Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

QUOTE(zebra @ 2008 03 21, 10:05)
Mano Jautukas,bet dar ir avinui priklauso.Tai jau tikras žmogiukas su "ragais".Užsispyrimo  doh.gif kiek.ir negali būt be veiklos,vis turi kažką daryt,piešt,žaist.

IR mano labai panašus Judrus užsispirs jautukas
Atsakyti
su vyresniu sūnum mes abu Avinai doh.gif kartais susiginčijam dėl ko nors, tai nei vienas, nei kitas nenusileidžiam, "susiremiam ragais" kaip ožiai ant liepto ir nė iš vietos lotuliukas.gif Kartai net pikta dėl jo tokio charakterio, bet paskui pagalvoju, "pažiūrėk į save ir apsiramink" hihihi.gif
O jaunėlis tai savo "dvyniškumu" kartais pribaigia 000189.gif Būdamas su manim ar su vyru dviese, jis-auksinis vaikelis: nei vieno zirstelėjimo ar ožiuko wub.gif Bet kai tik namuose atsiranda daugiau nei vienas suaugęs žmogus-prasideda: ir tas blogai, ir tas negerai, ožiukai liejasi laisvai bigsmile.gif Iš pradžių nesuprasdavau kas darosi, bet vėliau jau perpratom tą jo "bajerį", ir pripažinom sau- DVVYYYNNYYYSSS doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano sūnus 'svarstyklės' blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivonadaniel @ 2008 03 28, 21:02)
Mano sūnus 'svarstyklės' blink.gif

ar ilgai sveria visus "už" ir "prieš" priimdamas sprendimus? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 03 24, 21:16)
dukra mergele  doh.gif  na, skaitosi mergeles labai pedantiskos, bet tik ne manoji.. kai ji namie, tai visur betvarke buna  doh.gif  gudri kaip lape, pagal aplinkos situacija labai greit adaptuojasi, universaliai prisitaiko kaip jai reikia prie svetimu  rolleyes.gif  jeigu kazko jau reikia, tai tokia geriete nuskriaustoji..  biggrin.gif  megsta psichologiskai manipuliuoti zmonemis, net psichologe graziai apmove..  hihihi.gif  megsta visokias cackes, blizgucius, smulkmeneles, na mes ja vadinam gerybiskai "blondine, moliugeliu"..  lotuliukas.gif  tingi baisiai tvarkytis savo daiktus, mokslai - na, uzspaudi - viska puikiai atlieka, bet tik pamirsti ir pasileidzia..  doh.gif  neiseina susitarti visiskai, ta prasme siulant kazkoki priza uz padaryta darba - neveikia  schmoll.gif nuo mazens jai svarbu lekt is namu pas ka nors, nes su mumis neidomu, per mazai veiklos  ax.gif  tad dabar tik atostogos ir "ate teveliai, islekiu pas mociute"..



Skaitau ir negaliu patiket... blink.gif Kaip du vandens lasai panasi i maniske bigsmile.gif Tvarkytis nenori, manipuliuot zmonemis irgi moka, namuose gal ir nebutu jeigu leistume doh.gif Matyt mergeles visos tokios biggrin.gif Musiske dar labai komunikabili. Ziurek jau kalba su kuo nors parduotuvej gossip.gif nesikuklina jei ko reikia paprasyt is kitu. Vienu zodziu is kuklumu net nekvepia biggrin.gif
Atsakyti
Dukryte yra Jautukas,tai jautri,bet užsispyrusi,na sūnus tai Avinukas nu tai jo užsispyrimui ir veržlumui nėra ribu,palyginus su sese doh.gif
Atsakyti
Manoji svarstykles.Tai jau labai atitinka, tai nori, tai nebenori,kai uzsinori -nebera. doh.gif Jei kokia knygute renkasi, tai jau begalo ilgai, nes vis neissirenka,o kai issirenka,tai jau nebepatinka,tikras vargas doh.gif
Atsakyti
dukra mergele doh.gif na, skaitosi mergeles labai pedantiskos, bet tik ne manoji.. kai ji namie, tai visur betvarke buna doh.gif gudri kaip lape, pagal aplinkos situacija labai greit adaptuojasi, universaliai prisitaiko kaip jai reikia prie svetimu rolleyes.gif jeigu kazko jau reikia, tai tokia geriete nuskriaustoji.. biggrin.gif



