Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(batareika @ 2008 04 01, 12:50)
Na va, šiaip ne taip kelios foto dukrytės paltuko viena ir kita


jeeergau kaip grazu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 04 01, 14:50)
Na va, šiaip ne taip kelios foto dukrytės paltuko viena ir kita


nuostabus paltukas thumbup.gif
Atsakyti
labai gražu. 4u.gif gal galima schemutę?
Atsakyti
Jau prie kepurių rodžiausi ax.gif Vvakar atnaujinau kepurytę rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Misty,2008 04 01, 21:57]
Jau prie kepurių rodžiausi ax.gif Vvakar atnaujinau kepurytę rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

kaip grazu, wub.gif gaila,kad neturiu mergytes 4u.gif
bis.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2008 03 31, 14:22)
Yra atskira kepuryčiu tema, berods smile.gif
Man tai vyrukam tokio tipo gražu (čia kažkurios mamytės foto pasiskolinta)
user posted image

Aš saviškiui krikštynom panašią nėriau

user posted image

ojojoi kaip reikia is sio kostiumelio cepuku ir kepures shemuciu gal kas turit noriu nert savo pagranduko krikstynoms isanksto dekoju 4u.gif

taippat gal mamute batareika gali pasidalinti paltuko shemute blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almara: 01 balandžio 2008 - 21:48
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 21:57)
Jau prie kepurių rodžiausi  ax.gif Vvakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

user posted image


Gal galima schemutę į lexana@inbox.lt? ax.gif 4u.gif

QUOTE(almara @ 2008 04 01, 22:45)
ojojoi kaip reikia is sio kostiumelio cepuku ir kepures shemuciu gal kas turit  noriu nert savo pagranduko krikstynoms  isanksto dekoju 4u.gif


Labai aiškiai raštas matosi. mirksiukas.gif Paspausk ant foto ir ji išdydės. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lexana: 01 balandžio 2008 - 23:08
QUOTE(Misty @ 2008 04 01, 21:57)
Jau prie kepurių rodžiausi  ax.gif Vvakar atnaujinau kepurytę  rolleyes.gif Pati kepurytė tai pernykščia, bet labai nuo ausų lipo doh.gif Tai aš primezgiau "ausis" surišamas ax.gif

oj kaip pavasariu kvepia wub.gif

QUOTE(almara @ 2008 04 01, 22:45)
ojojoi kaip reikia is sio kostiumelio cepuku ir kepures shemuciu gal kas turit  noriu nert savo pagranduko krikstynoms  isanksto dekoju 4u.gif

tai, kad aš neriu dažniausiai be schemų ax.gif . Susirandu patinkantį dalykėlį ir mėgdžioju pagal nuotrauką.
Kepurytės platinimą tai matavau prie nešiojamos kepurės. O batukų yra atskira tema- ten tikrai visokių idėjų prisigaudysi 4u.gif

O kvadratukai daromi taip:

I..I..I..I..I. -2 pynutės akys, 1 stulpelis su užmetimu, ir t.t.
I..IIIIIII..II -2 akys, 7 stulpeliai, 2 akys ir t.t.
I..III.III..II - 2 akys, 3 stulpeliai, 1 akis, 3 stulpeliai ir t.t.
I..IIIIIII..II -2 akys, 7 stulpeliai, 2 akys ir t.t.
I..I..I..I..I - 2 akys, 1 stulpelis su užmetimu, ir t.t.

Tik pas mane akys parodytos apačioj, nes taškus dėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexana @ 2008 04 01, 23:07)
Gal galima schemutę į lexana@inbox.lt? ax.gif 4u.gif


Apie kokią schemutę kalbi? g.gif Taigi čia paprasčiausias stulpelis su vienu užmetimu, o ant viršaus prisiūtos gėlytės unsure.gif
Atsakyti
[quote=Misty,2008 04 02, 09:49]
Apie kokią schemutę kalbi? g.gif Taigi čia paprasčiausias stulpelis su vienu užmetimu, o ant viršaus prisiūtos gėlytės unsure.gif
[/quote
Rastelis tai aiskus,bet,kaip taip ta isgaubima graziai padaryti,kaip zinoti,kiek reikia praplatinti,o kai praplatini,kad kaliosas nesigautu ?g.gif
Kepuryte fantastine ir as tokios noriu savo mazajai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatos mama: 02 balandžio 2008 - 09:59
QUOTE(niuma @ 2008 04 02, 00:16)
oj kaip pavasariu kvepia  wub.gif
tai, kad aš neriu dažniausiai be schemų  ax.gif  . Susirandu patinkantį dalykėlį ir mėgdžioju pagal nuotrauką.
Kepurytės platinimą tai matavau prie nešiojamos kepurės. O batukų yra atskira tema- ten tikrai visokių idėjų prisigaudysi  4u.gif

O kvadratukai daromi taip:

I..I..I..I..I. -2 pynutės akys, 1 stulpelis su užmetimu, ir t.t.
I..IIIIIII..II -2 akys, 7 stulpeliai, 2 akys ir t.t.
I..III.III..II - 2 akys, 3 stulpeliai, 1 akis, 3 stulpeliai ir t.t.
I..IIIIIII..II -2 akys, 7 stulpeliai, 2 akys ir t.t.
I..I..I..I..I - 2 akys, 1 stulpelis su užmetimu, ir t.t.

Tik pas mane akys parodytos apačioj, nes taškus dėjau biggrin.gif

aciu uz paaiskinimus bet as tik vakar nuneriau 1 kepure savo gyvenime tai man pamacius nelabai ko gero iseis su isgaubimu o batukus kitoi temoi kaskaip tik megztus randu g.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti savo būdu, kaip aš neriu kepurytes. Aš kepurytę neriu nuo centro į apačią. Každaip prisiminiau, kad esu baigusi sustiprintą matematinę klasę doh.gif tai pritaikiau parastą fromulę (ji man pasiteisina visose kepurytėse):

L (apskritimo ilgis) = 2 x 3,14 x r (apskritimo spindulys)

user posted image

Tada darau taip - pasimatuoju galvos apimtį, tai ir yra L formulėjė, o tada paskaičiuoju r = L/6,28.

Mezgu plokščią "blynuką" vis iš akies platindama (maždaug kas 3-5 stulpelį pridėdama papildomą), kai blynuko spindulys pasiekia apskaičiuotąjį r - toliau neriu nebepridėdama akių.
Atsakyti