Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

QUOTE(Belty @ 2009 01 02, 11:36)
Gabija, kaip suprast?, pakomentuok biskuti apie toki ignoravima placiau..
Labai idomu.. mirksiukas.gif


kai suja bendrauji- jai ji nori atcakys,kai klausi konors jos ji nevisada atcako ar padaro,buna taip kad nemato manes,nes nenori,gedinasi,pamaiva tikra,acimena viska gerai uztenka kelis kartus parodyti,pasakyti,su harakteriu. doh.gif uzsispyrusi,stebetoja yra.bendrauja sutais kurie grazei atrodo.
Atsakyti
Perskaiciau visa tema, bet vandenio taip neradau (gal netycia praleidau blush2.gif ) Mano sunutis yra gimes po vandenio zenklu, tai man rodos atitinka. Yra draugiskas, megstantis bendrauti, judrus. Pastebejau kad gana lakios fantazijos (zaisdamas).
Atsakyti
Mano vyresnėlė - vėžys. Joooo, būtinai viską ir daro atbulai doh.gif Jeigu jai pasakai vienaip, tai ji būtinai atsikalbinėdama padaro kitaip verysad.gif Ir nei gražiuoju, nei šiek tiek piktuoju, neina su ja susitart verysad.gif O kad nors kiek nusėdėtų vietoj, visada pilna energijos. manau, kad jai gyvenime niekada nereiks energizuojančių gėrimų.
O mažylė - ožiaragis. Joooo, jau irgi rodo savo charakteriuką... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gyvatėlė: 02 sausio 2009 - 23:59
QUOTE(sandrixxx @ 2009 01 02, 23:05)
Perskaiciau visa tema, bet vandenio taip neradau (gal netycia praleidau blush2.gif ) Mano sunutis yra gimes po vandenio zenklu, tai man rodos atitinka. Yra draugiskas, megstantis bendrauti, judrus. Pastebejau kad gana lakios fantazijos (zaisdamas).

Aš irgi auginu VANDENĮ. Maniškis individualistas, labai užsispyręs, judrus, smalsus.
Viską daro tik tada, kai pats to nori doh.gif
Mano ir vyras vandenis, tai tarp jų yra labai daug bendrų bruožų, tik dabar nežinau ar čia dėl ženklo, ar dėl genetikos tongue.gif Tiesa dar labai švelnus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Aš taip pat auginu vandenį drinks_cheers.gif
Na fainas berniukas 4u.gif Užsispyręs, pamaiva, puošeiva, mėgsta būti dėmesio centre. Labai impulsyvus, daug daug daug kalba lotuliukas.gif Namuose radijo nereikia ir man kalbėti nereikia tongue.gif Labai mėgsta gražius žmones, o ypač mergaites ir moterys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliukas24 @ 2009 01 02, 17:51)
manoji saulys, tai rezia viska tiesiai i akis, tiek suaugusiam, tiek vaikui ir dar jokio savisaugos jausmo, noras viska isbandyti doh.gif

Sveiki,ir as turiu toki sauliuka,kiek pastebejau musu gimtadieniai netoli vienas nuo kito.Lygiai tas pats pas mane-jokio savisaugos jausmo!!!!!!Vakar supos ant kedutes ir ,zinoma,nukrito,susidauze dalva,paverke,po 5 minuciu jis vel ant kedutes supas! doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Braskyte;) @ 2009 01 02, 01:59)
maniškis tai tikras liūtas doh.gif  biggrin.gif

Ka turi omeny `tikras liutas`?
Mano vyresnelis irgi liutas,labai jautrus ir mielas vaikas,bet tuo paciu labai valdingas,visada zino ko jis nori,ir nekeitalioja savo nuomones!Jei kas nepatinka tai nepatinka ir gana.Begalo megsta buti demesio centre,bet moka ir to momento islaukti! thumbup.gif
Atsakyti
Mano sūnus svarstyklės - kai reikia ką nors išsirinkti, tai turbūt be pagalbos niekaip nepavyktų. Kaip man atsibodo "nusprendžiau - bus taip", o po 5 minučių "apsigalvojau, vis tik kitaip" ir svarbiausia visai priešingai. Net ledus parduotuvėje išsirinkti yra problema doh.gif O šiaip tai labai švelnus, jautrus vaikas, visada pastebi naują mamos šukuoseną, rūbą biggrin.gif Moka sakyti komplimentus. Mėgsta pasipuošti.
Dukrytė jautis. Užsispyrimo pakaktų dešimčiai vaikų ko gero. Susikalbėti galima tik gražiuoju, nes įsižeis, o tada jau kelias valandas bendrauti nenorės. Dar tik 4 metai eina. Nžn kas bus toliau g.gif Nors šiaip tai švelni, tvarkinga, visada ir su visais "savo vietoje" ir baisi pamaiva. Aaa, dar išskirtinai geros nuomonės apie save - protinga, graži..... ir visi kiti teigiami epitetai
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2009 01 03, 00:05)
Perskaiciau visa tema, bet vandenio taip neradau (gal netycia praleidau blush2.gif ) Mano sunutis yra gimes po vandenio zenklu, tai man rodos atitinka. Yra draugiskas, megstantis bendrauti, judrus. Pastebejau kad gana lakios fantazijos (zaisdamas).

musu dukryte-vandenis,taipat yra draugiska,judri,del fantazijos su jumis visiskai sutinku.pas jos daug ir begalo laki.dar vienas bruozas turi gera atminti.
Atsakyti
pas mane pametinukes,mazoji vandenis ,o didzioji skorpijonas,tai pesasi siaubingai,kiekviena diena karas namie doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Manasis Jautukas .. Tai uzsisps kaip ir dera jauciams doh.gif Bet siaip yra labai jautrus, mielas ir komunikabilus vaikas... Labai megsta padeti buityje ax.gif
Atsakyti
sūnus skorpionas,bet nepanašu,labai geras paslaugus thumbup.gif o dukrytė liūtė tai tokių metų koja ant kojos lūpos papūstos reikia jai sultis būtinai iš taurių gerti,tai pas mus kiekvieną dieną šventės drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LAIMINGA MAMA @ 2008 05 11, 23:55)
o dukryte-zuvis,bet visiskai bijo vandens ir nenri maudytis biggrin.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
o siaip tai pripazista tik ta ka ji nori,niekada neprisileis zmogaus kuris jai bus nesimpatiskas ax.gif

mano mazoji irgi zuvyte,suns metais gimus.vandens is pradziu bijojo,dabar neina istraukti is baseino ar is vonios,su klyksmais baigiame praustis.
ka galiu pasakyti,labai meili mergyte,jei tau ka skaudes visada prieina pabuciuoja,megsta ,,savo,, tiesa,tenka nugaleti oziukus.tvarkinga,savarankiska daugiau,turi lakia vaizduote. ax.gif
Atsakyti