Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikai ir zodiako ženklai

Gan taiklus vaikučių būdo pagal zodiako ženklą apibūdinimas čia
bent jau maniškiam jautukui tai atitiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilniete5: 17 birželio 2009 - 21:50
O maniske tai tipinis avinas, sukako 3 tai tokius ragus pradejo rodyti, o dar ir mes su vyru abu oziaragiai, tai seimynele gavosi oi oi oi, kiekvienas pasiruose atsikovoti savo teisybe.
Atsakyti
Maniske - liutas. labai nori lyderiaut, puikiai jauciasi vietose kur buna daug zmoniu, uzsispyrusi, visada siekia kad butu jos virsus, labai nori bendrauti, gerai jauciasi naujose vietose, nelabai mums iseina su ja pasiekt kompromisu, nes turi but jos virsus, megsta but ivykiu centre smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriukas_ka @ 2009 06 04, 19:10)
Aš auginu ožiaragį. Bet nėra jis toks tipiškas ožiaragis... Pas jį bangom pasireiškia tie ožiaragiškumai. Vieną dieną stropus, kantrus, supratingas, su užsispyrimu pabaigia pradėtus darbus, tvarkosi. O kitą žiūrėk pasikeičia ir jam viskas dzin, užsisvajojęs būna, pro vieną ausį viskas įeina, pro kitą išeina,, kambaryje mini chaosą padaro (man rodos į vandenį tada labiau panašus būna)...  biggrin.gif  Bet man jis ir toks ir toks patinka, tik iš ryto reikia užfiksuoti kokia ta jo nuotaika ir  bendraut pagal jo tos dienos fazes  thumbup.gif

Ir mes auginam oziaragiuka,tai pas mus ta pati situacija rolleyes.gif pabunda ryte ir ziurek kokia nuotaika,ir ko laukti is dieneles blink.gif
Atsakyti
Sūnus yra svarstykles 4u.gif Tai toks kartais flegmatiskas.... kol sugalvoja.... ypac jei ko nors paprasai, tai kol sumasto ko tu is jo nori doh.gif Siaip labai geras vaikas thumbup.gif Labai klausantis, gabus, kartais labai tingus 4u.gif
Dukrytė ožiarage doh.gif Pramustgalvė, su charakteriu, daznai oziukiai apsilanko doh.gif

QUOTE(Ryški @ 2008 04 10, 19:01)
Aš auginu ožiaragę.  wub.gif Užsipyrusi, raguota, pedantiška.
Ožių tai daugiausiai už viską.  unsure.gif

Pas mus tas pats thumbup.gif

QUOTE(rionka @ 2009 06 07, 13:47)
maniskis grynas Oziaragis doh.gif .Nuo pat gimymo rode savo ragucius. biggrin.gif

Mergaite pas mus irgi nuo pirmu dienu savo ragucius 4u.gif Kai pamenu buvom pas neurologa, tai gydytojas sako cia panele bus su charakteriu doh.gif
taip ir yra doh.gif kokios veido mimikos kai reikia atsprasyti doh.gif Atrodo tokia maža bet... toks charakteris kad doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DianaS @ 2008 04 07, 13:59)
na o mano sunelis tai irgi tikras skorpionas, labai aktyvus ir jau paneles kadrina g.gif kas bus toliau..turi visko savyje po truputi..kas atitinka skorpiona  smile.gif



QUOTE(Viltis @ 2008 04 08, 16:22)
mano mergyti irgi skorpione, grinas  doh.gif , jei as ja bariu ir sakau kad taip negalima daryt ar negrazu, tai ji isklausys viska o po to prieis ir pasakys as su tavim nedraugauju, tipo dabar as gera o tu mamyte prasyk atleidymo  biggrin.gif , gali igelti kai to nesitiki  bash.gif , bet siaip labai miela mergaite, savo jausmus atvirai rodo jei kas patinka labai, MB draugas karta atejo i sviecius labai patiko jai, nes su ja linksmai zaide  wub.gif , labai bendraujanti,
Karta laukia vaiksciuojom su ja priejo kaiminas ir pasake, einam su mani i parduotuve, o jinai drasiai uzsikibo jam uz ranka ir nuejo, as apakus buvau  blink.gif kaimyna ji tik pora sikiu macius buvo.(jei gal buvo 2 metukai tada) Nemegsta buti vienoj vietoj, reikia kur nors eit, vaziuot. Megsta buti demesio centra  smile.gif



