Įkraunama...
Įkraunama...

Akmenėliai

QUOTE(gaile:) @ 2005 04 24, 17:53)



Pabandyk, Pupita, nunešti kam nors parodyti išmanančiam. Na, jei įdomu, ką turi ar kaip jis veikia ax.gif O šiaip tai, jeigu jis tau patinka, tai koks gi skirtumas smile.gif

na taip,skirtumo nera... ax.gif tik siaip knieti suzinot kaip jis veikia rolleyes.gif
Atsakyti
Tai pabandyk vis dėlto tada nunešti pasikonsultuoti gal:

"Astrominerologijos centras"
Telefonas
(8 5) 215 1309
Faksas
(8 5) 215 1308
Adresas
Pamėnkalnio 19, Vilnius
Elektroninis paštas
Visais klausimais: centras@astromineralogija.lt
Atsakyti
Aš tai dirbau su akmenimis - teko prdavinėti jų dirbinius. Prisiskaičiau įvairiausių knygų ir juos pamilau. Niekada netikėjau, kad akmuo gali turėti ir teigiamų, ir neigiamų savybių.
Ametistas pats puikiausias akmenukas. Gerai turėti jų namuose.
Agatas neša pinigus. Aš jo gabaliuką nešioju piniginėje (bet kažkodėl pinigų neatnešė).
Piritas labai sunkus akmuo. Jei žmogaus nesveika širdis jis jo net liesti negali.
Labradoritas puiki apsauga nuo blogos akies ir piktų kėslų.
Rožinis kvarcas meilės akmenukas.
Kalnų krištolas svekatos akmenukas.

Na čia kiek atsimenu. Namie turiu prisikonspektavusi daugybę, nes teko klientams apie kiekvieną pasakoti. Jei bus kam įdomu, tai galėsiu plačiau parašyti. Nes galima daryti akmenų gėrimus - jie padeda išgydyti ar palengvina ligas. Pvz. ametistas gydo akių skausmą. Reikia žiūrėti į šį akmenuką pro smaigalį. Bet kristalai turi būti natūralūs, o ne sintetiniai (kaip, kad turguose pardavinėja). Tad jei bus pageidavimų - tikrai plačiau galėsiu parašyti biggrin.gif
Atsakyti
Lotuke, ka idomaus zinai apie opalus? smile.gif
Atsakyti
Čia jau brangus akmuo. Apie jį beveik nieko ir nežinau. Ir parduotuvėje žmonės labai dažnai apie jį klausinėdavo ir skųsdavosi, kad niekur neranda jo pirkti ir niekas nesuteikia informacijos sad.gif
Atsakyti
O aš beveik visada nešioju sidabre rėmintą karneolio pakabuką ir auskariukus arba rutilo kvarco pakabuką. Pati juos išsirinkau Astrominerologijos centre ir net keista, kad negaliu jų nusiimt. Tiesiog norisi juos nešiot. Tada ir pinigų buvo gaila, nes nepigiai kainavo, bet pagalvojau, kad jų aura turėtų būti gera, nes pačiam centre gera būti, ir pirkau. Ir dar turiu iš ten rožinio kvarco akmenis, laikau namie, reikėtų pasidėt prie kompiuterio. Kažkada labai domėjaus akmenimis, tai prisipirkau knygų Zodiako knygyne rusų kalba. Tada labai daug žinojau...
Sutinku, kad reikia vadovautis nuojauta - buvau prisiskaičius, kokie akmenys saugo kelionėse ir prieš kažkurią kelionę ėjau pirkt akmenuko. Nė vienas iš jų nepatiko, išsirinkau, kas man patinka, grįžus paskaičiau - taigi ir jis saugo, būtent kelionėse... Dabar jei net vyras kur toliau važiuoja, aš kartais jį įkišu į kišenę rolleyes.gif
Atsakyti
O as turiu gintaro gabaleli, pries kokius 5 metus senamiestyj vaikstinejau su drauge is Kopenhagos, jinai visokiu gintaru pirko, ir as paemiau i rankas toki neapdirbta gintaro gabala, ir nesugebejau padet atgal, prilipo jisai kazkaip prie manes biggrin.gif . Tai labai ilgai kasdien ji nesiojausi visur su savim, dabar kazkaip ne taip daznai, bet kada zinau bus svarbi akimirka isikisiu i kisene.
Ale va dabar pamasciau, kad pagal nicka tureciau ametista nesiotis einu i interneta paziuret kaip jis atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotuke @ 2005 07 04, 13:23)
Piritas labai sunkus akmuo. Jei žmogaus nesveika širdis jis jo net liesti negali.


o aš kaip tik turiu piritą (l.gražus akmuo kaip su sidabro gyslomis),daviau draugei juvelyrei padaryti pakabuką,bet net nežinau koks jis bus-tai palieku jai pačiai sukurti. bet šiaip tas akmuo man labai patinka, ilgai dar aiškinausi kol sužinojau ,kad tai piritas(na tokio dar nebuvau mačiusi).
o tas "labai sunkus akmuo" tai čia reikia suprasti,kad pavojinga jį nešioti ar ,kad jis tinka tik l.stiprioms asmenybėms ?
Atsakyti
Piritas yra geltonas akmenukas, kartais galima pagalvoti, kad tai auksas. Teisingai pasakei, kad tinka tik stiprioms asmenybėms. Aš kai tą akmenį ilgiau palaikydavau rankoje, man pasidarydavo negera. Tu pabandyk jį panešioti - jei netiks, blogai jausies, tai iškart jį nusimauk. Akmenys turi didelių galių.
Atsakyti
Gal ir nelabai į temą, bet aš domiuosi fosilijomis (suakmenėjusiais priešistoriniais moliuskais, jų įspaudais akmenyje), turiu jų nemažai prisirinkusi dar iš vaikystės ir paauglystės, taip pat vertinu keistesnės formos lauko akmenis. Ta visa kolekcija stovi stiklinėje vazoje, kartais juos peržiūriu, o neseniai sugalvojau ir nufotografuoti smile.gif Ką astrominerologai pasakytų apie tokius? Savo vyrui esu padovanojusi akmenėlį su skylute - sakoma, kad toks laimę neša smile.gif

Beje, gal kas nors iš jūsų, besidominčių akmenimis, atpažįsta, kas yra šioje nuotraukoje ? Kam rodėm, niekas nepažino, o būtų labai smalsu sužinoti...
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 07, 14:40)
Gal ir nelabai į temą, bet aš domiuosi fosilijomis (suakmenėjusiais priešistoriniais moliuskais, jų įspaudais akmenyje), turiu jų nemažai prisirinkusi dar iš vaikystės ir paauglystės, taip pat vertinu keistesnės formos lauko akmenis. Ta visa kolekcija stovi stiklinėje vazoje, kartais juos peržiūriu, o neseniai sugalvojau ir nufotografuoti smile.gif Ką astrominerologai pasakytų apie tokius? Savo vyrui esu padovanojusi akmenėlį su skylute - sakoma, kad toks laimę neša  smile.gif

Beje, gal kas nors iš jūsų, besidominčių akmenimis, atpažįsta, kas yra šioje nuotraukoje ? Kam rodėm, niekas nepažino, o būtų labai smalsu sužinoti...

O čia ne kažkokios uoliebos. Nu aš tai nesu čiupinėjusi tokių įdomybių schmoll.gif
Atsakyti
o gal galit parasyti kur galima butu nusipirkti "saules akmenuka" ir kokia jo kaina? smile.gif
Atsakyti