Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

QUOTE(olesyte @ 2010 06 23, 12:13)
Mano pupa avinuke, tikrai yra uzsispyrusi panelyte, tikiuosi paaugus sis charakterio bruozas bus tik i nauda  smile.gif


mano vyresnis irgi. Trūks plyš jo žodis turi būti paskutinis. Pirmiausia prieštaraus, paskui mąstys, ar tikrai verta doh.gif

QUOTE(zanetito @ 2010 07 27, 15:16)
na zinai, kaip pirstu i aki smile.gif
mano pupa tokia pati smile.gif jei bandau jai grieztai ir tiesiai sviesiai sakyt ne, tai jin vistiek savo siekia, o jei bandau kazkokias alternatyvas siulyt - tada jau ir susitart buna galima  thumbup.gif


priimsiu kaip patarimą 4u.gif , nes manajam dar 8 mėn, tai žinosiu, kas mane laukia mirksiukas.gif O daugiau Šaulių nelabai pažįstu biggrin.gif
Atsakyti
musu sunutis aviniukas ir dar gimes balandzio 1 d., tai zinokit net pradejau tiket zodiako zenklais-labai uzsispyres, jo zodis turi buti paskutinis, jo nuomones niekas nepakeis, yra drasus, bendraujantis ir pan. mums sunku, bet ateity manau tokio uzsispyrimo deka pasieks daug, aisku jei uzsispirs ten kur reikia
Atsakyti
QUOTE(ausra101 @ 2010 07 30, 13:30)
Pas mus 100 procentinis LIUTAS, liutas is didziosios raides doh.gif
Aisku viska itakoja ir tai, kad vaikas vienas seimoje, seneliams pirmas anukas, tai jis yra karaliu karalius biggrin.gif


Maniskis irgi liutas ir dar tigro metais gimes,tai labai jau tas liutiskumas pasireiskia, visame kame biggrin.gif
Atsakyti
Mano dukra avinas - uzsispyrus be galo be krasto, vadovaut nori be proto - ir darzely, ir namie. Nori, kad jos zodis butu paskutinis, sunkiai eina i kompromisus doh.gif Labai megsta puostis, maivytis(gal kad bezdziones metais gimus). Nori buti pati geriausia visame kame, bet su minimaliu pastangu kiekiu. Turi labai stipru savininko jausma - jau kas jos, tai ne uz ka nesidalins...
Sunus - vandenis (Jaucio metais). Ne maziau uzsispyres nei dukra. Daro viska tik taip, kaip nori pats. Jei ko uzsimane - reks iki pazaliavimo, bet savo pasieks. Jei sumane uzlipt kur ant komodos - tai bandys kad ir 150 kartu, grius ir grius, bet vistiek lips, kol uzlips. Moka but labai meilutis ir gerutis su tais, kas jam patinka, bet jei zmogaus nepazista, ar jam nepatinka - uzsimerkia ir jo nera biggrin.gif Neprisivilios nei skanumynais, nei zaidimais, nei zodziais. Labai judrus ir smalsus, bendraujantis, pleputis smile.gif
O namie kai du tokie norintys vadovaut, tai karas kiaura diena - nors skirtumas amziaus 5 metai, bet musasi ir nepasidalija visko pastoviai, ir ne vienas nenusileidzia doh.gif Kartais atrodo, kad is proto iseisiu unsure.gif
Atsakyti
ar cia kas nors lankosi?
koks zodiako zenklas rugsejo 23 diena, mergele ar svarstykles? vienur taip kitur kitaip, tai ir nezinau kas mano vaikas? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristesnamai @ 2010 06 26, 12:06)
Mano panelė vėžiukas, tai pastebėjau kad labai prisiriša prie savo mylimiausiu rubeliu, kartais nuperku naujų o ji niekaip ju nenori pripažinti. Tai nuo šiol apsipirkinėju kartu.


Mano mergyte ir veziuke, bet neprisirisa nei prie zaislu, nei prie rubeliu labai smarkiai, apskritai kas liecia drabuzius, tai jai vienodai sviecia ka jai aprengiu, aisku patinka blizguciai, karoliai ir pan doh.gif , bet jai kaip tik labiau patinka nauji rubeliai.
O siaip: tauskale, judri, megsta pamiegoti, uzsispyrus, supykus eina i savo kambari ir ten issirekia pati su savim, o su mumus tada nesisneka lotuliukas.gif , nepatinka kai liecia jos daugtus ypac neatsiklausu, meto viska kur papuola doh.gif , imli dailiai, patinka pasakos, prisirisa prie zmoniu labai ir juos atsirenka per pirma susitikima, jei jai "prilipo" tai bus jos geriausias draugas, bet jei ne, tai per galva gali verstis, ta zmogu ignoruoja doh.gif
Siaip as pati veziuke, tai vyras sako, kad antra mamyte auga lotuliukas.gif (nors vyrui zodiakai kazkaip vienodai sviecia, net neuziakcentaves, kad mes abi veziukes)
Atsakyti
Maniškė jautukė,tai užsispyrus ir ragiukus rodo dažnai blink.gif
Atsakyti
Mano avytė ir liutukas biggrin.gif abudu pasireiškia biggrin.gif
Atsakyti
As liute maziukas -liutukas..na ir ojoj kaip buna lotuliukas.gif bet mielas ,draugiskas suniuko metais gimes 4u.gif
Atsakyti
Mano tai tikras liutukas doh.gif O dar kiaules metais gimes, tai prikrecia visokiu kiaulysciu...
Atsakyti
Mano tikrų tikras skorpionas, dar ir žiūrkės metais gimęs smile.gif
Atsakyti
mano skorpionas- sunkus charakteris blink.gif o kitas veziukas, tai ramesnis,
Atsakyti