Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 15, 18:34)
Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif

Mano avinukas lygiai taip pat daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 15, 19:34)
Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif



Nu viens prie vieno mano mazgė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena mamytes bandysiu bendrauti nes iki sio, nebuvau prisiregistravusi. Labai daug mamyciu bendrauja ir yra labai daug naudigos informacijos, galima pasidalinti ivairia patirtimi. smile.gif
Papildyta:
Mazylis mano gime ozio metais ir vezio menesi, tai taiop ir elgiasi uzsispyres ir viskas atvirksciai g.gif
Papildyta:
Labai pergyvenu del to, kad mazius priestaringai ziuri i maziukus (jam bus penki metukai) labai nemegsta uz save mazesniu. I darzeli neina, buna su mociute pakankamai savanaudiskas. g.gif
Atsakyti
Maniškiai pagal metus Gaidžiai tai kartais ir pešasi taip pat lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif o pagal mėnesi vėžiai tai jau skirtingi vienas darys gerai kitas atbulai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sunus zuvis kaip ir as,todel daznai jis primene mane vaikysteje,o ir suprantame vienas kita puikiai
Atsakyti
Mano dukryte mergele,net nezinau kaip vertinti,kazkaip netenka darznai susidurti su mergelem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lidukas @ 2008 03 18, 21:14)
  O va jaunėlis-tikras Dvinys: viną minutę jis linksmas, kitą jau piktas, žmonėse jis ramus, taktiškas, namuose-visas charakterio "grožybes"parodo lotuliukas.gif



QUOTE(Auksesmama @ 2008 04 15, 19:34)
Manoji-dvyne doh.gif nu tikra doh.gif ji kaip degtukas greitai uzsidega,bet nebutu dvyme,tai po sekundes jau atbega ,glaustosi,atsiprasineja.Prie zmoniu atrodo labai gera ax.gif o namuose rodo savo charakteri blush2.gif

Mano abu vaikai dvyniai rolleyes.gif Na tai viens prie vieno kaip jūs čia rašot. Aš vis pagalvoju kad daugaiu tokių dvilypių horoskopų nėra. O ta nuotaikų kaita tai doh.gif
Atsakyti
Auginu Oziaragi - visai nepanasus i savo zodiako zenkla ir maziuka Skorpioniuka - na tikras skorpionas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sagnesa @ 2008 03 25, 12:30)
Pas mane irgi vežys.. ir tiksliai tokia... jei nori kad valgytu reikia sakyti tu tik nevalgyk, nepatiks tau.. doh.gif

Pas mus irgi tas pats - dukrytė Vėžiukas, tai jei sakai, kad negalima - ji tvirtina kad galima ir viskas.... Taip gali kartoti visą dieną. Šiaip jei sakai padaryk tą ar tą - padaro.
Atsakyti
Va, va pas mane irgi vėžys auga doh.gif . Na grynas vėžys doh.gif . Sakyk viena , tai būtinai darys atvirkščiai doh.gif . O su valgymu irgi panasiai, jeigu sakysi valgyk - tai jis NE. Tai mes kartais irgi gudraujam: "Na šito tai tau neduosime valgyti, tau negalima ir pan... tai žinokite lekštė tuoj pat būna tuščia" biggrin.gif .

O dar ir vyras mano vėžys....tai kai kartais tenka man pakariauti su dviem vėžiais doh.gif
Papildyta:
O mažajai dar tik 1,5 mėn. Ji žuvytė....sako žuvytės labiau prie meno linkusios?
Atsakyti
mano mazoji jautukas tikra padauza nenustygstanti vietoj labai stipriai rodo savo ragucius bigsmile.gif
Atsakyti