Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Misty @ 2008 04 02, 13:13)
Galiu pasidalinti savo būdu, kaip aš neriu kepurytes. Aš kepurytę neriu nuo centro į apačią. Každaip prisiminiau, kad esu baigusi sustiprintą matematinę klasę doh.gif  tai pritaikiau parastą fromulę (ji man pasiteisina visose kepurytėse):

L (apskritimo ilgis) = 2 x 3,14 x r (apskritimo spindulys)

user posted image

Tada darau taip - pasimatuoju galvos apimtį, tai ir yra L formulėjė, o tada paskaičiuoju r = L/6,28.

Mezgu plokščią "blynuką" vis iš akies platindama (maždaug kas 3-5 stulpelį pridėdama papildomą), kai blynuko spindulys pasiekia apskaičiuotąjį r - toliau neriu nebepridėdama akių.

jėgiškas paaiškinimas lotuliukas.gif thumbup.gif doh.gif blink.gif 4u.gif Svarbu, kad pasiteisina mirksiukas.gif Būtinai reiks pamėgint. Žinai, aš irgi mėgstu viską skaičiuot tiksliai, tai dažnai nieks nesupranta kam to reikia, ypač mezgime drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringata: 02 balandžio 2008 - 12:17
Nu tikrai jegiskas paaiskinimas thumbup.gif ,niekad nebuciau pagalvjusi,kad galima nerime pritaikyti matematika schmoll.gif Na reiks isbandyti smile.gif
Aciu uz pasidalinta patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2008 04 02, 11:17)
aciu uz paaiskinimus bet as  tik vakar nuneriau 1 kepure savo gyvenime tai man pamacius nelabai ko gero iseis su isgaubimu  o batukus kitoi temoi  kaskaip tik megztus randu g.gif

nu šita mano irgi pirma kepurytė hihihi.gif
Aš dažniausiai neriu ar mezgu rūbukus pridėdama prie tinkančio nešiojamo ir matau kur nuleist, kur uždėt ax.gif
Kepuriuką pradėdi nuo viršugalvio ir neri kaip servėtėlę tik ne tiek daug platindama, kad gautųsi ne blynukas, o gaubtųsi ji.
O nertų batukų toj temoj tikrai yra, nes pati ten radau.
Va paduko schemutė, tik stulpelių skaičių žiūrėkis pagal pėdutės ilgį, o pats principas čia aiškiai matomas. Dar viena mano gudrybė, kad paskutinėj eilėj paduko dalį neriu paprastu be užmetimo stulpeliu, o prie pirštukų- su vienu užmetimu, tada forma kaip pėdutės gaunasi.
user posted image
Čia kitokių batukų viršus:
user posted image

Čia dar kitokio tik schema
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Beatos mama @ 2008 04 02, 14:32)
Nu tikrai jegiskas paaiskinimas thumbup.gif ,niekad nebuciau pagalvjusi,kad galima nerime pritaikyti matematika schmoll.gif Na reiks isbandyti smile.gif
Aciu uz pasidalinta patirtimi 4u.gif

musu vaikai viena diena gime, tik metai skirtingi.. 4u.gif
Atsakyti
man geda rasyti,bet to jegisko paaiskinimo nesupratau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 04 02, 15:18)
musu vaikai viena diena gime, tik metai skirtingi..  4u.gif

O tikrai bigsmile.gif kai fainai thumbup.gif
Gal busimas zentas blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatos mama: 02 balandžio 2008 - 15:57
user posted image

Nu va pagaliau ir as pribaigiau savo pleduka. Pirma kart toki dalyka mezgiau. ax.gif Taip ir neapsiuvau juodu siulu, nes nemokejau. blush2.gif Kaip jau gavos, taip. Truputi gaila, kad meskiuko rankytes neatsiskyre, bet ka jau padarysi. Vis del to pirmas mezginys leliukui.
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 02, 19:05)
user posted image

Nu va pagaliau ir as pribaigiau savo pleduka. Pirma kart toki dalyka mezgiau.  ax.gif  Taip ir neapsiuvau juodu siulu, nes nemokejau.  blush2.gif  Kaip jau gavos, taip. Truputi gaila, kad meskiuko rankytes neatsiskyre, bet ka jau padarysi. Vis del to pirmas mezginys leliukui.


kaip miela wub.gif

sakyčiau labai drąsi mergina, kad pirmo darbo ėmeisi tokio ne iš paprastųjų new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 04 02, 20:05)
user posted image

Nu va pagaliau ir as pribaigiau savo pleduka. Pirma kart toki dalyka mezgiau.  ax.gif  Taip ir neapsiuvau juodu siulu, nes nemokejau.  blush2.gif  Kaip jau gavos, taip. Truputi gaila, kad meskiuko rankytes neatsiskyre, bet ka jau padarysi. Vis del to pirmas mezginys leliukui.

labai grazus pledukas,ir taip kruopsciai numegstas.matosi,kad daug meiles i darba ideta.saunuole wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 04 02, 14:38)
nu šita mano irgi pirma kepurytė hihihi.gif
Aš dažniausiai neriu ar mezgu rūbukus pridėdama prie tinkančio nešiojamo ir matau kur nuleist, kur uždėt  ax.gif
Kepuriuką pradėdi nuo viršugalvio ir neri kaip servėtėlę tik ne tiek daug platindama, kad gautųsi ne blynukas, o gaubtųsi ji.
O nertų batukų toj temoj tikrai yra, nes pati ten radau.
Va paduko schemutė, tik stulpelių skaičių žiūrėkis pagal pėdutės ilgį, o pats principas čia aiškiai matomas. Dar viena mano gudrybė, kad paskutinėj eilėj paduko dalį neriu paprastu be užmetimo stulpeliu, o prie pirštukų- su vienu užmetimu, tada forma kaip pėdutės gaunasi.
user posted image
Čia kitokių batukų viršus:
user posted image

Čia dar kitokio tik schema
user posted image




ojojoi su paduku viskas kaip ir aisku o su virsun visiskai nieko
doh.gif bet jau grozia batuku butent tai ko man reikia aciu notworthy.gif
Atsakyti
paskutinis mano kurinys

user posted image
Atsakyti
Mamytės, gal kas turit futbolo ar krepšinio kamuolio schemučių? Būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt ... 4u.gif

Ligvita - labai graži suknutė wub.gif

O paaiškinimas kaip nert kepurytę - superinis thumbup.gif
Atsakyti