Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

QUOTE(pikciurna167 @ 2010 06 21, 21:31)
vaizgantei.oi cia suklydai,dirbu su daug zmoniu,ir nieks nera  pavadine pikciurna,esu gryna saule,gerio isikunijimas, mirksiukas.gif


Tada tu suklydai pasirinkdama nicą smile.gif
Atsakyti
mano dickis yra vezys o mazasis liutas
tai dickis lb jau nepanasus i savo horoskopa o va mazasis truputi biggrin.gif
Atsakyti
Mano pupa avinuke, tikrai yra uzsispyrusi panelyte, tikiuosi paaugus sis charakterio bruozas bus tik i nauda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olesyte @ 2010 06 23, 12:13)
Mano pupa avinuke, tikrai yra uzsispyrusi panelyte, tikiuosi paaugus sis charakterio bruozas bus tik i nauda  smile.gif


Pasidomėk, koks yra jos ascendentas, tada ir žinosi smile.gif
Atsakyti
Kas tai yra ascendentas ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 06 23, 13:01)
Kas tai yra ascendentas ax.gif ?


Tai yra astrologijos objektas. Ascendentą gali nustatyti astrologas arba galima pačiai, jei turi reikiamą programą. Tam reikia tiksliai žinoti gimimo laiką.
Atsakyti
QUOTE(zamke @ 2010 06 21, 17:15)
Musu vaikucius tik dvi dienos skiria  biggrin.gif Smagu smile.gif
As irgi sakau, kad neblogas zenklas tos Zuvytes smile.gif
Na nepastebiu, kad nuotaiku kaita butu kitokia, nei pas kitus zmones.
Tik pritariu, kad jautrus be galo ir siltas, mielas vaikas.

friends.gif good.gif
Atsakyti
Mano panelė vėžiukas, tai pastebėjau kad labai prisiriša prie savo mylimiausiu rubeliu, kartais nuperku naujų o ji niekaip ju nenori pripažinti. Tai nuo šiol apsipirkinėju kartu.
Atsakyti

QUOTE(ignasser @ 2009 12 03, 17:04)
Pati esu šaulė, mano vaikis irgi šauliukas. Neseniai sužinojau tobulai šaulio ženklui (bent jau mano šeimos ir aplinkos) atitinkantį apibūdinimą/metaforą.
"Stovi šaulys įtempęs lanką, jo taikinys yra toli, nes jis visada turi tolimų planų ir žvelgia į perspektyvą, kas leidžia lengviau susitaikyti su laikinais sunkumais. Tai va, nusitaikė šaulys, o kažkam atrodo, kad tas jo tikslas netinkamas. Tad jeigu turėsit drąsos ir atsistosit prieš tą šaulio strėlę, tai nesitikėkit, kad sveiką kailį išnešit  lotuliukas.gif . Bent jau konfliktas ir piktumai - garantuoti  doh.gif  . Daug geresnį rezultatą (patys nepatikėsite kokį gerą) pasieksite, jei atsistosite šalia šaulio iš šono, apkabinsit ir nuoširdžiai išsakysit savo abejones ir išreikšite gerus norus. "
Pagal save ir savo vaiką sprendžiu, kad tai yra auksinė taisyklė, kuria ir vadovaujuos  thumbup.gif  .


na zinai, kaip pirstu i aki smile.gif
mano pupa tokia pati smile.gif jei bandau jai grieztai ir tiesiai sviesiai sakyt ne, tai jin vistiek savo siekia, o jei bandau kazkokias alternatyvas siulyt - tada jau ir susitart buna galima thumbup.gif
Atsakyti
Pas mus 100 procentinis LIUTAS, liutas is didziosios raides doh.gif
Aisku viska itakoja ir tai, kad vaikas vienas seimoje, seneliams pirmas anukas, tai jis yra karaliu karalius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2008 03 24, 21:16)
sunus jautis, na ragai nemazi..  blush2.gif  siaip labai seimyniskas nuo mazens, seima jam pirmoje vietoje, megsta kurti visokius maisto receptus (na ne visada valgoma buna), megsta tvarka, pirma pagalvoja, tada daro ir paskaiciuos visada ar tai saugu jam.. Sesuo leks vos ne galva nusisuks, o jis palaukia, pamasto ir tik tada apsisprendzia ar verta rizikuot  hihihi.gif  jam pirmoje vietoje teisybe, tikslumas. Siaip kantrus kazkiek, bet jeigu jau lipa kazkas ant galvos - nenusileis ir pasius.. na situom i mane  blush2.gif  jeigu man bloga buna, visada ateis apsikabins, pasakys "myliu", paglostys..

Nu kaip apie mano Jautuka parasyta drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domke: 30 liepos 2010 - 23:50
turiu namie du dvynius tai MB ir vyresnele - jie abu viens prie vieno charakteriais ir abu to nepripazysta, o mazoji - mergele, mes ja dar tik bandom pazinti smile.gif
Atsakyti