Įkraunama...
Įkraunama...

Pabrolių apranga

QUOTE(Dieter @ 2009 12 27, 02:47)
Tai yra vadinama kaklaskare. smile.gif Bent jau aš taip supratau, iš to ką tu parašei. smile.gif
Ar čia tai ką tu turėjai omeny.
user posted image
Galiu pasakyti, kad tam yra specialios skarelės arba specialus kaklaraištis, kuris yra trumpas, o jo galas užsiūtas kilpute. Šiaip žodžiais labai sunku papasakoti. Atrodo maždaug taip:
user posted image



jezau kaip jus man pagelbejote, aciu jums laaaaaaaaaaaaabai wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sv@jonė @ 2009 12 27, 10:52)
jezau kaip jus man pagelbejote, aciu jums laaaaaaaaaaaaabai  wub.gif  wub.gif  wub.gif  thumbup.gif

Visada prašom. mirksiukas.gif
Pasidomėkite šiuo dalyku vyriškų kostiumų parduotuvėse. smile.gif
Atsakyti
Gal kas jau buvo taip pabroliukus papuose, galit gal nuotraukyte imesti blush2.gif
Atsakyti
Nemanau, kad tokių bus daug ar iš vis bus. smile.gif
Tai netradiciška ir ne taip kaip daro visi. mirksiukas.gif Su tuo jus ir sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
uztat ir noriu netradiciskai apsiremngusiu, skoningu pebroliu ir pamergiu , o gal visdelto atsirastu ? a?
kuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2008 09 12, 17:42)
Porelės

user posted image

Grazus derinukas smile.gif
Atsakyti
Akims paganyti - jaunikis ir jo palyda:

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Alta @ 2011 07 12, 20:11)
Akims paganyti - jaunikis ir jo palyda:

user posted image


Grazu wub.gif Man sis variantas ziemos vestuvems butu super thumbup.gif




user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo popelka: 13 liepos 2011 - 09:08
Rauonos poros grazu, bet gal jau banalu. Mano vestuvese maniau dominuos raudona ir balta, bet dabar pradedu galvot ir apie geltona spalva pabroliu ir pamergiu. Gal dar kas turi kokiu nuotraukyciu ar pasiulymu.smile.gif
Atsakyti
su geltona
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
laba diena.
noreciau paklausti jusu patarimo:
noreciau pabrolius aprengti taip: roziniai marskinukai (pagal pamergiu sukneles), juodos kostiumines kelnes, liemene, ir juoda varlyte.
kaip manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morkiukste @ 2012 01 30, 22:49)
laba diena.
noreciau paklausti jusu patarimo:
noreciau pabrolius aprengti taip: roziniai marskinukai (pagal pamergiu sukneles), juodos kostiumines kelnes, liemene, ir juoda varlyte.
kaip manot?  ax.gif

Bandžiau paieškoti, kaip tai atrodytų.. Radau visai nedaug pavyzdžių. Va toks variantas tik su kostiumu, bet manau, kad ir su liemene būtų gražu visai.
http://www.loveala.n...eve-blog282.jpg
Ir dar toks biggrin.gif Bet nžn, kažkaip nelabai bent jau čia vyrukas atrodo g.gif
http://bestylish.org.....0si vesta.JPG
Atsakyti