Įkraunama...
Įkraunama...

Pabrolių apranga

QUOTE(Puma*** @ 2008 04 12, 18:45)
Pas mane vestuvese pabroliai bus juodais kostiumais, juodais marskiniais ir is mano puses bus dovanu smelio-aukso spalvos slipsai..kadangi pamerges bus juodom ilgom suknelem cia toks derinys ax.gif , o visose vestuvese dominuos juoda ir auksine spalvos smile.gif



thumbup.gif Jei kada darysiu vestuves irgi rinkciausi si derini. dievinu juoda spalva ir grazu, ir elegantiska wub.gif
Atsakyti
Pagalvojau, kad visai idomi kombinacija, ta juoda spalva, bet as tik pabroliams baltinius parinkciau tirai ne juodus, gal taip kokius tada sidabrine spalva ir slipski ryskesni uz baltinius, nes matau jau vaizda kaip atrodytu kokie ryskus baltiniai po juodu kostumu thumbup.gif bet cia tik mano nuomone.
Papildyta:
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2008 05 13, 18:25)
mano pamerges bus raudonos,pabroliai juodais kostiumais,galvoju ar reikia pabroliais kazkokio raudono akcento,ar uztenka gelytes raudonos atlape?beje gal balti marskiniai ir juodas slipsas atrodys nuobodziai?ka pasiulytumet? mirksiukas.gif


As parinkciau koki raudono atspalvio slipski, visai turetu graziai atrodyti, tik gal ne toki ryskiai raudona.
Atsakyti
na o as nenoreciau kad mano svita butu juoda kad ir kokia madinga spalva tai butu,bet cia juk kaip kas supranta.
Va jei kas ieshko kur ishsinuomoti pamergiu sukneliu ir dar vienodu spalvu tai zinau viena salona na ten jinai tipo pati siuna ir visai pigu,tik va galiu perspet kad jos tokios pamergishkos ir nera jau tokios prabangios na bet mano pamerges net ir budamos madistemes atrodo sau sukneliu.Cia butu rudaminoj jei kam idomu kaip ir kur rashykit i AZ
Atsakyti
Pabroliukų apranga.
Atsakyti
Dar aprangos.
Papildyta:
Derinukas.
Atsakyti
Prie pamergių prisiderinę pabroliai.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
Dar nuotraukyčių.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Dar derinukų.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Labai grazus derinukai, man patiko sviesiai orandzine pora ax.gif
Atsakyti
Porelės.
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, jus cia apie pabrolius snekant, o truputuka nukrypsiu, nes mane kankina klausimai apie mano jauniki, bet gal tai pat tokios pat problemos.

Toik nesenai pastebejau(nuotraukuose), kad manojo su klasikiniais marskiniais ir slipsu klakas laaabai trumpas atrodo... kaip galva pritaisyta prie kuno. Gal zinote su kkia apikakle rinktis marskinius, kad kaklas vizualiai pailgetu ?
Atsakyti
Sveikos ir sveiki... 4u.gif

turiu labai dideli prasyma jums...
isteku vasara ir labai noriu, kad pabroliukai butu kitokie nei visad buna tradiciskai per vestuves.... wub.gif

Mano pamerges vilkes rozines 80-tuju stiliaus sukneles, nu baltais prie krutines uzrisamais kaspinais, panasiai i tai :
Papildyta:
Noreciau , kad pabroliai nevilketu svarku ir kaklaraisciu, tik su tokios pat spalvos marskiniais kaip pamergiu sukneles ir vietoj kaklaraisciu bus siuvamos tokios kaip "skareles" tokios pat spalvos kaip kaspinais balti pas pamerges. Tai va marskineliu 2 sagos atsegamos, o i vidu uzrisama ta skarele. turiu jums klausima, gal jus zinot ar bent isivaizduojat kaip tas bdas "skarele" yra kitais vadinamas? unsure.gif ieskojau nuotrauku, kad butu matyt kas ir kaip turi but , bet deje nesuradau. gal galit padet blush2.gif nes siuveja paprase bent nuotrauka atnesti kaip atrodo tas mano sugalvotas variantas, o as niekaip negaliu surast. suradau panasia, bet laaaaaaaaaabai maza, kur vos vos tas dalykas matosi, o ir tai pabroliai su svarkais
Papildyta:
OI DAR....... Gal kas turi kokiu ideju , ar jau pas jus buvo vestuvese kitais nei visad aprengti pabroliai, labai jusu prasau , pasidalinkite su manimi savo patirtimi ir imeskite foto .... aciu visoms ir visiems uz pagalba is anksto thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Tai yra vadinama kaklaskare. smile.gif Bent jau aš taip supratau, iš to ką tu parašei. smile.gif
Ar čia tai ką tu turėjai omeny.
user posted image
Galiu pasakyti, kad tam yra specialios skarelės arba specialus kaklaraištis, kuris yra trumpas, o jo galas užsiūtas kilpute. Šiaip žodžiais labai sunku papasakoti. Atrodo maždaug taip:
user posted image
Atsakyti