Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

mano sunelis skorpionas,gaidzio metais gimes biggrin.gif nu jau tikras skorpionas kas jiems budinga ax.gif viskuom domisi,karta koki zodeli isgirdes viska atsimena,kartais mes jau nepamenam o jis atkartoja,kur buves ka mates,ka dares bigsmile.gif o ir nervukus parodo,tai ujujuj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astaliut @ 2009 02 06, 15:06)
mano sunelis skorpionas,gaidzio metais gimes biggrin.gif nu jau tikras skorpionas kas jiems budinga ax.gif viskuom domisi,karta koki zodeli isgirdes viska atsimena,kartais mes jau nepamenam o jis atkartoja,kur buves ka mates,ka dares bigsmile.gif o ir nervukus parodo,tai ujujuj  ax.gif


taip, musu irgi Skorpionas- tai del atminties 100 proc. sutinku. Jau nuo mazens viska atsimena, jei kas viena karta pasakyta arba pazadeta. netgi po labai ilgo tarpo. Siaip gana jautrus vaikas, sunkiai susitaiko su "pralaimejimu" - jei jis nepirmas kame nors ir del kritikos..sunkiai priima. Ir labai viskuo domisi. Beje, kaip mamyte viena rase, labai moka "negirdet kas jam nepriimtina", ijungia toki durniu.. doh.gif
Atsakyti
nu jo,jei jau mes einam namo,o jis tik priejes prie duru saukia-AS PIRMAS,jus antri doh.gif su tuo girdejimu lygiai tas pats ka noriu ta girdziu g.gif musiski dar i darzeli neina,tai kai prades eiti,neisivaizduoju kaip bus blush2.gif su tais savo pirmumais g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebra @ 2008 03 21, 10:05)
Mano Jautukas,bet dar ir avinui priklauso.Tai jau tikras žmogiukas su "ragais".Užsispyrimo  doh.gif kiek.ir negali būt be veiklos,vis turi kažką daryt,piešt,žaist.


Mano sunelis irgi jautukas. Labai judrus, vieklus vaikas. Jis nemoka ramiai sedeti ar vaikscioti, jis begantis vaikas. Veikla keiciasi kas keletas minuciu, cia jis tapo guasu, cia piesia piestukais, tuoj zaidzia masinytem arba lipa ant palanges. Be galo megsta pasakas ir ju herojus, megsta juos vaidinti ir megdzioti. Ramybes ne minutes iskyrus tas valandas kai miega.
Papildyta:
QUOTE(astaliut @ 2009 02 06, 16:19)
nu jo,jei jau mes einam namo,o jis tik priejes prie duru saukia-AS PIRMAS,jus antri doh.gif su tuo girdejimu lygiai tas pats ka noriu ta girdziu g.gif musiski dar i darzeli neina,tai kai prades eiti,neisivaizduoju kaip bus blush2.gif su tais savo pirmumais g.gif


Mano sunelis irgi visada nori buti pirmas. I namus izengti pirmas, nusirengti pirmas, isgerti arbata pirmas...pastoviai su teveliu lenktyniauja ir ne duog Dieve liktu antras...

Atmintis irgi puiki. Daugelis vaiku, mazu turi gera atminti ir megsta pamegdzioti tevu kalba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2009 02 09, 13:23)
Mano sunelis irgi jautukas. Labai judrus, vieklus vaikas. Jis nemoka ramiai sedeti ar vaikscioti, jis begantis vaikas. Veikla keiciasi kas keletas minuciu, cia jis tapo guasu, cia piesia piestukais, tuoj zaidzia masinytem arba lipa ant palanges. Be galo megsta pasakas ir ju herojus, megsta juos vaidinti ir megdzioti. Ramybes ne minutes iskyrus tas valandas kai miega.
Papildyta:
Mano sunelis irgi visada nori buti pirmas. I namus izengti pirmas, nusirengti pirmas, isgerti arbata pirmas...pastoviai su teveliu lenktyniauja ir ne duog Dieve liktu antras...

Atmintis irgi puiki. Daugelis vaiku, mazu turi gera atminti ir megsta pamegdzioti tevu kalba  thumbup.gif


mano mazasis - jautis. bet jis labai labai ramus, jautrus vaikas, ilgai pratinasi prie nauju zmoniu. darzely tik po metu lankymo pradejo su aukletojom kalbet doh.gif
O vyresnelis - vezys, tai tas uraganas, jo visur pilna, daznai daro atvirksciai nei reikia. Labai impulsyvus, is pradziu padaro, po to pagalvoja. Turi labai gera atminti.
Atsakyti
dar apie skorpionus mano irgi gaidžio metais gimęs nemėgsta pralaimėti schmoll.gif labai domisi viskuo,ir gera atmintis thumbup.gif o su sese irgi gaidžio metais gimuse pešasi net baisu,nei vienas nenusileis doh.gif
Atsakyti
Maniskis Veziukas,tai irgi atbuleisius grynas,jau kartais net juokas ima,jei ka sakai padaryt,tai ne ir viskas,o pasakyk nedaryk - padarys doh.gif Ir labai uzsispyres.Nuo gimimo megsta plaukus mano sukti,tai iki siol neatpranta,rankele pati link plauku slysta kai salia esu biggrin.gif Ir dar vanduo jam labai patinka... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pjolita212 @ 2009 02 16, 22:07)
dar apie skorpionus mano irgi gaidžio metais gimęs nemėgsta pralaimėti schmoll.gif  labai domisi viskuo,ir gera atmintis thumbup.gif o su sese irgi gaidžio metais gimuse pešasi net baisu,nei vienas nenusileis doh.gif

