Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

Sveikos smile.gif
Mano va sūnelis mergelė. 4u.gif
bet nieko tokio nepastebiu, kad atitiktų. Tik, va yra gimęs beždžionės metais tai grynas beždioniukas biggrin.gif laipioja, ginčijasi, vaiposi, prieš fotoparatą pozuoja, tamposi visaip biggrin.gif
Papildyta:
O va dar pirmas vaikas dukrytė - avinas. Tai užsispyrus nuo kudikystės. žiūsri į akis ir nežinia ką galvoja. biggrin.gif o paskui vėl savo daro. 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Aš tai auginu dvynukus - avinukus, berniukas tai dar ramesnio charakterio, nera labai "aviniškas", bet dukra tai kuo tikriausias avinas su dideliais suktais aviniskais ragais. lotuliukas.gif
Atsakyti
mano vyresnele irgi avinukas tai jau charakteri rodo nuo pat gimimo doh.gif o energijos tai nezinom kur padet sienom lipa visur jos pila baigiam nuprotet.
Atsakyti
Visada labai bijojau skorpionu, nes man jie sunkus zmones, izeidus tokie. Tai vva ir prisibijojau - vyresnelis skorpionas biggrin.gif Geras vaikas, svelnus, bet jei jau isizeide, tai nekalbes tris dienas, o paskui dar tris savaites primins kas buvo doh.gif
Apie mazyli dar sunku sprest, kad uzsispyres, tai tikrai kaip oziaragis, ir niuresnis, nei brolis. Pagyvensim pamatysim smile.gif
Atsakyti
Mano dukryte skorpionas, tai ji pilnai atitinka savo charakteri! Uzsispyrusi, viska daro savaip, jei kazka pasakai tuoj uzsiskledzia savyje ir ziuri is padilbu. Grynas skorpioniskas charakteris! biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra gimusi po dvynių ženklu. Ir kiek domėjausi tai galiu pasakyti, kad atitinka. O be to dar ožkos metais, tai ir tai atitinka, tikra maža ožkutė. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2009 02 09, 13:23)
Mano sunelis irgi jautukas. Labai judrus, vieklus vaikas. Jis nemoka ramiai sedeti ar vaikscioti, jis begantis vaikas. Veikla keiciasi kas keletas minuciu, cia jis tapo guasu, cia piesia piestukais, tuoj zaidzia masinytem arba lipa ant palanges. Be galo megsta pasakas ir ju herojus, megsta juos vaidinti ir megdzioti. Ramybes ne minutes iskyrus tas valandas kai miega.
Papildyta:
Mano sunelis irgi visada nori buti pirmas. I namus izengti pirmas, nusirengti pirmas, isgerti arbata pirmas...pastoviai su teveliu lenktyniauja ir ne duog Dieve liktu antras...

Atmintis irgi puiki. Daugelis vaiku, mazu turi gera atminti ir megsta pamegdzioti tevu kalba  thumbup.gif

Sveikutės labai įdomi temukė. Krisliukas tu viens prie vieno aprašei mano sūnaitėli biggrin.gif Mes irgi jautukai biggrin.gif O su tuo pirmas doh.gif ir aš viską pats rolleyes.gif Auga labai protingas vaikas jau mokam skaičiuoti ligi 10 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aprile @ 2009 03 01, 01:55)
Sveikutės labai įdomi temukė. Krisliukas tu viens prie vieno aprašei mano sūnaitėli biggrin.gif Mes irgi jautukai biggrin.gif O su tuo pirmas doh.gif ir aš viską pats rolleyes.gif Auga labai protingas vaikas jau mokam skaičiuoti ligi 10 ax.gif

Mano mazylis irgi jautukas. Nu atrodo kad apie ji rasot! Tik maniskis dar ir uzsispyres baisiai, o perkalbet ar susitart galima tik graziuoju. smile.gif
Atsakyti
As tai nelabai ir tikiu tais zenklais. Tarp mano dvinuku skirtumas 1 minute o visiskai skirtingi du zmogeliukai. Na kaip zeme ir dangus. doh.gif
Atsakyti
nei karto dar nesusimasciau apie horoskopa rolleyes.gif net nekreipiu demesio koks jis yra- dukrytes rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikute,maniske tai Avinas ir Ozkos metais gimusi,tai patikekit,harakteri turi mergina,kaip aukletoja viena karta pasake"sako jusu dukryte neprapuls gyvenime" vienu zodziu sutampa thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veidrodine*: 11 gegužės 2009 - 15:45
QUOTE(-ELI- @ 2009 01 12, 23:54)
Aš irgi auginu VANDENĮ. Maniškis individualistas, labai užsispyręs, judrus, smalsus.
Viską daro tik tada, kai pats to nori doh.gif
Mano ir vyras vandenis, tai tarp jų yra labai daug bendrų bruožų, tik dabar nežinau ar čia dėl ženklo, ar dėl genetikos tongue.gif  Tiesa dar labai švelnus smile.gif

va va!!mano ir sunus vandenis,tai ir daro tik ta ka pats nori,nepriprasysi nieko...
Atsakyti