Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiški rūbeliai, megzti ir nerti, 7 tema

QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 13:24)
g.gif dailiai nunerta, bet nesupyk - mergaites nepuosia si suknele  g.gif

Bet ji dar nebaigta, juk mama patarimo klausė, ką daryt doh.gif Ir nebus nešiojama ant golfytės ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 12:24)
g.gif dailiai nunerta, bet nesupyk - mergaites nepuosia si suknele  g.gif


na as manau ant tokios gražuolės bet koks rūbelis nuostabiai atrodytų thumbup.gif o jei vertint suknelę, tai jinai nebaigta, bet man tai gražus modelis ir šiaip gražu thumbup.gif tiesiog gal kiekviena turi savo skonį ir tiek. paprastai neigiamą nuomonę galima ir subtiliau pareikšt arba iš viso nieko nesakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 13:24)
g.gif dailiai nunerta, bet nesupyk - mergaites nepuosia si suknele  g.gif

aš irgi nesupratau šio komentaro blink.gif gal motyvuot reiktų tokią pastabą? Arba gal nieko nesakyt doh.gif
Atsakyti
Dėl nevykusio komentaro ir aš pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Koti,nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 13:24)
g.gif dailiai nunerta, bet nesupyk - mergaites nepuosia si suknele  g.gif

Na aciu ir uz tokia nuomone,tik noretusi,kad butu argumentuota.Todel ir klausiau nuomones ir patarimo.O cia dar tik"darbinis variantas".
O gal jus aplamai pries tokius darbus?Na jums neatrodo grazu mezginiai ir neriniai?Buna ir taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 28 kovo 2008 - 18:19
Reikia jūsų pagalbos auksarankės 4u.gif Noriu savo laukiamai mažylei nunerti vilnones tapkutes,bet niekur negaliu rasti shemos verysad.gif Gal galėtumėt padėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jolia @ 2008 03 28, 19:54)
Reikia jūsų pagalbos auksarankės  4u.gif  Noriu savo laukiamai mažylei nunerti vilnones tapkutes,bet niekur negaliu rasti shemos  verysad.gif  Gal galėtumėt padėti  blush2.gif

pasižiūrėk čia:
http://www.supermama...howtopic=260439
bent jau aš radau, tik dabar neturiu laiko ieškot, yra tikrai puikių nuorodų thumbup.gif o jei nerasi, kt kartą kažką paieškosiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir skaitau, galva apsisuko, grazus visi darbeliai...Bet esu dar ,,silpna''mezgeja, bet norai dideli. Noriu mergytei-4m numegzti vaseliu suknyte vasarai prie juros. Kazka labai nesudetingo ir su aprasymu. Labai labai prasau, padekit issipildyti siai mano svajonei...
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 03 28, 18:18)
Na aciu ir uz tokia nuomone,tik noretusi,kad butu argumentuota.Todel ir klausiau nuomones ir patarimo.O cia dar tik"darbinis variantas".
O gal jus aplamai pries tokius darbus?Na jums neatrodo grazu mezginiai ir neriniai?Buna ir taip  mirksiukas.gif

viskas yra gerai thumbup.gif sakiau kad dailiai nunerta ir tavo lelyte grazute wub.gif tik labai jau babiskai atrodo si suknute doh.gif
o mezgu as jau 20 metu mirksiukas.gif ir man grazu megztas ar nertas rubas mirksiukas.gif
mokekim priimti ir kritika 4u.gif o ne vien - oi kaip grazu...
Atsakyti
QUOTE(Laissve @ 2008 03 28, 21:37)
viskas yra gerai  thumbup.gif sakiau kad dailiai nunerta ir tavo lelyte grazute  wub.gif tik labai jau babiskai atrodo si suknute  doh.gif 
o mezgu as jau 20 metu  mirksiukas.gif ir man grazu megztas ar nertas rubas  mirksiukas.gif
mokekim priimti ir kritika  4u.gif o ne vien - oi kaip grazu...

As ne pries kritika ax.gif Kritika gerai,tik konkreti.Dabar perneriu virsu,kad nuo auksciau prasidetu sijonas.Nes talijos kaip ir nera lotuliukas.gif
Atsakyti
manau kad laissve kazka suklydo nesuprantu kai gali nepuosti toks darbas ir dar savam vaikui man tai laabai grazu
Atsakyti