Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

Mūsų abu vandeniukai, kaip sako horoskopai tai patys mieliausi, lipšniausi vaikučiai iki tam tikro amžiaus. Tai tikrai tiesa. Vyresnysis tikras vandenis. O koks bus mažo charakteris pažiūrėsim.
Atsakyti
Auginu AVINELI,tai vargo daug per jos uzsispirima,jai pasake ne gali bandyti ivairiai itikinti neitikinsi. doh.gif Bet buna ir meiliu valandeliu,taip pat negalinti ramiai nusedeti turi butinai kazka daryti,net ziurint animacini filmuka.Su svetimais nemegsta bendrauti,vaiko tada nera,bet po keliu apsilankimu pati nebeatstoja. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lannasuper: 10 liepos 2009 - 13:40
QUOTE(vilniete5 @ 2009 06 17, 22:47)
Gan taiklus vaikučių būdo pagal zodiako ženklą apibūdinimas čia
bent jau maniškiam jautukui tai atitiko smile.gif

Musiskiam jautukui irgi atitinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
avinukas doh.gif viskas tuo pasakyta biggrin.gif
Atsakyti
Aš auginu dvynį ir mergelė.
Dukra yra dvynys, tai atitinka pagal zodiaką nors neviską. Labai domisi viskuo, reikalauja , kad viską paaiškinčiau išsamiai. Jei atsakymo nežinau nėra. Labai mėgsta klausinėti, kas kaip ir būtinai turi gauti atsakymus. Domisi knygomis.
DVYNIAI – (gegužės 22 - birželio 21)
Dvynys pilnai pateisina savo Zodiako ženklo pavadinimą- tai lyg du vaikai viename, kuriuos nėra paprasta suvaldyti. Jie tarytum skraido ore, kryptį keičia taip staigiai, kad nespėsit net sumirksėti, o jis jau kitame kambario kampe. Mažajam Dvyniui žaidimams reikia paruošti pakankamai erdvės.Tai mažylis, kuris sugeba atlikti kelis veiksmus iš karto.


Sūnus mergelė. Tai pat atitinka. Labai tvarkingas, nors ir mažiukas dar, bet jau mėgsta, kad visi daiktai būtų vietose. Dauguma sako, kad mergelės ramios, tačiau to negalėčiau pasakyti apie sūnų. Jo visur pilna.
Šitas aprašymas atitinka : MERGELĖ (rugpjūčio 24 - rugsėjo 23)
Mažoji Mergelė- tai kuklus, netgi kažkiek drovus charakteris, analitinis ir šviesus protas ir įprastai pilnai patikimas elgesys.Mergelei patinka išdėlioti savo mažas kolekcijas lentynėlėse, taip pat jai prireiks daug įvairių dėžučių, savo būsimo turto kaupimui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleckutė: 16 liepos 2009 - 09:49
mano vidurinele ir mazoji abi liutukes, 4m. ir 2 dienu skirtumas, na sakyciau pateisina tikrai, abi arsios ir kovojancios uz savo buvi biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi Avinukai, kaip pirstu i aki pataikyta, nei pridesi, nei atimsi, uzsispyrimas - svarbiausias bruozas... jei pats nenores nieko nepamokysi, jis viska moka, retai priima pagalba... reikiagraziuoju kalbinti, grieztai uzdraudus gaunasi atvirkstine reakcija, visiskas uzsispyrimas... Be to, reikalauja didelio demesio ir ivertinimo, laukia pagyrimo.... ir dar pastebejau labai laki vaizduote, didelis ciauskutis... thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergaitė MERGELĖ. Tai sakyčiau, kad pagal visus aprašymus atitinka bigsmile.gif Taip pat vyras MERGELĖ, tai daugeliu atveju, elgiasi abu vienodai... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2009 07 20, 18:01)
Mano mergaitė MERGELĖ. Tai sakyčiau, kad pagal visus aprašymus atitinka bigsmile.gif Taip pat vyras MERGELĖ, tai daugeliu atveju, elgiasi abu vienodai... 4u.gif

Mano mergaitė liutukė,siaip yra ramaus būdo,bet už save pakovoja.Visada užsideganti,visada bus teisi,neperkalbėsi... dar pabrežia tetis liūtas ( vyras taip pat liūtas) ir aš liūtas todėl ir esam vienodi.
Atsakyti
Turiu dvi mergytes, vienai 3,9m ji yra svarstykles, nu niekaip negali apsisprest, tai ji nori, tai ji jau iskart nebenori. Yra labai nepastovi ir nenuspejama, ji pati blaskosi ko ji nori. o kita pupyte dar visai zuvyte, kolkas rami rami, tai negaliu pasakyt. Siaip esu girdejusi kad zuvu zenklo zmones ramus.
Atsakyti
QUOTE(saulutees @ 2009 07 20, 16:36)
Mes irgi Avinukai, kaip pirstu i aki pataikyta, nei pridesi, nei atimsi, uzsispyrimas  - svarbiausias bruozas... jei pats nenores nieko nepamokysi, jis viska moka, retai priima pagalba... reikiagraziuoju kalbinti, grieztai uzdraudus gaunasi atvirkstine reakcija, visiskas uzsispyrimas... Be to, reikalauja didelio demesio ir ivertinimo, laukia pagyrimo.... ir dar pastebejau labai laki vaizduote, didelis ciauskutis... thumbup.gif


atrodo, kad apie mano vaiką parašyta bigsmile.gif
Atsakyti
Oi kiek as cia visko radau.Na pas mane trys vaikai.Vyriausioji jautis....oi oi oi.Daryk ka nori vistiek savo padarys.Uzsispyrusi,megsta vadovauti.Harakteris patikekit yra su kuo pakariaut.Na vidurinioji zuvyte.Lyg zuvis prisipylus pilna burna vandens.Niekada nieko neisduos,visada sese apgins.Geras vaikas.Tyli,rami.Tik trupuciuka tinginiuke.Na ir mazasis-skorpionas.Manau tuom viskas pasakyta.Jam dar triju nera o jau pasirodo visu savo grazumu.
Atsakyti