Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

pas mus dukra vandenis,o sunus avinas.tai labai atitinka pagal zenkla
Atsakyti
O kas turit vaikus - zuvytes? kokie yra sio zanklo pagrindiniai bruozai?
Atsakyti
mano sunus ir dukra abu oziaragiai trecias svarstykles gime nors turejo irgi oziaragiu buti bet neisgyveno charakteriai pasitvirtina uzsispire kaip oziukai
Atsakyti
Mano svarstykles. Bet as niekada nesidomejau ar jis turi kazkokiu bruozu budingu tam zodiakui. Nelabai tikiu tuo. Aisku yra kazkokie bendri bruozai, bet juk kiekvienas zmogus individualus, neatkartosi smile.gif .
Atsakyti
Mano sunus jautukas(11m.), ramus vaikis, bet vat su mokslais tai turime bedu , tinginukas ant to reikalo smile.gif O siaip lipsnus ,uzjauciantis, bet megsta ir manipuliuoti zmonemis . Dukrele zuvyte (6 m.),tai tipine fyfu fyfa auga , mamos grozio reikmenys isbandyti visi , visi rubai privalo buti roziniai ir su daaaug blizguciu , ir butinai pries kur einant turi pakvepinti kvepalais ,kitaip neis schmoll.gif .Megsta maivytis , o ypac didziuojasi savo gimimo diena (mat gimusi kovo8) ir ta proga turi gauti dvi dovanas doh.gif .Bet kas dziugina ,kad labai imli mokslams , skaiciuoja, skaito , linkusi prie meno ,daug piesia,megsta sokti , o ypac lipdyti ,tiesa paskui vargstu kol to meno likucius isvalau ax.gif ,ir kai buna geros nuotaikos ,tai buna pati nuostabiausia mergaite pasaulyje thumbup.gif
Atsakyti
o as gyvenu su dviem sauliais-sunelis ir tevelis gime po tuo paciu zenklu...ojojoi, abu baisiai protingi ir valdingi...o mamyte oziaragis, tai pesames....visu gimtadieniai gruodi thumbup.gif
Atsakyti
o as labai nekreipiu demesio i zodiako zenklus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(eegle @ 2009 12 01, 22:16)
o as labai nekreipiu demesio i zodiako zenklus blush2.gif

manoji tai svarstyklės, tai kaip pasidomėjau tai kaip vienas prie vieno, tikros svarstyklės arba taip arba taip kitaip nėra, pasakė tai kaip kirviu nukirsta, jeigu kanors nori pakeisti, tai reikia kalbėti ir viską įrodinėti tik gražiuoju ir diskutuojant, labai išskirtinis ženklas bet man tai visai gerai wub.gif
Atsakyti
mas mane dukrytė žuvytė biggrin.gif tai labai protinga, mėgsta dainuoti, o dainas pati sufantazuoja biggrin.gif aplamai fantazija labai jau laki smile.gif o apvilkti jau neviska gali, pati i spinta ilenda išsirenka ka vilksis , o jau jai ka isikalusi i galva perkalbėti labai labai jau sunku, stengesi buti savarankiška, pyksta kai padedi ka nors, o kai paguodos reikia greit sureguoja, jau bus paslaugi ir neatsirauks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siimona: 03 gruodžio 2009 - 13:32
QUOTE(giedre g @ 2009 11 28, 22:03)
o as gyvenu su dviem sauliais-sunelis ir tevelis gime po tuo paciu zenklu...ojojoi, abu baisiai protingi ir valdingi...o mamyte oziaragis, tai pesames....visu gimtadieniai gruodi thumbup.gif


Pati esu šaulė, mano vaikis irgi šauliukas. Neseniai sužinojau tobulai šaulio ženklui (bent jau mano šeimos ir aplinkos) atitinkantį apibūdinimą/metaforą.
"Stovi šaulys įtempęs lanką, jo taikinys yra toli, nes jis visada turi tolimų planų ir žvelgia į perspektyvą, kas leidžia lengviau susitaikyti su laikinais sunkumais. Tai va, nusitaikė šaulys, o kažkam atrodo, kad tas jo tikslas netinkamas. Tad jeigu turėsit drąsos ir atsistosit prieš tą šaulio strėlę, tai nesitikėkit, kad sveiką kailį išnešit lotuliukas.gif . Bent jau konfliktas ir piktumai - garantuoti doh.gif . Daug geresnį rezultatą (patys nepatikėsite kokį gerą) pasieksite, jei atsistosite šalia šaulio iš šono, apkabinsit ir nuoširdžiai išsakysit savo abejones ir išreikšite gerus norus. "
Pagal save ir savo vaiką sprendžiu, kad tai yra auksinė taisyklė, kuria ir vadovaujuos thumbup.gif .
Atsakyti
turiu dvynuke... nuotaiku kaita gali isvesti is pusiausvyros auksines kantrybes zmogu biggrin.gif nors siaip dazniausiai draugiska, meili, svelni
Atsakyti
QUOTE(Fabienne @ 2009 12 05, 16:43)
turiu dvynuke... nuotaiku kaita gali isvesti is pusiausvyros auksines kantrybes zmogu biggrin.gif nors siaip dazniausiai draugiska, meili, svelni

Mano dvinukas lygiai toks pat doh.gif wub.gif
Atsakyti