Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(westa @ 2008 06 18, 12:43)
Makaliau, papasakok kokia avalyne geriausia per Samarijos tarpeklį pėdinant.. galvojau imtis  basanoškas, kur į raftingą variau Turkijoj.. galvoju, ar neprilindinės akmenukų smulkių į jas  g.gif ..

Nors aš ne Makalius, bet patarsiu visgi basučių nesirinkt. Akmenų yra. Daug. Jei pirštai atviri, juo labiau basutės netinkamos. Reiktų kokių lengvų batukų ar kedų. Manau, tinkamiausi uždari, nors kai kurie sėkmingai ir su basutėm pražygiuoja, taigi, šimtu procentų tvirtint negaliu, kad iš ties su jom blogai baigtųsi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 06 18, 12:43)
Makaliau, papasakok kokia avalyne geriausia per Samarijos tarpeklį pėdinant.. galvojau imtis  basanoškas, kur į raftingą variau Turkijoj.. galvoju, ar neprilindinės akmenukų smulkių į jas  g.gif ..


Mačiau žmogų, kuris ir su uždaro tipo bateliais taip nusidaužė pirštus, kad nagai paliko juodi, tai išvadoj avalynė turi būti dar ir su pastorinu priekyje padu g.gif aš planuoju kedus vežtis
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 06 18, 12:43)
Makaliau, papasakok kokia avalyne geriausia per Samarijos tarpeklį pėdinant.. galvojau imtis  basanoškas, kur į raftingą variau Turkijoj.. galvoju, ar neprilindinės akmenukų smulkių į jas  g.gif ..


Geriausi būtų lengvi ar vidutiniai "hiking" batai, "trekking" ar kalnų batai jau būtų per sunkūs tokiomis sąlygomis smile.gif
Su kedais irgi neturėtų būti problemų pereiti. Atvirų batų, sandalų, basučių tikrai nerekomenduočiau, nusidaužysit ir nusibrozdinsit kojas.
Atsakyti
As galvojau, kad ten lygesnis takas, o cia vien akmenu kruvos ir dulkes, esu tingi lyg kokia panda lotuliukas.gif , tad gal Samarija ne man unsure.gif
Atsakyti
Ai, koks ten iš manęs patarėjas.....
Nesam mes dideli keliautojai, tai pasiėmėm paprastus kedukus į Samariją, nu žinokit ir buvo labai labai gerai, žinomap prisitryniau jau pirštą vieną pabaigoje kelionės.... Bet viskas ok.

Viena moteris perėjo ir su Tapkutėm, kur per pirštą persineria laugh.gif hah.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 18, 14:03)
Viena moteris perėjo ir su Tapkutėm, kur per pirštą persineria laugh.gif hah.gif

Nežinai kaip jai baigėsi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 18, 13:03)
Viena moteris perėjo ir su Tapkutėm, kur per pirštą persineria laugh.gif hah.gif


Viena moteris su Versace basutem ant spilkos buvo pasiryzusi eiti smile.gif. po pirmuju laipteliu, jos vyras apsimokejo uz asila, kad jo zmona iki Agia Roumeli nunestu...smile.gif Vis kitaip negu visi ir grizt autobusu nereikejo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitaite: 18 birželio 2008 - 13:19
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 18, 14:08)
Nežinai kaip jai baigėsi?  unsure.gif

