, o tiesiog diržas ir kapišonas kaltas rolleyes.gif Kur be diržo nuotrauka ir kapišonas neuždėtas, gerokai panašiau į paltuką drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 balandžio 2008 - 21:23
QUOTE(lauma @ 2008 04 03, 21:01)
ir man toks vaizdzelis, ale pasi blush2.gif dinau rašyti blush2.gif  4u.gif


na kad pilvuka turi,tai tikrai,cia gal is tevelio paveldejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu mergytes, kad patinka mano pledukas. Man malonu, tai girdeti. tongue.gif Del peduciu ant pleduko paskui ir as abejojau, bet vyras ir jo sesuo liepe "nepeizeti", tai ir palikau. blush2.gif
MISTY ir KIPSE, AcIu JuMs Uz PaGaLbA DeL pUmPuReLiU!!! Labai padejot. wub.gif Man ta suknele tokia grazi thumbup.gif Ir ta zalsvA, sita melyna. PASAKA... thumbup.gif
Papildyta:
Visos kitos SAUNUOLES!!! As visada ateinu jusu grozybiu pasiziureti. Tikrai musu lietuvaites nagingos mergaites! wub.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 04 03, 14:05)
Sveikutes smile.gif
Jau nuneriau kepuraite prie sios suknutes
http://keep4u.ru/ful...e5864742e82/jpg
tik va kai dabar ziuriu,matau,kad si kepure netinka,prie jos,reiks nerti kitokia,kad bent rastelis butu siek tiek panasus 4u.gif
http://keep4u.ru/ful...298d8eee7f2/jpg
kaip jus manot? g.gif

Kepurytė kokia įdomi 4u.gif
Tik patarimas, kai sukelsi nuotraukas į keep4u , tai kopijuok trečią eilutę nuo viršaus (po raudonom raidėm), tada iškarto temoje nuotraukytė matysis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2008 04 03, 16:53)
Pradėjau ir aš nert ananasinę kepurę, bet tik pačią pradžią dar. Man labai banguojasi, tai nežinau, ką daryt. Ar jums irgi taip buvo? Gal mažesnio nr. vašelį išmėginti g.gif

nežinau, man nesibangavo, o gal biškį tai paskum išnyko... - nepamenu, pernai nėriau 4u.gif

QUOTE(jurrrte @ 2008 04 03, 21:57)
na kad pilvuka turi,tai tikrai,cia gal is tevelio paveldejo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pažiūrėjau į tavo liniuotę - mažas gi dar nemoka preso raumenų laikyti, tai ir turi pilvuka, (čia visi vaikai taip iki + - 5m) irnesakyk.gif
mano panenka (trim mėn jaunesnė) tik dėl kūdumo be pilvo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauma: 04 balandžio 2008 - 06:07
QUOTE(lafan @ 2008 04 03, 22:18)
MISTY ir KIPSE, AcIu JuMs Uz PaGaLbA DeL pUmPuReLiU!!! Labai padejot.  wub.gif  Man ta suknele tokia grazi  thumbup.gif  Ir ta zalsvA, sita melyna. PASAKA... thumbup.gif


Jei kas bus neaišku su ta suknyte - klausk, aš jas dvi numezgus esu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 04, 09:35)
Jei kas bus neaišku su ta suknyte - klausk, aš jas dvi numezgus esu doh.gif  biggrin.gif


na aš norėjau bandyt. Bet turbūt reikia labai plonyčąių siūlų. Nes iš ,,standartinio" iš 4siūliukų akrilano bandžiau, tai vos 2 raštai tetelpa į plotį mano 3metei.
Atsakyti
QUOTE(kipse @ 2008 04 04, 08:56)
na aš norėjau bandyt. Bet turbūt reikia labai plonyčąių siūlų. Nes iš ,,standartinio" iš 4siūliukų akrilano bandžiau, tai vos 2 raštai tetelpa į plotį mano 3metei.


mezgiau 2 numerio virbalais, siūlai buvo vilna su šilku, tikrai nestori.
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2008 04 04, 07:35)
Jei kas bus neaišku su ta suknyte - klausk, aš jas dvi numezgus esu doh.gif  biggrin.gif


Gal as pasirodysiu ir neismanele, bet tik todel, kad dar nesu profe 4u.gif Zodziu gal gali man paaiskinti, kai tuos uzmetimus darei ka darei su tom akim po uzmetimo, nes jei mezgu pagal rasta man 2 "lysnos" lieka. Kazko as cia iki galo nesuprantu. blush2.gif doh.gif Bet pumpureliai, tai grazus gavos, jau isbandziau. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 04 03, 23:40)
Kepurytė kokia įdomi  4u.gif
Tik patarimas, kai sukelsi nuotraukas į keep4u , tai kopijuok trečią eilutę nuo viršaus (po raudonom raidėm), tada iškarto temoje nuotraukytė matysis  4u.gif

Aciu uz paaiskinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 04, 13:08)
Gal as pasirodysiu ir neismanele, bet tik todel, kad dar nesu profe  4u.gif Zodziu gal gali man paaiskinti, kai tuos uzmetimus darei ka darei su tom akim po uzmetimo, nes jei mezgu pagal rasta man 2 "lysnos" lieka. Kazko as cia iki galo nesuprantu.  blush2.gif  doh.gif  Bet pumpureliai, tai grazus gavos, jau isbandziau. wub.gif


Jei darai du užmetimus..tai būtinai reikia dvi akis ir "pašalinti"..Na jei dvi pridedi, tai dvi turi ir sumegzti..Nežinau pagal kokią schemą mezgi..bet matyt tu tą sumezgimą praleidi..todėl tau ir lieka tos dvi lyšnos akys.. 4u.gif
Atsakyti
Matyt g.gif Ok bandau vel. Aciu. notworthy.gif
Atsakyti