Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 17, 20:13)
Vokus/atvirukus/atvirlaiskius, kaip ir pasto zenklus nusipirksit bet kuriam spaudos kioske ar markete, kuriame parduodami laikrasciai. O pasto dezutes tokios geltonos su melynos spalvos, berods, vyrisku profiliu, su "skiautere" - na tokiu antikiniu panku  smile.gif. dar uzrasas yra  -  ELTA.
Del pasto, yra du ofisai: 21 Moatsou St. (main office) and at the beginning of Sof. Venizelou St. (department). (Mon-Sat 8am-8pm). Post code: 741 00 Rethymno.


Ačiū, adresiuką užsirašiau, bandysim žemėlapį studint. Bet jei atvirukų ir pašto ženklų įmanoma rasti marketuose - dar geriau bigsmile.gif Jei nerasim, kur įmest, pririšim kokiam balandžiui prie kojos biggrin.gif Ar ten balandžių nėr? g.gif Tada žuvėdrinui biggrin.gif
Mes dar lagamino neturim padoraus doh.gif Visad trumpoms kelionėms užtekdavo mažučio, o dabar žiū - nebeįsitenkam... Nekraunu aš mantos be galo be krašto, bet vis viena, batus noris įsidėt, kedukus, mano tai mano, o MB 53 dydžio (kaip aš sakau lotuliukas.gif ) ląstiniai kedasai - ne asiliuko juokas, pusė lagamino ir užpildyta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 17, 17:13)
Vokus/atvirukus/atvirlaiskius, kaip ir pasto zenklus nusipirksit bet kuriam spaudos kioske ar markete, kuriame parduodami laikrasciai. O pasto dezutes tokios geltonos su melynos spalvos, berods, vyrisku profiliu, su "skiautere" - na tokiu antikiniu panku  smile.gif. dar uzrasas yra  -  ELTA.
Del pasto, yra du ofisai: 21 Moatsou St. (main office) and at the beginning of Sof. Venizelou St. (department). (Mon-Sat 8am-8pm). Post code: 741 00 Rethymno.

Per kiek dienu ateina laiskas is Kretos i Lt,gal zinote?
Atsakyti
Iš Paryžiaus ėjo ilgiau nei iš Bombėjaus biggrin.gif

Manyčiau, kad apie savaitę, bet negarantuoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fifacka @ 2008 06 17, 17:50)
sveiki bye1.gif ar tiesa kad i santorini sala eskursijos vyksta tik antradeni ir sestadieni? g.gif


Iš Rethymno būtent taip.
Bet galima organizuotis kitomis dienomis iš kitų uostų.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 17, 09:27)
O dabar griztam prie Kretos  bigsmile.gif gal kas grizo nesenai?  bigsmile.gif

Aš grįžau ax.gif naktį iš pirmadienio į antradienį..
buvo faina, nerealu, bet labai jau trumpai aš šį kartą... teks kartot dar šį rudenį, kad savo dozę atsiimt...
o paskui jau alyvuogių rinkimas laukia.. už aliejų atidirbt reiks... biggrin.gif

QUOTE(Jota @ 2008 06 17, 19:22)
Jei nerasim, kur įmest, pririšim kokiam balandžiui prie kojos  biggrin.gif Ar ten balandžių nėr?  g.gif

yra yra... fainuoliai... ir juos reikia šaukt 'puli.. puli...' biggrin.gif kaip kad vietinėms katėms reik sakyt 'psss..psss', o ne 'ksss..ksss', kaip kad mūsiškėms... biggrin.gif
nuotraukas po to kelias įmesiu į savo temą fotoreportažuose... nes tokiais serpentinais šį kartą su motociklais pasivažinėjom... blink.gif maža nepasirodė... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2008 06 17, 15:41)
Papasakokit daugiau apie Spinalonga, del ko ten verta vykti? Ar tai iskysulys ar salele kokia? Nebuvau as ten.



Spinalonga yra nedidelė salelė, męs į ją plaukėme iš Eloundos, iki Eloundos nuvažiavom nuomuojamu mašiniuku, Eloundoj paislikimo, ir iš pačio miestuko plukdina ne vienas laivukas į salelę, netoli, plaukt kokia 10 minučiu tiktai, nuplukdina, ten duoda valandą laiko po ją pavaikščiot, ir paksui atgal tuo pačiu laivuku plauki. Spinalonga man padarė l. didelį įspūdį, begalo gražūs krantai, vaizdai, ir visa salikė-kalniukas tarsi didžiulė tvirtovė-miestukas, kur venecijiečių ištremti iš Kretos raupsuotieji gyveno ten, kūrė šeimas, užsiėmė kaškuom, kaip sakant virė ten visas jų gyvenimėlis-buvo atskirti nuo Kretos. Su jais dirbo daktarai, pamatysite ir muziejukus tarp griuvėsių, kur išdėlioti jų rakandai, medicininiai prietaisai su kuoriais dirbo daktarai juos gydydami, ir t.t. nuvykti tikrai verta thumbup.gif. Nerodžiauy savo visų nuotraukyčių, jų yra begalo daug, tad kam idomu paspauskit nuorodą ant mano parašo, ir pasižiurėsit pasfordas 20080518 blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolantike: 18 birželio 2008 - 08:03
Vakar pasižiūrėjau tos laidos "Pirmas kartas", kur merginos į Kretoj atostogauja, tik dalį (tik tiek ištvėriau) doh.gif lotuliukas.gif Kaip suprantu, laidos tikslas reklama? g.gif O man ten pasirodė ANTI-reklama biggrin.gif Apgyvendino Hersonisos Maris viešbutyje (kuris visai neatspindi Kretos dvasios), paplūdimys uolėtas, merginos spygauja, kad šaltas vanduo. Kretos gamtos grožio nei kruopelės neparodė. doh.gif Aptarrinėja graikus ir prilygina juos turkams, atseit melagiai tokie ir anokie... doh.gif Gėda...

