Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

Klausikit telepato akmenelei yra melas, arba vaizduotes vaisius.
Atsakyti
QUOTE(Libra @ 2006 01 25, 11:01)
Aš labai abejoju, kad už tokią kainą galima įsigyti tikrą, nesintetinį akmenį. Neseniai norėjau pirkti mėnulio akmenį, tai kai paklausiau ar tikras, gavau atsakymą, kad netikras, bet visi kiti tikri. Matyt, pardavėjas nesiryžo manęs apgauti.  biggrin.gif


Ar tu kalbi apie "Jūratės akmenėlius"? Aš kai pamačiau kainas ten, tai tikrai nustebau.
Atsakyti
QUOTE(spyglele @ 2006 01 25, 19:45)
Ar tu kalbi apie "Jūratės akmenėlius"? Aš kai pamačiau kainas ten, tai tikrai nustebau.


As kalbu apie tai kad tikras akmuo kainuoja brangiau, tikrai ne 5 Lt. smile.gif
Atsakyti
Turiu siokia tokia akmeneliu kolekcija: po uosvio mirties, rusyje tarp jo rakandu radom, tai ir priglaudem. Tam tarpe viena keista akmeni radom, gana neisvaizdus, bet sviesoje graziai spindi. Neseniai issiaiskinom, kad tai vivianitas, nors gal ir ne, nezinau g.gif Gal kas esat girdeje apie toki akmeni ?
Atsakyti
QUOTE(Telepatas @ 2006 01 25, 10:16)
Klausikit telepato akmenelei yra melas, arba vaizduotes vaisius.

Jei jau toks didelis zinovas, tai gal besidomint visokiais dalykais reikejo ir rasybos pasimokyt sunglasses2.gif dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(Varniukste @ 2006 01 26, 17:05)
Turiu siokia tokia akmeneliu kolekcija: po uosvio mirties, rusyje tarp jo rakandu radom, tai ir priglaudem.  Tam tarpe viena keista akmeni radom, gana neisvaizdus, bet sviesoje graziai spindi. Neseniai issiaiskinom, kad tai vivianitas, nors gal ir ne, nezinau  g.gif     Gal kas esat girdeje apie toki akmeni ?

oi, kaip idomu tokius seneliu "palikimus" surasti bigsmile.gif
tu tuos akmenelius nuplauk po tekanciu vandeniu ir pries saules spindulius pastatyk( tarkim ant palanges). reikia isvalyti juos nuo prisisiurbusios energijos, kad nekenktu. nors kazkur skaiciau, kad nereikia laikyti kitu zmoniu akmeneliu g.gif
o taip atrodo vivianitas arba vivian
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 26 sausio 2006 - 18:43
O as skaiciau ,kad akmenys patys ateina pas mus ir jei jie mums netinka patys kazkur ir iskeliauja....vasara mano 5-metis berniukas nukrito nuo laiptu,skilo kaukole,stipriai susitrenke smegenys,zodziu labai blogai jautesi,mazai padejo lasines.Salia vaiku ligonines yra ezoteriniu reikmenu parduotuve,tai as nutaikius laisvesne minutele ten apsilankiau.Zinove pasiule rozini kvarca,nuploviau po tekancio vandens srove,pakroviau saules energija ir idaviau vaikeliui i rankas,o miegant kisau po pagalve...nezinau,gal tai sutapimas,bet vaikui jau ta pati vakara pasidare geriau,nebeprireike net laseliniu wub.gif
Atsakyti
user posted image
vivianitas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 26 sausio 2006 - 18:46
user posted image
o cia dar kitoks vivianitas
Atsakyti
user posted image
ir dar kitoks

varniukste, ar isejo savaji pamatyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2006 01 26, 18:43)
O as skaiciau ,kad akmenys patys ateina pas mus ir jei jie mums netinka patys kazkur ir iskeliauja....vasara mano 5-metis berniukas nukrito nuo laiptu,skilo kaukole,stipriai susitrenke smegenys,zodziu labai blogai jautesi,mazai padejo lasines.Salia vaiku ligonines yra ezoteriniu reikmenu parduotuve,tai as nutaikius laisvesne minutele ten apsilankiau.Zinove pasiule rozini kvarca,nuploviau po tekancio vandens srove,pakroviau saules energija ir idaviau vaikeliui i rankas,o miegant kisau po pagalve...nezinau,gal tai sutapimas,bet vaikui jau ta pati vakara pasidare geriau,nebeprireike net laseliniu wub.gif

kaip smagu isgirsti konkreciu pavyzdziu apie akmeneliu pagalba 4u.gif nes man vien teorijos nepakanka, daugiau vadovaujuos praktika ir rezultatais rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(primavera @ 2006 01 26, 19:20)
oi, kaip idomu tokius seneliu "palikimus" surasti bigsmile.gif
tu tuos akmenelius nuplauk po tekanciu vandeniu ir pries saules spindulius pastatyk( tarkim ant palanges). reikia isvalyti juos nuo prisisiurbusios energijos, kad nekenktu. nors kazkur skaiciau, kad nereikia laikyti kitu zmoniu akmeneliu g.gif
o taip atrodo vivianitas arba vivian
user posted image


Hm, gal tikrai negerai laikyt kito zmogaus surinktu akmeneliu g.gif, bet ir ismesti gaila, kai zmogus pats juos surado, kazkur po kalnus keliaudamas........ir maniskiui, kaip relikvija.
O nuplaut tai nuploviau ir visus ant palanges sutupdziau, ir po siai dienai tupi thumbup.gif
Atsakyti