Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 05 16, 10:44)
Sveikos!
Kokios naujienos...  blink.gif Vigai atplasnojo į Kretą, ir še tau gera naujiena: Kretoj nėra benzino - streikas! swoon.gif

Va ką radau:

"Gasoline pumps across the country dried up over the weekend as striking truck drivers, who are threatening to extend their five-day protest action, will be joined by taxi drivers today.
Strikes in the transport sector have picked up as drivers seek steep hikes in state-regulated charges to offset cost increases arising from soaring gasoline prices.
Striking fuel truck drivers are scheduled to meet this morning to decide on whether they will extend their protest action.
However, industry sources said that some gasoline is likely to start reaching the markets as of today from oil companies that own and operate their own fuel trucks."


Gal kas ką žinot apie tai? Aš rytoj išvažiuoju.... huh.gif


Taip, jusu info teisinga. Tad tie kurie planuoja nuomotis automobilius, linkiu kelis kartus tai apgalvoti. MB mamules sugyventinis siuo metu Kretoje. Vienoje degalineje pralauke 3val ir nebeuzteko degalu. Kitur pralauke 4val... O mes nusprendeme, kad sy karta jokiu ekskursiju. Slampinesim po vietove, apsilankysim paprastose tavernose. Na tiesiog pabandysim pamatyti tikrajy gyvenima Kretoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 17, 16:50)
Mano nuomone, keliauti be automobilio netgi įdomiau drinks_cheers.gif

O as kita nuomone apie viesaji transporta bet kur turiu biggrin.gif su automobiliu vaziuoji ten kur tu nori,sustoji ten kur nori,beto laiko taupymas ir keliones marsruta reguliuojiesi tik pats,o ne tvarkarastis.
Aisku pinigu taupymo sumetimais galima issiversti su viesuoju transportu,bet jei gali zmogus rinktis tai tikrai mano nuomone tik auto. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2008 05 17, 17:25)
na aš atostogaut ir atostogaujant labiau mėgstu viešajį transportą - nes tas vairavimas tai toks darbas smile.gif


O man vairavimas malonumas,isbandyti kitu salu kelius man butina tongue.gif as negaliu sedeti salia vairuotojo,o juo labiau viesajame transporte,man butina paciai vairuoti biggrin.gif
Beto viesasis transportas tikrai nuves ne visur,nepasieksi tu vietu,kur pasiektum su automobiliu,o tai yra diziulis privalumas.Ir aisku laiko taupymas keliaujant yra laaabai svarbu.
Papildyta:
QUOTE(Tosk @ 2008 05 17, 19:36)
Taip, jusu info teisinga. Tad tie kurie planuoja nuomotis automobilius, linkiu kelis kartus tai apgalvoti. MB mamules sugyventinis siuo metu Kretoje. Vienoje degalineje pralauke 3val ir nebeuzteko degalu. Kitur pralauke 4val... O mes nusprendeme, kad sy karta jokiu ekskursiju. Slampinesim po vietove, apsilankysim paprastose tavernose. Na tiesiog pabandysim pamatyti tikrajy gyvenima Kretoje 4u.gif

Ir kiek tokios blokados trunka,ar daznai taip buna???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita.martyna: 18 gegužės 2008 - 08:05
Skaitau ankstesnes temas, bet kadangi ten daug ir nenaudingų pablevyzgojimų doh.gif , per savaitę nespėsiu perskaityti. blush2.gif Išvažiuojam šeštadienį septynioms nakvynėms. Gal kas galit pasikartot ir parašyti labiausiai patikusius ne standartinius, t.y. agentūrų siulomus maršrutus iš Rethymno automobiliu. Žinau, kad vieną dieną skirsim važiavimui prie krioklių, tik nežinau ar rasim lotuliukas.gif Dar labai norėčiau pamatyti Gramvusa salą. Kelionę į Santorinį atidedam kitiems metams, nes galvoju, kad ten reikėtų praleisti kelias dienas.
Kur dar pasiduoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 15, 10:40)
O turgelis yra prieš Champion.
Klajone, šiaip vaisius visai gerai pirkt kad ir iš Xalkiadakio, jei nerasit turgelio ar neužtaikysit, kada jis dirba.. nes Xalkiadakis nemažai vaisių/daržovių superka iš vietinių augintojų sezono metu.