QUOTE(Berazume @ 2008 04 10, 19:45)
Pas mane taip pat skorpionas, tai gerumas, pozityvumas nesvietiskas  doh.gif Parduotuvej visad uzkadrins pardavejas, sveciuose visi bus apdovanoti demesiu, visad dalinasi, svetimu nebijo, pasitiki. Tavrkytis patinka, mokytis patinka.. bet kartais jei be nuotaikos, tai patinka abiems piktiems pabut, o veliau apsikabinus pasedet  wub.gif Zodziu, unikumas, o ne vaikas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Auginu ir aš skorpijoniuką, niu vaikas tai tikrai superinis:užjaučiantis, paguodžiantis, meilus maminukas. Labai protingas ir tikrai negalėčiau nieko blogo pasakyti apie skorpijoniukus wub.gif wub.gif wub.gif Labai turi gerą klausą ir greit viską isimena. Viena mergytė suskaičiavo iki 10 angliškai, mažasis išgirdo (jam dabar 3 m. 7 mėn. )parėjo sako ir aš moku skaičiuoti angliškai doh.gif Suskaičiavo iki 10 aš buvau apakusi bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Auginu maža šauliuką, vaikas labai atviras, nuoširdus, tiesus, meilus, labai savarankiškas, labai gabus (jam trys su puse irgi moka skaičiuot ir angliškai smile.gif labai globoja mažesnius, mergaites, labai myli savo jaunesnę sesutę (aišku kartais ir pasipyksta, visko pasitaiko)
Bet labai nori viskam vadovauti, pats viską daryti, labai aktyvus, visur jo pilna, jeigu ko užsigeidžia, tai laikysis savo iki paskutinio, ožiukai aplanko ir mus doh.gif bet jau vis rečiau ir rečiau.
Atsakyti
mano suneliai mergele ir jautis. tai labai skirtingo charakterio. mergele nori visa laika lyderiauti, ieskoti teisybes. o jautukas ramesnis, letesnis, iesko kompromisu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilniete5 @ 2009 06 17, 22:47)
Gan taiklus vaikučių būdo pagal zodiako ženklą apibūdinimas čia
bent jau maniškiam jautukui tai atitiko smile.gif


perskaiciau ir as ir zinot tikrai kad tinka , musu diskis tai vandenis o mazius avinas . tai tikrai radau atitikimu pagal savo vaikus .
Atsakyti
QUOTE(tamoska616 @ 2009 02 17, 11:44)
O mano sunus - vandenis, šuns metais gimes.
Tikras velniukas. Judrus, isdaigininkas, nenori tevu klausyt, bet pats geriausiais vaikas smile.gif

musu dukryte irgi vandenis ir suns metasi gimus ,bet flegmute kokia begali but,gali atisedus paisyt valanda... biggrin.gif

QUOTE(Renata+Viktorija @ 2009 02 19, 15:11)
mano dukra vandenis, bet jau uzsispyrimo pilnos kelnes. Manau ne zodiakas lemia charakteri, o genai.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif musu irgi uzsisipyrus,bet manau visi vaikai turi to uzsispyrumo,nori juk issireikalaut ko nori ax.gif
Atsakyti
Turiu skorpionę (pačiame pike gimusią), Šuns metais, ožio dieną (Italijoj tą dieną išvaromi ožiai į lauką, o gal suvaromi į tvartus g.gif tiksliai nepamenu, bet diena ožių).
Aišku, mažė dar nepilnų trijų metukų, bet charakteris jau labai aiškiai matomas. Tikrai nėra linkusi mokytis. Nėra laiko kada sėdėti prie knygelės, dėlionės ir tt. Viskas turi virte virti. Veikla nuolat keistis. Taip kad didelių mokslo aukštumų iš jos nesitikiu. Bet vat vadovavimas smile.gif Būdai visus sustatyti, suvystyti, patempti už ten, kur reikia neeiliniai. Savo pasieks beveik visada. Jau dabar galiu pasakyti, kad ji turi savo nuomonę apie viską. Man dabar jau padiktuoja, ką reikia aprengti jai, ką ant galvos dėti ir tt. Savarankiška būti neskuba, geriau, kad jai patarnautum. Yra labai individualistė, savininkiškumo jausmas didelis. Bendrauti nori, drąsiai pati mezga santykius su vaikais ir suaugusiais. Vaikai gal net mažiau įdomūs. Pagrindinė veikla, kūrybiniai žaidimai. Matau, kad žaidžia daug ką įsivaizduodama, kurdama.
O šiaip...judrumas hiper, nuomonė geležinė, noras kasti nuodingai kol kas neišlindo smile.gif tačiau manau ateityje man nuo jos ausys raitysis lotuliukas.gif Kiek sugebam, tiek situacijas valdom, kai nesugebam...na tada nugali namų Napoleonas smile.gif
Draugė, kai pagimdžiau mazgę "pasveikino" mane taip: Dabar tau bus, pamatysi, koks fruktas gimė. Pradžioje pamaniau, kaad ji visai nuglušo. Bet...ji tik per porą dienų skiriasi nuo mano mažės smile.gif Todėl žinojo ką sako smile.gif
Atsakyti
Mano maziukas grynas avinas,na toks ir yra oi su charakteriu(na vyras sako kad mes abu vienodi nes ir as esu avinas).Uzsispyrimas,savo nuomones kisimas,na ne duok dieve nieks jo neklausys ar neziures o tada tai vis vien viska padarys kad demesys butu suteiktas jam.... mirksiukas.gif
Atsakyti