Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Sveikos merginos, parsiveziau is Kretos papludimo sakele tokio augalo ir jis prigyjo, tik galvoju kaip vadinasi:
user posted image

Idomu prades zydet, gal kas bandet?

Atsakyti
iki keliones dar beveik 3 menesiai, o as jau kliedziu. vakar zemelapius issitraukiau, bandau pasideliot, ka patiems paziuret, ka tevams parodyt.
aiskiai nutarta, kad si karta apsiribojam tik Herakliono - Agios atkarpa. iki Retymno visgi neleksim.
tai turiu klausimu biskiuka.
Makaliau, kaip ten su ta Spinalonga. noresim patys vaziuot, kur ten reik but, kad nebludint labai. ir kaip su tais keltais, kas kiek plaukia, gal pameni?

tada dar, sumasciau, kad gal pabandyt pavaziuot iki Ierapetros per Kasteli. gal kas bandet?

nu ir dar del Samarijos? ar tikrai labai sunku ir neiveikiama? bo diedas burba, kad pusiaukelej jis manes nenes .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 16 birželio 2008 - 08:48
QUOTE(Tinka @ 2008 06 16, 09:46)
nu ir dar del Samarijos? ar tikrai labai sunku ir neiveikiama? bo diedas burba, kad pusiaukelej jis manes nenes .

Galvojau, kad bus sunkiau smile.gif Bet buvau nusiteikus tam, kad lengvuoju neprasisuksiu rolleyes.gif Nuovargis, žinoma, jaučiasi, bet visgi leidžiamasi, o ne kylama, tad labai sunku nėra (kopti į Dzeuso uolą keliolika minučių man buvo bene sunkiau) ax.gif Sustosit, pailsėsit, atsigaivinsit prie šaltinio. Viskas įveikiama, tik nusiteikit, kad nebus visiškai lengva, ypač, jei neesat įpratę prie tokių krūvių. mirksiukas.gif Bet šiaip siūlau eit. Tikrai labai gražu, nesigailėsit, manau 4u.gif
Atsakyti
dendule, to augaliuku man nepavyko prisidaigint jau is keliu skirtingu saliu parsivezus verysad.gif
Atrodo, kad jau jau prigijo, o paskui neistveria ziemos, nes truksta sviesos ir sildymas pakenkia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tina*: 16 birželio 2008 - 09:04
Tinkai- atvykus i Agios pačiame centre matysit uostą. Ten pat ir švartuojasi laiveliai plukdinantys į Spinalongą- berods kas valandą. Mes plaukėm lygiai 12. laiveliai du, ir abieju kaina skiriasi. Bet jei vyksit su mašina, tai pigiau plaukt iš Elaondos.
Į Irapetrą mes vykom aplanke Vau paplūdimį. Agios-Vai beach-Irapetra- Agios.Važiuoji ratu, niekur negrįžti dukart.
Atsakyti
QUOTE(Ašaros lietuje @ 2008 06 16, 08:57)
Galvojau, kad bus sunkiau smile.gif Bet buvau nusiteikus tam, kad lengvuoju neprasisuksiu  rolleyes.gif Nuovargis, žinoma, jaučiasi, bet visgi leidžiamasi, o ne kylama, tad labai sunku nėra (kopti į Dzeuso uolą keliolika minučių man buvo bene sunkiau)  ax.gif Sustosit, pailsėsit, atsigaivinsit prie šaltinio. Viskas įveikiama, tik nusiteikit, kad nebus visiškai lengva, ypač, jei neesat įpratę prie tokių krūvių.  mirksiukas.gif Bet šiaip siūlau eit. Tikrai labai gražu, nesigailėsit, manau  4u.gif

nu gyvenam ant kalno ir dar 5 a, tai kruvio kaip ir uztenka. ypac kai reikia vaikus dar patampyt.

