Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

o mano dukryte mergele, bet jai tiktu labiau dvyniai lotuliukas.gif
Atsakyti
dukra dvynis blink.gif nu pasiteisina oziai neralus pas ja,uzsispyrimas juodas,gryna kalnu avis kartais buna lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
sunus liutas,tai kol kas nepasireiske jo bruozaj doh.gif
Atsakyti
Manoji Vandenis- tai labai pasireiskia noras vadovauti, buti nepriklausomai
Atsakyti
Aš auginu ožiaragį. Bet nėra jis toks tipiškas ožiaragis... Pas jį bangom pasireiškia tie ožiaragiškumai. Vieną dieną stropus, kantrus, supratingas, su užsispyrimu pabaigia pradėtus darbus, tvarkosi. O kitą žiūrėk pasikeičia ir jam viskas dzin, užsisvajojęs būna, pro vieną ausį viskas įeina, pro kitą išeina,, kambaryje mini chaosą padaro (man rodos į vandenį tada labiau panašus būna)... biggrin.gif Bet man jis ir toks ir toks patinka, tik iš ryto reikia užfiksuoti kokia ta jo nuotaika ir bendraut pagal jo tos dienos fazes thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriukas_ka: 04 birželio 2009 - 19:14
Mano dukra yra vėžiukas,labai jautrus,svelnus žmogutis.
Pabarta megsta priesgyniauti,vadinas atbula kaip veziui ir priklauso biggrin.gif
Atsakyti
pirmasis mano žuvytė, na tai nelabai ką turiu apie jį pasakyt, namie ramus vaikas, geras, paklusnus, bet jau kai kur išeinam, tai kai laukinis pasidaro doh.gif

o va mažius, tai tikras liūtas, nu taip išreikšto charakterio nesu sutiku, o čia tik vaikas, užsispyręs ir labai gabus, bet šiaip nekalbus, priešingybė pirmajam...
Atsakyti
Manasis Jautukas labai jautrus, imlus ir nuosirdus vaikas ... Aisku, padykes, judrus, nenustygstantis vietoj, kaip visi vaikai - bet, kas svarbiausia, moka zaisti vienas, nepraso kad padeciau wub.gif
Tik va su bendravimu kitais vaikais, anksciau turejom problemu - savo pripazinimo issireikalaudavo musimusi doh.gif Bet dabar jau viskas tvarkosi ir moka zaisti graziai wub.gif
Atsakyti
Mano sūnus avinas.tai užsispyrimas jo tobulas biggrin.gif
Dukrelė vandenis biggrin.gif
Atsakyti
maniskis grynas Oziaragis doh.gif .Nuo pat gimymo rode savo ragucius. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes! 4u.gif
Mano vyrėsnėlis tai grynas skorpionas-visada viską savaip daro,o jei įsižeidžia tai lauk bėdos.Labai mėgsta būti dėmėsio centre;)
Mažius tai švelnus,gerietiškas visus mylintis ir guodžiantis.Tiesa-žiauriai užsispyręs blush2.gif
Atsakyti
o mes auginam du avinukus.dukra tai grynai avinas.uzsispyrusi.daro taip kaip jai rodo.o sunus tai svelnumo isikunijimas.toks lipsnus. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Anigla* @ 2008 03 20, 21:49)
Oi, maniškė dar ir kaip atitinka, lotuliukas.gif Ji pagal zodiaką vėžys, tai aišku viską daro atbulom doh.gif  biggrin.gif




musiske irgi veziukas,tai kaip tikras vezys daznai ka daro atbulai biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti