Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Jurgitaite @ 2008 05 25, 17:46)
Del medaus net nezinau ka pasakyti. Tikras medus, kaimietiskas nesicukruoja gali ir metus stovet, nesikeicia "konsistencija". Bet kazkada buvom atsiveze to,  su riesutais riestose bonkutese(grazu a le skonis ne tas, i dirbtini nesa), tai jis susicukravo. Gal cia priklauso nuo to kuom bites dar pamaitina. Plius tenykstis medus skystas, kiek teko susidurt, tokio kieto kaip LT net nemaciau.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kphth ine stin kardia mou...


as pirkausi medaus su riesutais.. tai jis susicukravo bet mazdaug po pusantru metu, nes as nesu medaus megeja ir ilgokai ji laikiau. Bet apie metus tikrai isliko skystas ir buvo geras, nes pirkau ne siuvenyrineje parduotuveje..
labai geras medus kastainiu, tamsus labai jei tik gausit. Jis labai maistingas, sveikas, ypac stiprina imunine sistema.

Kas nori gero viesbucio kokiai progai ir siek tiek daugiau komforto, galiu parekomenduoti stalidoje esanti Blue Sea Village Resort, 4***.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dianita: 25 gegužės 2008 - 20:34
Labas visiems 4u.gif Priminkit kas nesenai grįžot, ar Kretoje rozetės tokios pat kaip pas mus, ar nereikia adapterio? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 25, 15:58)
tiesa, Jurgitaite, skaičiau, kad irgi vežatės medaus (aš irgi visada vežuosi, nes tai ypatingas produktas), taigi, gal kartais žinai, kodėl Kretos medus nesusicukruoja? g.gif  aš niekaip mamai neįrodau, kad tai normalu, kad taip iš tikro ir turi būti..  bet negaliu pagrįst jokiais faktais.
O MB, pamatęs mūsų lietuvišką susicukravusį medų, tik juoktis pradėjo... doh.gif  biggrin.gif


absoliuciai visi medus cukruojasi, ir turi cukruotis mirksiukas.gif daaaug leciau cukruojasi prastos kokybes medus, kuriame yra daug dregmes ....
Dar bitininkai turi viena naudojama 'prijoma'- pakaitina medu, ishpilstyta medu karstam vandenyj, tada jis nebelinkes cukruotis labai ilgai mirksiukas.gif Komercini medu- ultrafiltruoja, arba ultrasonifikuoja tam reikalui. Bet kokiuos graikijos kaimuos labai normalu, kad pakaitinimas gali but iprastine procedura sukant medu.
Tiesa, akaciju medus nesicukruoja po kelerius metus, bet nemanau kad graikijoj butu toks monoflorinis medus..nebent vienas sukimas koks....

QUOTE(dianita @ 2008 05 25, 20:27)
labai geras medus kastainiu, tamsus labai jei tik gausit. Jis labai maistingas, sveikas, ypac stiprina imunine sistema.


irnesakyk.gif bull, medus neka didesnes mitybines vertes nei paprasciausias cukrus. O jau imunines sistemos tai tikrai nepastiprins keliu vitaminu ir mineralu pedsakai jame....
Atsakyti
Rozetes tokios pacios.
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 25, 22:15)
Bet kokiuos graikijos kaimuos labai normalu, kad pakaitinimas gali but iprastine procedura sukant medu.

Nu negaliu teigti, kad taip tikrai nėra, nes nemačiau. Bet laaabai abejoju. Ir tas medus yra žymiai geresnės kokybės nei bet kuris, kurį galėtum rast Lietuvoj.
Mano pastarasis pirktas buvo pušų medus, nesicukravo metus tikrai, daugiau nežinau, nes suvalgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 25, 21:37)
Nu negaliu teigti, kad taip tikrai nėra, nes nemačiau. Bet laaabai abejoju. Ir tas medus yra žymiai geresnės kokybės nei bet kuris, kurį galėtum rast Lietuvoj.
Mano pastarasis pirktas buvo pušų medus, nesicukravo metus tikrai, daugiau nežinau, nes suvalgiau biggrin.gif


