Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 20:37)
viskas yra gerai  thumbup.gif sakiau kad dailiai nunerta ir tavo lelyte grazute  wub.gif tik labai jau babiskai atrodo si suknute  doh.gif 
o mezgu as jau 20 metu  mirksiukas.gif ir man grazu megztas ar nertas rubas  mirksiukas.gif
mokekim priimti ir kritika  4u.gif o ne vien - oi kaip grazu...


na tai patarkit kaip padaryt gražiau mirksiukas.gif patarimai nepakenks... o man visi rankų darbeliai gražūs - tiesiog trykšta meile wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 28, 19:00)
As ne pries kritika ax.gif Kritika gerai,tik konkreti.Dabar perneriu virsu,kad nuo auksciau prasidetu sijonas.Nes talijos kaip ir nera lotuliukas.gif


Kacumota, o ar tikrai verta? Labai šauniai atrodė, paprasta ir elegantiška, be jokių ten bantų, gėlyčių ir kitų barbiškų zababonų (tobulumas slypi paprastume tongue.gif ). Nereikia nei rankovių, bus perkrauta. Gal tik kepuraitę būtų gražu nunerti tokiu pat kiauraraščiu ir bus superinis drabužiukas thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 18:37)
viskas yra gerai  thumbup.gif sakiau kad dailiai nunerta ir tavo lelyte grazute  wub.gif tik labai jau babiskai atrodo si suknute  doh.gif 
o mezgu as jau 20 metu  mirksiukas.gif ir man grazu megztas ar nertas rubas  mirksiukas.gif
mokekim priimti ir kritika  4u.gif o ne vien - oi kaip grazu...


patylėti irgi menas 4u.gif ypač kai nėra rimtų argumentų, o tik "man atrodo bobiška" 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Aleksandruska @ 2008 03 27, 18:03)
user posted image
musu vilnonis kostiumelis


thumbup.gif
ir spalvos paderintos, ir raštelis nematytas. Linkiu dar panešioti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama_inga @ 2008 03 28, 20:03)
pasižiūrėk čia:
http://www.supermama...howtopic=260439
bent jau aš radau, tik dabar neturiu laiko ieškot, yra tikrai puikių nuorodų thumbup.gif o jei nerasi, kt kartą kažką paieškosiu mirksiukas.gif


Širdingai dėkui notworthy.gif jau prisirinkau idėjų
Atsakyti
Laba diena merginos, mano vaikiukas tikras rankinukas pasidare, zaislai nebeidomus, tia geriausias zaislas - mama. ir pamegzt nebeturiu kada, po pora eiliu per diena, kol miega, nes ir namus apsikuopt reikia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(temptress @ 2008 03 29, 10:13)
Laba diena merginos, mano vaikiukas tikras rankinukas pasidare, zaislai nebeidomus, tia geriausias zaislas - mama. ir pamegzt nebeturiu kada, po pora eiliu per diena, kol miega, nes ir namus apsikuopt reikia  doh.gif


suprantu tave... man irgi tas pats pastaruoju metu doh.gif na bet miego sąskaita kažką padarau smile.gif
Atsakyti
Sveikos.
Tuoj ir as jums idesiu parodyti savo numegzta pleduka, bet man reikia ismegztus piesinius juodu siulu apsiuti, gal kas patarsit kaip? Nes as bandau paprastai, taip kaip moku, tai man tragiskai gaunasi. blush2.gif As, matot, pirma karta mezgiau kazka su piesiniu. Gal sakau yra koks specialus budas? Padekit prasau! 4u.gif
Atsakyti
pagaliau baigiau
user posted image
Atsakyti
Na jau gražu kaip,tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,ir suknytė ir mergytė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lafan @ 2008 03 29, 14:44)
Sveikos.
Tuoj ir as jums idesiu parodyti savo numegzta pleduka, bet man reikia ismegztus piesinius juodu siulu apsiuti, gal kas patarsit kaip? Nes as bandau paprastai, taip kaip moku, tai man tragiskai gaunasi.  blush2.gif  As, matot, pirma karta mezgiau kazka su piesiniu. Gal sakau yra koks specialus budas? Padekit prasau!  4u.gif

as tai neapsiunu ax.gif kai mezgu issono pasidarau kad po aki juodai ismegzti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2008 03 29, 00:30)
patylėti irgi menas  4u.gif  ypač kai nėra rimtų argumentų, o tik "man atrodo bobiška"   4u.gif

as sutinku su mamytes komentaru kad "suknyte nepuosia mergytes" g.gif bet manau tuom noreta pasakyti kad suknytes modeliukas - nerimas nera puosnus krikstynoms, bet jei nesioti sarafana ar suknele tokia kokia dabar yra - tai ji tiktu i svecius, darzeli ar kitur (ne progai)... Kita vertus - darbas labai kruopstus (o ypac mamos nertas savo dukrytei) ir dar baltas drabuzis - visada puosnesnis uz kitas spalvas thumbup.gif As tokio modeliuko noreciau savo mergytei gimtadieniui, o krikstynoms - man labiau patiktu puosnesnis (keli sluoksniai), o gal pustesnis sijonas ar siuvinetas ar kokiu dekoraciju (rozyciu) prisiuta mirksiukas.gif ir turetu buti "princeses" rankovytes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 29 kovo 2008 - 17:13
O man tai labai gražiai atroda thumbup.gif manau ne kiekvienas nori vilkti tortus. schmoll.gif
Atsakyti
GRAŽINA25, labai gražu wub.gif

Aš irgi pritariu šiai nuomonei - juk skoniai yra skirtingi... be to, darbelis dar nebaigtas...

QUOTE(saulemeile @ 2008 03 29, 19:20)
O man tai labai gražiai atroda thumbup.gif manau ne kiekvienas nori vilkti tortus. schmoll.gif

Atsakyti