Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

QUOTE(vasarele85 @ 2012 01 27, 13:58)
didysis gynas vezys  ax.gif  nu jau kas kas jai pasakysi taip tai padarys butinai atbulai ne taip kaip sakai
o mazasi liutas tai karalius konkretus pasake ir turi kalusyti jai ne tad sakes  doh.gif
labi daug sneka neimanoma zuciaupti
blush2.gif

Dukra vėžys, na jau visai ant ribos su liūtu - tai va tip top lotuliukas.gif
Sūnus vandenis, labai išdykęs ir labai meilus, geraširdis toks wub.gif
Mažasis vėžiukas, bet dar mažas. Laukiam kol asmenybė + ožiai išlys biggrin.gif
Atsakyti
maniske dvyne,kaip ir MB,taciau jie tokie skirtingi... unsure.gif mano maziuke visa i mane cherakteriu pasidave,o as liuuuuuuuuutas.... biggrin.gif turi labai tvirta savo nuomone ir ja gina nagais ragais,ne taip kaip kiti dvyniai(pvz musu tetukas),kuris kas minute keicia nuomone...tai va,mum kol kas horoskopas nepasitvirtino.... schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
didysis -vezys,visuomet atbulas
vidurinioji -svarstykles,viskas sverianti,rami,leta
mazoji -liutas,tikras karalius,madiste,reguliatore mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano sunus Avinas, na ir labai atitinka pagal horoskopa 4u.gif Bet ir su harakteriu stipriu biggrin.gif O meilumo niekada netruko wub.gif
Na kaip ir mes visos mamytes girsime ir myliesime tik savo leliukus 4u.gif
Atsakyti
pykit nepykit.. bet man tie horoskopai toks nerimtas dalykas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
didzioji mano vandenis... maziuke tigras ir liuto metais gimusi... tai siaubas... su maze susikalbeti sunku... jau pasake (nors kalbet dar gerai nemoka) ir viskas... jos virsus turi buti.... o as skorpionas... tai mudvi pykstames juodai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lolitax22 @ 2012 02 08, 10:00)
pykit nepykit.. bet man tie horoskopai toks nerimtas dalykas..  mirksiukas.gif

pritariu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(didile @ 2012 03 27, 22:37)
didzioji mano vandenis... maziuke  tigras ir liuto metais gimusi... tai siaubas... su maze susikalbeti sunku... jau pasake (nors kalbet dar gerai nemoka) ir viskas... jos virsus turi buti.... o as skorpionas... tai mudvi pykstames juodai...  doh.gif

gal atvirkščiai - liūtas ir tigro metais gimusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eripa @ 2012 04 04, 12:49)
gal atvirkščiai - liūtas ir tigro metais gimusi?  g.gif

geras pastebejimas biggrin.gif dabar ta mama sedi raudona biggrin.gif biggrin.gif per skubejima ne taip ji parase lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eripa @ 2012 04 04, 12:49)
gal atvirkščiai - liūtas ir tigro metais gimusi?  g.gif

na taip suklydau... doh.gif bet vistiek manau suprasti ejo... rolleyes.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo didile: 04 balandžio 2012 - 13:13
Manoji mergelė, na tai kažkas yra panašaus, kai paskaitau... Šiaip apie mergeles rašo, kad yra pedantės, viskas turi būti savo vietose, labai kruopščios ir t.t. Tai maniškė būna ir tokia, bet būna ir visai kitokia - kardinaliai tiesiog... Kai užeina bardakų darymas namuose, tai praeiti neįmanoma biggrin.gif
Atsakyti
Maniškė tai tikras ožiaragis - kai supyksta, tai tooookie ragiukai išlenda! thumbup.gif
Atsakyti