QUOTE(Ciklomena @ 2008 06 16, 09:21)
Tinkai- atvykus i Agios pačiame centre matysit uostą. Ten pat ir švartuojasi laiveliai plukdinantys į Spinalongą- berods kas valandą. Mes plaukėm lygiai 12. laiveliai du, ir abieju kaina skiriasi. Bet jei vyksit su mašina, tai pigiau plaukt iš Elaondos.
Į Irapetrą mes vykom aplanke Vau paplūdimį. Agios-Vai beach-Irapetra- Agios.Važiuoji ratu, niekur negrįžti dukart.

o is pacios Eloundos ner laivuku? nes turiu ideja iki ten palekt. o Ieraptera noriu pasiekt per kalnus is kitos puses, Agios butu jau po Ierapertos . ten tokie jauciu neblogi kalnu keliukai laukia.
beje, anyta atsisake vaziuot i Dzeuso urva dar karta uz kompanija, bo serpantinu jau anasyk uzteko.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 06 16, 08:46)

tada dar, sumasciau, kad gal pabandyt pavaziuot iki Ierapetros per Kasteli. gal kas bandet?


Jus turite omenyje Kastelli/Kissamou? ir per ji i Ierapetra? ir is kokios vietoves?


Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 16, 11:35)
Jus turite omenyje Kastelli/Kissamou? ir per ji i Ierapetra? ir is kokios vietoves?

Per Kastelli, bet Kissamou ner zemelapy. is hersonissos gautusi zemelapy ziurint tiesiai zemyn.
kastelli dar viena uzmaciau anam kraste salos, uz Chanijos, tai gal ne apie ta patyi snekam.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 06 16, 11:59)
Per Kastelli, bet Kissamou ner zemelapy. is hersonissos gautusi zemelapy ziurint tiesiai zemyn.
kastelli dar viena uzmaciau anam kraste salos, uz Chanijos, tai gal ne apie ta patyi snekam.

Per Agios kelias daug geresnis ir greiciau butu, Kasteli juk kalnai.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 06 16, 11:59)
Per Kastelli, bet Kissamou ner zemelapy. is hersonissos gautusi zemelapy ziurint tiesiai zemyn.
kastelli dar viena uzmaciau anam kraste salos, uz Chanijos, tai gal ne apie ta patyi snekam.


A tai Kasteli/Kissamou cia yra vienas - tas pats miestelis, ir taip jis Chanijos prefekturoje smile.gif. O sis Kastelis (pas mane zemelapyje Kastelion smile.gif ) i pietus nuo Analipsi/Hersonisos, kaip ir raset. As pati nevaziavus, bet pagal visus keliu pazymejimus, kelias turi buti geras, jeigu jo neatnaujina/neremontuoja siuo metu. Jeigu niekas neatsilieps del sio kelio, paziurekit google maps, ten nuotraukos gali buti senokos, bet isivaizdavima turesite.

Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2008 06 16, 08:36)

Idomu prades zydet, gal kas bandet?

Mano mama Lietuvon ji parsiveze, tai laikosi, o va cia man niekaip neprigija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2008 06 16, 12:17)
Per Agios kelias daug geresnis ir greiciau butu, Kasteli juk kalnai.

tai zinau, kad greiciau butu. ale vis kitaip. nudnokas tas national Road iki Agios. o senu keliu pernai bandem vaziuot, tai biskiuka nubludinom.
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 06 16, 12:18)
A tai Kasteli/Kissamou cia yra vienas - tas pats miestelis, ir taip jis Chanijos prefekturoje smile.gif. O sis Kastelis (pas mane zemelapyje Kastelion smile.gif ) i pietus nuo Analipsi/Hersonisos, kaip ir raset. As pati nevaziavus, bet pagal visus keliu pazymejimus, kelias turi buti geras, jeigu jo neatnaujina/neremontuoja siuo metu. Jeigu niekas neatsilieps del sio kelio, paziurekit google maps, ten nuotraukos gali  buti senokos, bet isivaizdavima turesite.

issitraukiau ir antraji zemelapi. nu ten irgi Kastelli. akvaparko reklaminis, tai tiesiai sviesiai parasyta - water park acqua plus, 5 th klm. National road Hersonissos to kastelli.

bet ne esme. tiesiog galvojau, kad pati painioju, bet turbut jie ir patys visaip vadina.
o keliai ten pakenciami visi, kiek vaziavom, tai mazu ir nieko bus. galiausiai, nugi ne simtus kilu grizt atgal, jei kartais neisvaziuojamas.
Atsakyti