lyg apie manaji kalbetum doh.gif ,toks pats mergele tik kad sunus g.gif
Atsakyti
QUOTE(sagnesa @ 2008 03 25, 10:30)
Pas mane irgi vežys.. ir tiksliai tokia... jei nori kad valgytu reikia sakyti tu tik nevalgyk, nepatiks tau.. doh.gif

mano bernas irgi vezys, tai lygiai taip pat, jei pasakysi, kad nedarytu ko nors, tai specialiai eis ir padarys, kartais aisku tai visai neblogai good.gif bet jeigu jau uzsispirs tai viskas doh.gif nei graziuoju, nei piktuoju, nei pazadais nupirkti ko tik panores neperkalbesi
Atsakyti
Mano mazoji - zuvele...tai tokia lapute - tuos, kuriuos myli, buciuoja, glebesciuoja neatsitraukdama, visko issireikalaus, o jau kurio zmogaus nemegsta, tai niekuom nesugundys, ziures is padilbu, grumos, kad tu prie manes neik, as taves nemyliu ir taps nepaperkama smile.gif Pasakyt "atsiprasau" tai jau geriau leistusi susaudoma, nei atsiprasytu biggrin.gif Tvarkymosi priepuoliai kartais uzeina (po to seka trigubai ilgesnis gyrimosi periodas - mazdaug, paziurekit, kokia as vaikstantis "lobis"), bet tai ivyksta tik paciai uzsimanius, paprasyta niekad nesitvarkys...Megsta visokius Yviskus atributus - kur blizguciai, pukeliai, rozine spalva, tai jau grozis...kelniu irgi neapvilksi - taip ir isauga, nespejus ne pasimatuot....tai buna, kad ieini i kambari - sedi panele, 5m. - nagai lakuoti, pasidazius (Dieve padek, kol atsveiti ta vaika..), apranga irgi atitinkama... biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Maniškė AVINAS, tai visu 100 % atitinka doh.gif , užsispyrus be galo, jei jau kaip sugalvojo, kitaip nebus, arba ko nors nori, kad nupirktum, tai net naktį atsibudus ims zyst, ir ryte, ir ištisą dieną, kol gaus doh.gif . Arba, jei jau jai neskaniai atrodo valgyt, tai nė pro kur neįkalbėsi paragaut, jos įsitikinimas šventas biggrin.gif doh.gif
Šiaip džiaugiuosi, kad po šiuo ženklu gimė, tikrai moka už save pastovėt thumbup.gif , ypač tai praverčia darželyje thumbup.gif , o ir kai meilės valandėlės užeina moka labai gražiai pakalbėt, švelniai apsikabint wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 07 balandžio 2008 - 08:41
Aš irgi turiu du avinukus bigsmile.gif Aišku, apie sūnelio charakterį dar anksti kalbėti, bet dukrytė tai tikras avinukas lotuliukas.gif Jei turi tikslą, tai stengiesi jį pasiekti.Pvz. nuo 4 metų lankom gimnastiką, tai dukrytė kiekvieną dieną pati ,savarankiškai treniravo špagatą,verkdavo,bet darė thumbup.gif Visi mūsų įkalbėjimai, kad pakaks,tu jau pavargai, likdavo neišgirsti doh.gif Labai gerbiu savo vaiką už tokį atkaklumą 4u.gif Ir dar noriu pasakyti, kad dukrytė labai švelni,dėmėsinga ir be galo miela, nors kartais ir "bloga darosi" nuo jos užsispyrimo doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
MB sakau,ką darysim kai paaugs dar vienas avinukas? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti