Įkraunama...
Įkraunama...

Pabrolių apranga

QUOTE(Puma*** @ 2008 04 12, 18:45)
Pas mane vestuvese pabroliai bus juodais kostiumais, juodais marskiniais ir is mano puses bus dovanu smelio-aukso spalvos slipsai..kadangi pamerges bus juodom ilgom suknelem cia toks derinys ax.gif , o visose vestuvese dominuos juoda ir auksine spalvos smile.gif

na, man tai sitokia palyda, tai kaip laidotuviu procesija atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 04 12, 20:16)
na, man tai sitokia palyda, tai kaip laidotuviu procesija atrodo  doh.gif

prie ko cia laidotuves? lotuliukas.gif va cia lietuvos vienkemiu kaimo bobuciu nusistatymas doh.gif

juoda yra klasika, ir prabangi spalva lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o ne laidotuves..beje uzsieni pati populeriausia spalva pamergiu, tik cia nu ne musu lietuvos zmonem kitiems suprasti doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nuskambejo kaip izeidimas, bet niekis, isgyvensiu smile.gif nesakau, kad juoda spalva yra blogai, tiesiog tos juodos man cia per daug. Beje, cia berods nuomoniu issakymas, o ne ju kritikavimas?
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 04 13, 18:29)
Nuskambejo kaip izeidimas, bet niekis, isgyvensiu smile.gif nesakau, kad juoda spalva yra blogai, tiesiog tos juodos man cia per daug. Beje, cia berods nuomoniu issakymas, o ne ju kritikavimas?

niekas cia ir nezada izeidineti, tik turejau omeny, kad kaimo bobutes issitikina, kad juoda tai jau laidotuviu spalva, ir kaip tu net nemacius bendro vaizdo gali spresti ko per daug ir ko per mazai biggrin.gif tam bus auksine dar spalva, be to cia juk tik poros tokios...bet cia ne man teisintis ir reikia doh.gif
kai palyginimui galiu pasakyti, kad va juodi automobiliai vestuvese tai "laidovutiu palyda" NE tai kaip tik prabanga ir taip man graziai atrodo kokie nauji juodi mersedes automobiliai visi vienodi wub.gif
cia jei ka irgi buvo man nuomone..jos as nepersu...
paprasciausiai neiprasta pas mus dar toj lietuvelei daryti ne kaip visi, tada ir prasideda kritika tongue.gif
Atsakyti
As ir nesakau, kad tai blogai ar taip nedarykit. Tu issakei savo nuomone, o as issakiau savo. man tokia palyda pasirode per tamsi, nes tos auksines, is aprasymo, labai mazai. O prie juodu automobiliu (net ir labai prabangiu), tiesiog istirpsta juodai apsirenge zmones. Cia velgi mano nuomone, kurios irgi nepersu. Tiesiog kai pasakai savaja, buk nusiteikusi sulukti komentaru smile.gif
Toliau si tema baigiama pletoti, jei dar kils kokiu neissakytu minciu, mano az laukia pasisakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(paliulaite @ 2008 04 14, 09:03)
As ir nesakau, kad tai blogai ar taip nedarykit. Tu issakei savo nuomone, o as issakiau savo. man tokia palyda pasirode per tamsi, nes tos auksines, is aprasymo, labai mazai. O prie juodu automobiliu (net ir labai prabangiu), tiesiog istirpsta juodai apsirenge zmones. Cia velgi mano nuomone, kurios irgi nepersu. Tiesiog kai pasakai savaja, buk nusiteikusi sulukti komentaru smile.gif
Toliau si tema baigiama pletoti, jei dar kils kokiu neissakytu minciu, mano az laukia pasisakymu smile.gif

aciu uz tavo issakyta nuomone 4u.gif

bet vat automobiliai bus balti visi, o pabroliai su pemergem juodi wub.gif jei idomu, tai cia buvo bendrai nuspresta spalva ax.gif be to visos geles ir papuosimai bus balti su auksine wub.gif
uz tat labai mes jaunieji issiskirsim is tos palydos, o tai svarbiausia manau smile.gif
Atsakyti
na man ir juoda kažkaip per tamsu bet fainai tai kad išskirtinumas matysis... o tai būna apsivelka pamergės vos ne baltom suknelėm ir neatskirsi po to kur jaunoji kur ne... įdėja manau superinė... o aš tai švelniai rožinę pasirinkau nes vasara bus ir akies nerėžia kaip raudona ar geltona... smile.gif
Atsakyti
mano pamerges bus raudonos,pabroliai juodais kostiumais,galvoju ar reikia pabroliais kazkokio raudono akcento,ar uztenka gelytes raudonos atlape?beje gal balti marskiniai ir juodas slipsas atrodys nuobodziai?ka pasiulytumet? mirksiukas.gif
Atsakyti
mano pabroliai bus su juodais svarkais, ir ruzavais slipsais aiku baltiniai balti.
Atsakyti
pas mane taip pat pamerges raudonom suknelem, pabroliai juodais kostiumais tai galvoju sakyti kad butu su raudonais marskiniais tik nesugalvoju kokia spalva tada tiktu kaklaraistis g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmuliuke @ 2008 05 13, 22:27)
pas mane taip pat pamerges raudonom suknelem, pabroliai juodais kostiumais tai galvoju sakyti kad butu su raudonais marskiniais tik nesugalvoju kokia spalva tada tiktu kaklaraistis  g.gif

nu va g.gif
galvojau slipsus raudonus,bet atrodys kaip pionieriai doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o manes siuveja praso pasakyt kokie turetu buti slipsai ar kaklaskares pabroliam. prie sukniu spalva derins. gal turit kokiu nuotrauku kokiu ju buna is viso??? ax.gif
Atsakyti