va, išsiliejau, nes baisiai sunervino tokia neteisybė biggrin.gif
Atsakyti
Į Spinalongą galima nuplaukti ir laiveliu iš Malijos. Dar pigiau turėtų kainuoti mirksiukas.gif Ir rekomeduoju pravažiuoti Maliją, sukti kairėn į kalną (bus rodyklė į kažkokį kaimuką 4 km). Per 15 min pakilsit aukštai į kalną, kad net ausys užguls! Vaizdai tikrai įspūdingi thumbup.gif Krantas, pati sala kaip ant delno. Kelias neseniai išasfaltuotas. Visa pakalnė išraižyta senovinių akmenų tvorų, ganosi bandos avių, kurios ėda neįmanomai dygliuotą žolę. Buvom pavakare, tai užliejo tokia ramybė, tik girdėjosi avių varpeliai wub.gif Dar truputį pavažiavus, vėl labai gražus kraštovaizdis - labai seni alyvmedžiai, yra nuorodų į vienuolynus ar tai bažnytėles, nesukom , tai nežinau g.gif Tuo keliu galima išvažiuot iki Neapolio ir paskui greitkelį.
Vienu žodžiu, dėl šito takelio tikrai verta mesti kelią biggrin.gif Rekomenduoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(bala_nemate @ 2008 06 18, 10:32)
Vakar pasižiūrėjau tos laidos "Pirmas kartas", kur merginos į Kretoj atostogauja, tik dalį (tik tiek ištvėriau) doh.gif lotuliukas.gif Kaip suprantu, laidos tikslas reklama? g.gif O man ten pasirodė ANTI-reklama biggrin.gif Apgyvendino Hersonisos Maris viešbutyje (kuris visai neatspindi Kretos dvasios), paplūdimys uolėtas, merginos spygauja, kad šaltas vanduo. Kretos gamtos grožio nei kruopelės neparodė. doh.gif Aptarrinėja graikus ir prilygina juos turkams, atseit melagiai tokie ir anokie... doh.gif Gėda...

va, išsiliejau, nes baisiai sunervino tokia neteisybė biggrin.gif

Ir aš tik dalį ištvėriau... Mergos kiauros. Stačiai gėda dėl tokių dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2008 06 18, 10:36)
Į Spinalongą galima nuplaukti ir laiveliu iš Malijos. Dar pigiau turėtų kainuoti  mirksiukas.gif

Kąąąąąąąą blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Iš ten, kur mes gyvenom, tipo pigiau, ania? g.gif Tai nejaugi mums užteko paėjėti vos 1 km iki Malijos ir jau nuplauktume Spinalongon? lotuliukas.gif

Ar tik nepainiojat su niekuo nono.gif

user posted image

1. Malia yra beveik priešais DIA salą.
2. Spinalonga ten, kur užrašas Ag. Nikolaos.

QUOTE(Agotukas @ 2008 06 18, 11:00)
Tpfu... Iš Plakos. Reikia pravažiuoti Elundą.  4u.gif

Tai kad aš tą patį gi ir siūliau, kad iš Plakos, nes pigiausia unsure.gif
Atsakyti
Per radija pranese, kad ivyko dar vienas zemes drebejimas Graikijoje virs 5 balu. Tai ka, jei taip ir toliau, tai biski ekstrymu gali patapti laukiamos atostogos svajoniu Kretoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 06 18, 11:23)
Tai kad aš tą patį gi ir siūliau, kad iš Plakos, nes pigiausia unsure.gif

Taip. Ir iš Plakos eina tas gražus kelias, kuris vertas dėmesio smile.gif

Kai sesė buvo Ispanijoj, tai irgi patyrė žemės drebėjimą 5,5 balo. Drebėjimas buvo naktį. Tai iš pradžių nesuprato, ko ta lova makaluojasi. Kol susigaudė, tai ir baigėsi. Na, o jautrūs turistai iš seismiškai aktyvių zonų, tai pro langus šokinėjo... Buvo kojų susilaužiusių. Vat iš ten ir traumos rolleyes.gif
Atsakyti
Makaliau, papasakok kokia avalyne geriausia per Samarijos tarpeklį pėdinant.. galvojau imtis basanoškas, kur į raftingą variau Turkijoj.. galvoju, ar neprilindinės akmenukų smulkių į jas g.gif ..
Atsakyti