Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

mano dukrytei vakar sukako 4 metukai musu saulyte jau didele 4u.gif wub.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif 4u.gif
mano sunelis-svarstykles..tai jau kuo tikriausios doh.gif jei konors nori ,tai butinai to ko gauti ta minute neimanoma,jei renkasi kazka ,tai butinai tai,ko jai gal visai ir nereikia o jei jau isirenkai,tai grizus namo jau nebereikia..nu ir taip pasaka be galo doh.gif doh.gif
o dukryte-zuvis,bet visiskai bijo vandens ir nenri maudytis biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
o siaip tai pripazista tik ta ka ji nori,niekada neprisileis zmogaus kuris jai bus nesimpatiskas ax.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Maniske grynas jautukas . jei uzsispyre tai jau viskas tubi buti pagal ja , oi kenciu as nuo jos kaprizu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 15, 19:34)
Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif

Oj, jau tie DVYNIUKAI doh.gif Mano mažasis lygiai toks pats. O neseniai dar vienas jo dvyniškumas pasireiškė: kiekvieną kart sėdant valgyti būna didžiuliai protestai-NEENOORIUU doh.gif Iš pradžių šokinėjom visi aplink, įkalbinėjom visaip, o po to supratau, kad tereikia pakentėti ir palaukti (būtinai tylint ir nesakant nė žodelio) pusę minutėlės, ir jis jau pats stebuklingu būdu užsinori to maisto, kurio prieš akimirką nenorėjo thumbup.gif Nu vienu žodžiu-dvylipumas neišpasakytas lotuliukas.gif
Atsakyti
Erikas - šaulys ir čia su jokiu itu ženklu nesumaišysi, juda duodas eina lipa ramiai pasėdėti nė minutės negali wub.gif , be to jam labai patinka loginiai žaidimai cool.gif
Atsakyti
O aš avinuką auginu. Niu jau užsispyrimas doh.gif .Ir ginčinasi iki begalybės.O į visus klausimus "kodėl",atsako -"todėl",ir be komentarų frusty.gif
Atsakyti
maniškis tai tikras liūtas doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
manoji tai saulis,ignoravimo meistre smile.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis- žuvys. Tipiškas. Tikras "inteligentas", estetas, labai jautrus, užjaučiantis, kažkiek "priplaukęs" kaip ir dauguma žuvų. Mažius- jautis. Tas tai tikrai netipiškas. Kiek pažįstu jaučių, visi ramūs ir taikūs. Maniškis anaiptol toks nėra. Turi tik vieną jaučiams būdingą bruožą- užsispyrimą. Gal kiti išryškės vėliau lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Brasa @ 2008 04 03, 14:20)
Mano mazoji - zuvele... Pasakyt "atsiprasau" tai jau geriau leistusi susaudoma, nei atsiprasytu biggrin.gif

Tai nėra tipiškas žuvų bruožas mirksiukas.gif Žuvys kaip tik sugeba atsiprašyti, įsijausti į kitą žmogų. Maniškis toks ir yra.
Atsakyti
QUOTE(Gabija 7777 @ 2009 01 02, 11:57)
manoji tai saulis,ignoravimo meistre  smile.gif



Gabija, kaip suprast?, pakomentuok biskuti apie toki ignoravima placiau..
Labai idomu.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Maniskis avinas,tai toks ir yra,labai uzsispyres,kol nepasieks savo,neapsiramins.
Atsakyti
manoji saulys, tai rezia viska tiesiai i akis, tiek suaugusiam, tiek vaikui ir dar jokio savisaugos jausmo, noras viska isbandyti doh.gif
Atsakyti