Siemet issiaiskinsiu kaip jie ta medu suka smile.gif grisiu birzeli, papasakosiu jei dar bus kam idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitaite @ 2008 05 25, 22:42)
Siemet issiaiskinsiu kaip jie ta medu suka smile.gif grisiu birzeli, papasakosiu jei dar bus kam idomu smile.gif

o tai turi kažkokią viečikę, kur gali pamatyt patį procesą? bigsmile.gif
šiaip ir aš galėčiau įsiprašyt pas tą priest wife, bet nežinau kada tiksliai ji tą medų ima.. g.gif
Papildyta:
Tiesa, Jurgitaite, tu išskrendi, aš grįšiu tą pačią dieną, tai gal susimojuosim kur Iraklio oro uoste... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 25, 21:37)
Nu negaliu teigti, kad taip tikrai nėra, nes nemačiau. Bet laaabai abejoju. Ir tas medus yra žymiai geresnės kokybės nei bet kuris, kurį galėtum rast Lietuvoj.
Mano pastarasis pirktas buvo pušų medus, nesicukravo metus tikrai, daugiau nežinau, nes suvalgiau biggrin.gif

o ish kur zhinai apie ta kokybe? g.gif liezhuviu jos nelabai pajusi rolleyes.gif ja laboratorijose nustato. Nu, kaitina, lashina, spalvas zhiuri (zhinau, kad tamsus medus,- 'ne lygis' )
Bet aishku, Lt,- shiaures krashte ish kur jau ta medaus kokybe bus? irnesakyk.gif

Shiaip, kuo meduj daugiau fruktozes, tuo jis leciau kristalizuosis (akaciju medus per 3 metus,- cia jau top) ir kuo daugiau gliukozes, tuo greiciau (gali per kelias savaites). Mitybines ir skonines vertes poziuriu,- jokio skirtumo ko ten daugiau irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2008 05 25, 22:59)
o ish kur zhinai apie ta kokybe? g.gif  liezhuviu jos nelabai pajusi rolleyes.gif  ja laboratorijose nustato. Nu, kaitina, lashina, spalvas zhiuri (zhinau, kad tamsus medus,- 'ne lygis' )
Bet aishku, Lt,- shiaures krashte ish kur jau ta medaus kokybe bus? irnesakyk.gif

Shiaip, kuo meduj daugiau fruktozes, tuo jis leciau kristalizuosis (akaciju medus per 3 metus,- cia jau top) ir kuo daugiau gliukozes, tuo greiciau (gali per kelias savaites). Mitybines ir skonines vertes poziuriu,- jokio skirtumo ko ten daugiau irnesakyk.gif

nu pasiduodu biggrin.gif doh.gif ką čia su mokslininkais pasiginčysi... mirksiukas.gif

tik tiek, kad ne vienoj vietoj esu skaičius, kad graikiškas medus laikomas labai geros kokybės ir vertingu labai. Žinai, pietuose, kokių nors žiedų yra ištisus metus, tai ir bitėms 'žiemot' nereikia, cukrum maitint ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 26, 11:20)
nu pasiduodu  biggrin.gif  doh.gif  ką čia su mokslininkais pasiginčysi... mirksiukas.gif

tik tiek, kad ne vienoj vietoj esu skaičius, kad graikiškas medus laikomas labai geros kokybės ir vertingu labai. Žinai, pietuose, kokių nors žiedų yra ištisus metus, tai ir bitėms 'žiemot' nereikia, cukrum maitint ir pan.


as irgi ta pati girdejau, ypac apie ta kastainiu medu (juodas beveik, lietuvoje jo nera), ji vartoja ivairiems susirgimams gydyti.
Atsakyti
[quote=aquilatel,2008 05 25, 21:25]
As gyvenau viesbutyje Rethymno viilage, tai patiko. Sveika:4u: .Mes varom į šį viešbutį rugsėjį,tai norėjau paklaust-vienas keliautojas rašė,kad iki jūros eini palmių alėja,kitur mačiau nuotraukas,tai vos ne laukas kažkokių rakandų primėtytas g.gif Tiesiog įdomu.Dar klausimėlis-ar galima nupėdinti iki Retymno?Kažkur skaičiau,kad palei jūrą galima nueit.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausriux75: 26 gegužės 2008 - 10:25
Čimodaninės nuotaikos? biggrin.gif Pas mane irgi jau tokios, nors skrisim tik sekmadienį doh.gif Bandau pinigus susidėliot ir plius minus kur važiuosim g.gif Samarija ir Santorinis tai tikrai aišku. Bandysim per agentūrą kokią vietinę. Nu čia aš dabar taip svarstau, nes mano diedas avantiūrų nemėgsta, tai žiūrėsim dar
cool.gif Per temas prabėgau, bet neradau konkretesnio aprašymo. Buvot toje natūralių palmių giraitėj? Verta? Mes su mašina bandytume pasiekti. Ten netoli vai paplūdimys ar klystu? Ir kur ta nuostabi įlanka? Prie Gramvousa? Čia žiūrint į žemėlapį kairėj viršuje? blush2.gif O Matala Pietinėj dalyje? Atsiverčiau kažkurios įmestą linką į žemėlapį, ale visai susbalamūtijau doh.gif

Ir kokie vaisiai dabar eina Kretoj? Arbūzai, melionai? Pomidorų jau yra? Braškių? Kiek kainuoja? blush2.gif
Atsakyti