Mano dukrai - 3 metukai. Gimus gaidžio metais, skorpionė: labai gera atmintis, nerealiai užsispyrusi, viską daro atvirkščiai, labai imli, greitai įsižeidžia, mėgsta pasimušti, kantri, paslaugi, užjaučianti, labai labai judri mergaitė.
Atsakyti
O mano sunus - vandenis, šuns metais gimes.
Tikras velniukas. Judrus, isdaigininkas, nenori tevu klausyt, bet pats geriausiais vaikas smile.gif
Atsakyti
Mano vaikis liutas, visur jis dominuoja, jei mato, kad nelaimes zaidimo, tai sako "ai man jau atsibodo" ir aplamai viskas turi buti pagal ji, bet kokiu atveju savo issikovoja
Atsakyti
QUOTE(lidukas @ 2008 05 17, 19:50)
Oj, jau tie DVYNIUKAI doh.gif Mano mažasis lygiai toks pats. O neseniai dar vienas jo dvyniškumas pasireiškė: kiekvieną kart sėdant valgyti būna didžiuliai protestai-NEENOORIUU doh.gif Iš pradžių šokinėjom visi aplink, įkalbinėjom visaip, o po to supratau, kad tereikia pakentėti ir palaukti (būtinai tylint ir nesakant nė žodelio) pusę minutėlės, ir jis jau pats stebuklingu būdu užsinori to maisto, kurio prieš akimirką nenorėjo thumbup.gif Nu vienu žodžiu-dvylipumas neišpasakytas lotuliukas.gif


Ka galiu pasakyti, mano dvinukas irgi pasizymi sia savybe smile.gif ir dar su kiekvienu elgiasi skirtingai, o prie svetimu tai toks gerulis nors prie zaizdos dek lotuliukas.gif ..mano mama nesupranta kodel as jai skundzios kad namie vaikas zyzlius...sako jis pas mane auksinis ramus vaikas,zaidzia sau..o namie tai oi... doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 15, 19:34)
Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif


aha ir kai ko nors labai nori tai tooooooks gerutis pasidaro,toks meilutis ir buciuojasi ir apkabina tik duok mama,tik padaryk tai ko nori..o jei jau pats kazko nenori tai ui..nedarys nei uz ka.. bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Kleckutė @ 2008 04 11, 18:46)
Mano dukrytė tai Dvynys ir dar Ožkos metais.
Bet taip tai labai jautri, labai viską "imanti į širdutę" . Tvarkytis tvarkosi tik tada kaip jei užeina noras, o taip tai nė pirštuko nepajudins jeigu nenori. Labai turi didelę fantaziją. Jau prisekti pasakų ir nebūtų dalykų tai sugeba kaip reta


Oi..fantazija..laki ir neribota pas mano maziu doh.gif dar normaliai nekalba o jau sugeba toooookiu pasaku pripasakoti,kad tik spek isidemeti lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mamyte1 @ 2008 03 18, 21:37)
Mano sunus irgi Dvinys. Daugiausiai linksmas, issireikalauja visko, ko nori, nes moka manipuliuoti, nors nera lepinamas. Labai traukia zmones, jie tiesiog nepraeina pro ji nepastebeje ir neuzkalbine. Jis labai patiklus, gal, kad dar mazas...


aha..buvom palangoje kai maziui buvo metukai tai net nekalbedamas sugebedavo pritraukt zmones...maivesi,juokesi..o zmones kalbina, irgi juokiasi..akys pas maniski didziules, blakstienos ilgos kaip pas mergycka, visiems kliuna mano berno akytes lotuliukas.gif

Papildyta:
QUOTE(lidukas @ 2008 03 18, 21:14)
Labas, mamytės 4u.gif
O va jaunėlis-tikras Dvinys: viną minutę jis linksmas, kitą jau piktas, žmonėse jis ramus, taktiškas, namuose-visas charakterio "grožybes"parodo lotuliukas.gif
Kaip pas Jus? 4u.gif


Tiksliai mano vaikas, nors dar ir maziukas ax.gif
Atsakyti
mano dukra vandenis, bet jau uzsispyrimo pilnos kelnes. Manau ne zodiakas lemia charakteri, o genai.
Atsakyti