Kas tas Xalkiadakio? ax.gif Kur jis yra? ax.gif Mes gyvensim Coral viesbutyje, beveik prie isvaziavimo is Agios link Elundos blush2.gif
Atsakyti
Sveiki drinks_cheers.gif

Mes irgi jau grižę i Kretos. Trumpai: streikas pasibaigęs, ir jau visur benzas yra (na nebent gyliau kaimelyje dar neužvešta lotuliukas.gif Bet mes kaip tik gyliau ir radom be eilių, kai didmiesčiuose buvo dar eilės.... bet jau galvos skausmas gavosi su tuo streiku doh.gif

Mes keliavom su 1,3 metų vaikų.. ir jokių problemų. Pakeliavom 8 dienas. Buvo ir zyzimo ir visko, bet užtat dabar laksto ir pliurpia vis sava kalba pilnas įspūdžių lotuliukas.gif

Vėliau irgi įkelsiu kur ir kaip keliavom.
Bet visiems patarčiau paragauti apelsinų (bet ne "supermarketuose" pirktų). gal Šaltmetė patars, kuriam regione jie skaniasi... Bananus tik 1 vietoje skanius gavom (Prie Vai paplūdymio).
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 05 19, 00:23)
Kas tas Xalkiadakio?  ax.gif  Kur jis yra?  ax.gif Mes gyvensim Coral viesbutyje, beveik prie isvaziavimo is Agios link Elundos  blush2.gif

Xalkiadakis - prekybos centrų tinklas. Yra Agios Nikolaos berods 3. Nemoku paaiškint kaip juos rast, bet vienas ne per toliausiai nuo ligoninės ir autobusų stoties.

QUOTE(Ninin @ 2008 05 19, 09:38)
Bet visiems patarčiau paragauti apelsinų (bet ne "supermarketuose" pirktų). gal Šaltmetė patars, kuriam regione jie skaniasi... Bananus tik 1 vietoje skanius gavom (Prie Vai paplūdymio).

Tai kad gal jie visur skanūs.. g.gif na, jei vietiniai... čia tie vėlyvieji, ir jū nelabai daug gal yra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 17, 18:50)
Mano nuomone, keliauti be automobilio netgi įdomiau drinks_cheers.gif

papriestarausiu
negali sustoti,kur nori, negali paciupineti patikusios uolenos, negali "pasikalbeti" (gestu kalba,nes nelankomuosiuose kaimuose no english) su visai kaime gyvenanciais vietiniais, nes tenai nestoja, o jeigu sustoja, tai kito lauksi kokias 3 valandas, per kuria gali pravaziuoti dar 5 kaimus, 2 papludimius ir uzkopti i nedideli kalneli
idomiau, jeigu keliauji nacionaliniu keliu, bet man juo po pirmos dienos nuobodu pasidare vaziuot
Atsakyti
QUOTE(Laurencija2 @ 2008 05 19, 21:21)
paskaityk mano zinutes  mirksiukas.gif

Kiek supratau, jūs po rytinę dalį važinėjote?
Kurioje vietoje yra negyvenamoji sala?
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 05 19, 22:17)
Kiek supratau, jūs po rytinę dalį važinėjote?
Kurioje vietoje yra negyvenamoji sala?


Jei planuojate pamatyti Gramvousa salą, tai nepagailėkit jai skirti daugiau laiko. Man net 3 val. buvimo buvo mažai. Neapsakomas grožis. Norisi paplaukioti, pavėpsoti ir t.t. Ir siūlau fotografuoti salą, jei kas patiko, nes grįžtant atgal labai keičiasi apšvietimas, kažkur dingsta visi ožiai ir paskui belieka gailėtis, kad neužfiksavai akimirkų. Geriau būtume nevažiavę į Chrisokaliti (auksinio laiptelio) vienuolyną, nes nepaliko jis mums įspūdžio, prieš tai daug įdomesnių pamatėm. Važiuojant link to vienuolyno yra ir Elafonisi (atsiprašau už pavadinimų rašymą, šiek tiek primiršau) paplūdimiai, nuostabaus grožio, deja nespėjom pamatyt.
Atsakyti
labutis
ar jau yra gryžusių iš MITSIS RINELLA BEACH 4*, heraklione? kokie įspūdžiai?
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 20, 15:58)
O tas zodis Kphth Kreta reiskia..kazkaip keistai blush2.gif

Taip, Krhth reiškia Kreta, nes graikiška i rašosi kaip mūsų h. Tai yra, čia vienas iš 'i' rašymo variantų, nes jų kaip maž penki yra lotuliukas.gif
Ir taip, vertimas teisingas.
Atsakyti
O man tai įdomu filologiškai pažiūrėt... blush2.gif Lietuviškai (Kreta yra mano širdyje) - 4 žodžiai, o graikiškai (Kphth ine stin kardia mou) - 5.
Šaltmėte, tu graikų moki, paaiškink - čia dar papildomas prielinksnis? g.gif Maždaug kaip angliškai būtų: 'Crete is IN my heart', tas IN, ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bala_nemate: 20 gegužės 2008 - 15:21