Kraujuotomis kojomis ir vyro nešimu ant rankų...... biggrin.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
nu blyn, subalamutijot mane del avalynes Samarijai. nugi vien del jos nepirksiu as tu treking ar haking batu. o tai ten visas kelias vien akmenai? nes pagalvojau, mazum nuo kalno leistis su kedais, o kur lygiau ir sabanoskes sueitu, kad kojos nepavargtu keduose.
Atsakyti
Nu tuoj apsijuoksiu per visą forumą doh.gif Nors ir kalnai ne naujiena, ir skylės visokios akmenuotos ir pati Graikija... bet tiesą sakant "tarpeklis" mano vaizdiniuose tai kažkas kaip iš multiko turi būti - dvi akmens sienos šonuose, žalia pievutė ant pagrindo, skaidrus upelis ir drugeliai ax.gif Bet įtariu ne man vienai tokios fantazijos galvoj, net ir nuotraukas peržiūrėjus... Čia matyt kažkokie smegeniniai procesai pas mus lygūmų žmones biggrin.gif
Realybėje, Samarija iki vidurio apskritai sukelia labiau ėjimo per mišką kalnuose jausmą, o po kojom visada didesni ar mažesni akmenai, daug dulkių (nuo to, kad tie akmenai juda ir trinasi). Nuo vidurio link vandens jau labiau jaučiasi "tarpekliškumas" - sienos priartėja, medžių kiek mažiau, nu ir upelis aišku yra, bet ir akmenų daugiau, ir dulkių biggrin.gif Jei šiaip nebūtume vaikščiojimo maniakai, tai sakyčiau tarpekliškiausias pasivaikščiojimas yra nuo jūros iki vidurio ir tuomet atgal. O kad ėjimas tuo pačiu keliu atgal, tai turbūt irgi nieko baisaus, nes kalnai iš visų pusių skirtingai atrodo..

Dėl batų... Gailiuosi, kad neprifotkinau visokių batų detalių pakeliui biggrin.gif O kažkur lietuviškame puslapyje skaičiau patarimą, kad neverta jamt "gerų batų", nes juos teks išmesti - turbūt pagal juos reikia imti pačius prasčiausius batus ir juos išmetinėti dalimis pakeliui lotuliukas.gif .. Aišku, nelygu kas kam yra "geri batai", bet jei turite ar galite įsigyti normalius trekingo batus, tai tikrai nesigailėsit, o ir tarnaus ne vienus metus. Buvo graudu žiūrėt kaip mergaitės su medžiaginiais kedukais, basutėm ar pliažinėm guminėm klumpėm per tuos akmenis žirglioja doh.gif Maniškis irgi patingėjo savo kalninius batus įsimesti ir su pusiau miestietiškais ecco išėjo, tai vis ruošiuos padus nufotkinti - labai linksmai atrodo biggrin.gif Na, bet bent jau kojos sveikos.

Neabejoju, kad galima ir su basutėm pereiti - žmonės ne tokius dalykus išgyvena, bet spėju didesnės pusės malonumo netenki, nes visą laiką turi rūpintis kojomis ir lieka mažiau galimybių tiesiog džiaugtis ėjimu, vaizdais, gamta, .. Tai jei patinka po kalnus ir tarpeklius pasivaiksčiot, ar šiaip kartais "nuo esfalto nulipti", trekingo batai tikrai puiki investicija, o jei einama tam, kad "varnelę" užsidėt, tipo buvau nes "reikia", nes visi eina, tai nafig tada išvis eiti...
Vat į pelkę su basutėm tai turbūt mūsų lygumų žmonės nesugalvos eiti, nes puikiai žino kas yra pelkė.. O į kalnus kažkodėl eina.. Gal todėl, kad kalnų neturim?

Kas turi, tai praverstų ir ėjimo lazdas į bagažą susimesti - pažiūrėjus kaip seniokai (pagrinde mum pasitaikė vokiečiai) su tom lazdom laksto, įsirašėm naują punktą į pirkinių sąrašą...
Atsakyti
QUOTE(westa @ 2008 06 18, 14:49)
. bet va bėda, kad atviros .. bijau, kad teks atsisginėt ir akmenukus purtyt vis lauk  unsure.gif .. ne biznis tokis pasivaikščiojimas..


Na, dėl akmenukų patekimo vidun, tai abejoju - akmenys per dideli, kad tilptų. Jau nelabai prisimenu takus, bet gal trumpose atkarpose kažkur ir buvo smėlio kuris galėtų prilysti. Kur kas didesnis rūpestis kad nusidaužysi pirštus iki kraujų jei kur neatsargiai koją pastatysi (na įsivaizduok žirgliojimą su basutėm per kumščio dydžio akmenus kurie kažkiek dar juda nuo tavo svorio).
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti