Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Agotukas @ 2008 05 26, 16:22)
[...] Samarija ir Santorinis tai tikrai aišku. Bandysim per agentūrą kokią vietinę. Nu čia aš dabar taip svarstau, nes mano diedas avantiūrų nemėgsta, tai žiūrėsim dar cool.gif  [...] Ir kur ta nuostabi įlanka? Prie Gramvousa? Čia žiūrint į žemėlapį kairėj viršuje? 


Na, jei "diedas avantiūrų nemėgsta" Gramvoussą (tiksliau nuostabiąją Balos įlanką) gal atidėkit lotuliukas.gif
Iki tos įlankos mašina važiuojant, reikia: šaltų nervų, visiško abejingumo mašinos laužymui ir šiaip ekstremalaus pasirengimo ~6 km važiuoti siauru (kairėj kalnas, dešinėj praraja į jūrą), neasfaltuotu, akmenuotu, dulkėtu ir t.t. keliu. doh.gif Po to dar kojytėm kokie 2 km, tada nusileidimas laiptukais (o grįžtant pakilimas biggrin.gif ). Bet vaizdas atperka viskas kančias bigsmile.gif Tik va, kaip ten Jūsų "diedas" reaguos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2008 05 26, 04:47)
labai dekui uz info:)
o vat tas akmenuotas krantas tai nemazas minusas man g.gif

na ne ziauriai akmenuotas, tik kol ibrendi mirksiukas.gif juk galima uz kelis eurus nusipirkti kaliosiukus, jei baisu tie akmenukai.
Mes praeita rudeni gyvenom Rethymno vilage viesbutelyje. Viskas normaliai tik buvo gausu garsiakalbiu lenku su savo vaikiais, bet jie kazkaip daugiausiai drybsodavo prie baseino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bala_nemate @ 2008 05 26, 16:08)
Na, jei "diedas avantiūrų nemėgsta" Gramvoussą (tiksliau nuostabiąją Balos įlanką) gal atidėkit lotuliukas.gif
Iki tos įlankos mašina važiuojant, reikia: šaltų nervų, visiško abejingumo mašinos laužymui ir šiaip ekstremalaus pasirengimo ~6 km važiuoti siauru (kairėj kalnas, dešinėj praraja į jūrą), neasfaltuotu, akmenuotu, dulkėtu ir t.t. keliu. doh.gif Po to dar kojytėm kokie 2 km, tada nusileidimas  laiptukais (o grįžtant pakilimas biggrin.gif ). Bet vaizdas atperka viskas kančias bigsmile.gif Tik va, kaip ten Jūsų "diedas" reaguos lotuliukas.gif

Diedas sakė, kad neis du kilus vien dėl gražaus vaizdo cray.gif Sakė, kad nebent aš vairuosiu bigsmile.gif Nu ir vairuosiu nail.gif
Atsakyti
Yra arbuzu, melionu (bet man dar jie tokie nelabai skanus buvo), abrikosu, apelsinu, bananu, braskiu....Braskiu dezute - apie 3 eurus, apelsinu pirkom maisa uz 5 eurus pakelej. Dar matem citrinu, mandarinu. Vysniu pardej yra, bet nezinau, ar jos vietines, nes pardavejas net ir bananus ivardino kaip vietinius, nors as is ju hieroglifu supratau, kad is Ekvadoro. Ai, dar tokie oranziniai vaisiai yra (nezinau,kaip jie vadinas). Idomus skonis, o viduj 3 ar 4 kauliukai.
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2008 05 26, 15:22)
Ir kokie vaisiai dabar eina Kretoj? Arbūzai, melionai? Pomidorų jau yra? Braškių? Kiek kainuoja?  blush2.gif

Arbūzai, melionai, vyšnios, persikai, nektarinai. Pomidorų yra ištisus metus, turiu omeny normalių. Arbūzai dar brangoki, apie 1,50 euro sukasi kaina. Nes pagrindinis sezonas prasideda birželio vidury. Tas pats su melionais. braškių kainos nežinau. Paragaukit ir respola (nežinau kaip lietuviškai, mes neturim tokio vaisiaus), man baisiai patinka. wub.gif
Atsakyti
Ai, prisiminiau, arbuzai - 0,99 euro. Persikai jau vietiniai g.gif ? Kazkaip nepastebejau,o gaila....
Tiesa, vienas tipelis is viesbucio vaziavo i Matala, tai sake, kad ir greifruktu rado blink.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 05 26, 22:12)
Ai, dar tokie oranziniai vaisiai yra (nezinau,kaip jie vadinas). Idomus skonis, o viduj 3 ar 4 kauliukai.

Tai čia ir yra respola, apie kuriuos rašiau. smile.gif
Atsakyti
Saltmete, o rugsejo pradzioj dar realu kokiu vaisiu gaut? Artisoku jauciu jau nebus, ania? ir tu mazu cukinijyciu? mmm, seile nutyso parasius.
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2008 05 26, 23:12)
Yra arbuzu, melionu (bet man dar jie tokie nelabai skanus buvo), abrikosu, apelsinu, bananu, braskiu....Braskiu dezute - apie 3 eurus, apelsinu pirkom maisa uz 5 eurus pakelej. Dar matem citrinu, mandarinu. Vysniu pardej yra, bet nezinau, ar jos vietines, nes pardavejas net ir bananus ivardino kaip vietinius, nors as is ju hieroglifu supratau, kad is Ekvadoro. Ai, dar tokie oranziniai vaisiai yra (nezinau,kaip jie vadinas). Idomus skonis, o viduj 3 ar 4 kauliukai.
Tie vaisiai geltonai-morkavi,kaip musu dideles slyvos-RESPOLA vadinasi.Man patiko tas saldziai/rugstus skonis.Kaina apie 4eurai kilogramas.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2008 05 26, 22:38)
Saltmete, o rugsejo pradzioj dar realu kokiu vaisiu gaut? Artisoku jauciu jau nebus, ania? ir tu mazu cukinijyciu? mmm, seile nutyso parasius.

Nu tai ant pačio vynuogių sezono nuvažiuosit. Gėris nerealus. Saldumas saldumėlis wub.gif reikia tokias, kur jau beveik geltonos uogos pirkt, labai saldžios tada.
O cukinijyčių bus, bent jau kiek prisimenu. Dėl artišokų nežinau, aš jų nemėgstu ax.gif bet lyg tai jų visą šiltąjį sezoną būna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 25, 21:53)
o tai turi kažkokią viečikę, kur gali pamatyt patį procesą? bigsmile.gif 
šiaip ir aš galėčiau įsiprašyt pas tą priest wife, bet nežinau kada tiksliai ji tą medų ima.. g.gif
Papildyta:
Tiesa, Jurgitaite, tu išskrendi, aš grįšiu tą pačią dieną, tai gal susimojuosim kur Iraklio oro uoste... ax.gif


As pasiklausiu visgi kada ir kaip jie ta medu traukia. Galu gale bent issiaiskinti zodziu, jei nepavyks pamatyt smile.gif.

As, pasirodo, iskrendu is VNO i HER 15 birzelio apie pietus, neteisingai buvau parasius, kad 16 d.smile.gif Aisku gerai, viena diena prisidejo smile.gif. O Tu pati 16 BIR is HER i VNO su NOV ar TEZ? ar kazkur kitur ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kphth ine stin kardia mou...

Atsakyti
Mes praeita rudeni gyvenom Rethymno vilage viesbutelyje. Viskas normaliai tik buvo gausu garsiakalbiu lenku su savo vaikiais, bet jie kazkaip daugiausiai drybsodavo prie baseino lotuliukas.gif
[/quote]
4u.gif Gal tavęs galiu paklausti kaip ten su tuo keliuku link jūros ir ar įmanoma pajūriu nueiti iki Retymno?
Atsakyti