Įkraunama...
Įkraunama...

Pabrolių apranga

ugu ir musu pabroliai buvo juodais kostiumais ir spec jiems pasiutom kaklaskarem, nes pamerges siuvosi sukneles toj pacioj nuomoj kur ir ash taip kad viskas labai derejo ir graziai atrode tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrushka @ 2005 10 14, 19:35)
ugu ir musu pabroliai buvo juodais kostiumais ir spec jiems pasiutom kaklaskarem, nes pamerges siuvosi sukneles toj pacioj nuomoj kur ir ash taip kad viskas labai derejo ir graziai atrode tongue.gif




Taip taip vyras turi visada derintis prie moters. O pabroliai turetu vilketi tokios pat spalvos kostiuma kaip ir jaunikis. Bent jau as taip manau.
Atsakyti
QUOTE(estella @ 2005 07 04, 07:40)
man tai irgi atrodo, kad geriausiai balti marshkiniai, o prie sukneles galima derinti kaklaraishti;)

visiskai sutinku!

QUOTE(hamid @ 2006 04 01, 20:34)
Taip taip vyras turi visada derintis prie moters.  O pabroliai turetu vilketi tokios pat spalvos kostiuma kaip ir jaunikis. Bent jau as taip manau.

man irgi grazu kaip visis vienos splavos kostiumais ir pabroliai ir jaunikis..jaunikio iskiriamas zenkals kitokia kaklaskare ir limene nes daznai pabroliai ju nedevi! bet siaip grazu butu kad ir pabroliai butu su limenem, kurios derinamos butu prie pamergiu sukniu, na ir tada kaklaskares tokios kaip liemenes..siaip kkeliose vestuvese kaip buvau jav, taip buvo ir labai graziai atrodo..tik vat liuetuvoje dar taip nera ir niekas neveza tiek limeniu vienodu, ir skirtingu spalvu!
Atsakyti
as tai vis juokauju kad mes su jaunikiu atrodysim kaip tarp apsauginiu,nes pabroliu 9 visi labai auksti ir stambus raumeningi ir prasem kad devetu juodus kostiumus.manau sauniai atrodysim bigsmile.gif
Atsakyti
pas mane pabroliai buvo irgi su juodais kostiumai ir prie pamrgiu sukneliu priderintom kaklaskarem, man grazu:)
Atsakyti
mūsų pabroliai irgi buvo juodais kostiumais, baltais marškiniais, priisderinę prie pamergių kakalaraiščius. Pamergės jiems į talapą gėlytęs pagal savo sukneles nupirkę buvo. Man tai būtų buvę gražu, jei pabroliam būtų butonjetės tam pačiam stiliuj kaip ir pamergių puokštės, bet nebeapsiėmė jų padaryti mano draugė, kuri puokštes darė. Tai geria buvo ir taip.
Atsakyti
QUOTE(Schneewitchen @ 2006 04 01, 22:34)
Taip taip vyras turi visada derintis prie moters.  O pabroliai turetu vilketi tokios pat spalvos kostiuma kaip ir jaunikis. Bent jau as taip manau.


schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
o as manau, kad jaunikis kaip ir jaunoji turi buti isskirtiniai...
tarkim jei jaunikis su sviesiu kostiumu, tai pabroliai su tamsiais, kad uzmetus aki i pulka iskart butu aisku kas cia su kuo tuokiasi smile.gif
o ne kai buna, kad eina sesi vaikinukai tarkim ir neaisku kuris cia is ju jaunikis, nes visi su vienodais tamsiais kostiumais ir pan. smile.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velniukstis: 02 balandžio 2007 - 22:20
mano pabroliukai irgi bus su juodais kostiumais, ir dar nuomoje jiems duos kaklaskares pagal pamergiu sukneliu spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Velniukstis @ 2007 04 02, 23:20)
schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
o as manau, kad jaunikis kaip ir jaunoji turi buti isskirtiniai...
tarkim jei jaunikis su sviesiu kostiumu, tai pabroliai su tamsiais, kad uzmetus aki i pulka iskart butu aisku kas cia su kuo tuokiasi smile.gif
o ne kai buna, kad eina sesi vaikinukai tarkim ir neaisku kuris cia is ju jaunikis, nes visi su vienodais tamsiais kostiumais ir pan. smile.gif doh.gif



Ir as taip manau clap.gif Jaunikis turi matytis kaip ir jaunoji 4u.gif Juk jus nenorite deveti ta pati kaip ir pamerges blink.gif
Atsakyti
QUOTE(anileva @ 2006 05 22, 21:27)
as tai vis juokauju kad mes su jaunikiu atrodysim kaip tarp apsauginiu,nes pabroliu 9 visi labai auksti ir stambus raumeningi ir prasem kad devetu juodus kostiumus.manau sauniai atrodysim bigsmile.gif

drinks_cheers.gif ir pas mus tas pats thumbup.gif Tik pas mus vaikinu be jaunikio bus 3.Mazai,bet visi irgi auksti,is stuomens ir is liemens 4u.gif
Pas mus juokaujama atvirksciai,kad mes busime tarp "krepsininku" biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane pabroliukiai bus su juodais kostiumais ir prie pamergiu sukneles priderintais kalkarasciais smile.gif
Atsakyti
Pas mane vestuvese pabroliai bus juodais kostiumais, juodais marskiniais ir is mano puses bus dovanu smelio-aukso spalvos slipsai..kadangi pamerges bus juodom ilgom suknelem cia toks derinys ax.gif , o visose vestuvese dominuos juoda ir auksine spalvos smile.gif
Atsakyti