Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(Makalius @ 2008 05 11, 18:56)
Spinalonga, tiesą pasakius, paliko gal didžiausią įspūdį  unsure.gif
Nes buvo nevarginanti ir daug įspūdžių sukelianti kelionė thumbup.gif

O Spalio mėnesį, žiūriu, ir keli debesėliai pas jus atsirado biggrin.gif

Bet i Spinolaga is Agios Nikolajos ar ne,o mes gyvensime Retimne g.gif tai gan tolokai iki tos vietos .Tiesa nuomuosimes masina visoms 11 dienu,(na jau isnuomota,cia vietoje LT sutartis sudaryta,gal sumokesime brangiau,bet masinyte nauja ir su visais draudimais rolleyes.gif ) tai gal ir pavaziuosime,nes mane ta sala irgi suzavejo,dar is ankstesniu Tavo pasakojimu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 11, 21:18)
tai gal ir pavaziuosime,nes mane ta sala irgi suzavejo,dar is ankstesniu Tavo pasakojimu. mirksiukas.gif

Ta sala Jus sužavės ne nuo mano pasakojimų, o kai apsilankysit ir jos grožį pamatysit thumbup.gif

Iš Agios Nikolaos irgi galima. Galima ir iš kurorto Elounda, bet mums sakė, kad iš Plakos pigiausia persikelti, nes tai yra artimiausias taškas nuo Kretos iki Spinalongos.
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 11, 20:36)
galu gale ar Saltmete pati neturejo visokiu keistu tavo poziuriu klausymu,savo Kretos pazinimo pradzioje mirksiukas.gif

kai aš pradėjau keliaut į Kretą (skamba kaip 'o kai aš buvau jaunutis arklys'
biggrin.gif), šiam forume manęs dar nebuvo, ir tikrai mažai dar kas iš LT važiuodavo.. o ir šiaip aš nepratus klausinėt, paprastai visą info susirandu pati... ax.gif
bet šiaip visada padedu kuo galiu.. rolleyes.gif 4u.gif

QUOTE(jolita.martyna @ 2008 05 11, 20:40)
Ir dar skaiciau,kad yra sala,i kuria atplukdo, visai dienai,bet vat pamirsau jau pavadinima,ten negyvenama sala,papludimys labai grazus,daug mazu kriauklyciu rolleyes.gif gal kas buvote sioje saloje,gal kas primins,kaip ji vadinasi ir ar tikrai jautiesi,kaip negyvenamoje saloje rolleyes.gif

Į spinalonga tikrai verta. Vien jau jos istorija ko verta thumbup.gif
O ta kita sala vadinasi Chrissi, į ją plaukiama iš Ierapetros, pietryčiuose esančio miestelio. Pati nebuvau, bet atsiliepimai, kiek girdėjau, tik patys geriausi.

QUOTE(Makalius @ 2008 05 11, 20:45)
Iš kur jūs ištraukėt tas pakartotinai įdėtas foto  doh.gif
Ar aš kažko neatsimenu, ar aš jų tikrai nedėjau Kretos temoje schmoll.gif

Pernai laiveliu 7 eurai kainavo persikelti, kelionė gal 3-5 minutes truko. O iki persikėlimo vietos (Plaka) galima nuvažiuoti autobusu iš Agios Nikolaos. Tik kad retai važinėja autobusas, reiktų susiderinti, kad nepražiopsotumėt paskutiniojo.

buvai sudėjęs tas nuotraukas savo fotoreportaže.. mirksiukas.gif

O į Spinalonga dar galima ir iš Eloundos, ir iš Agios Nikolaos nuplaukt. Iš Agios galima ir ekskursiją nusipirkt, kur nuplukdina, sustoja kažkokioj salelės, padaro pietus, tada į Spinalongą, tada grįžtant jau tiesiai atgal į agios. Trunka apie pusdienį, ir kainuoja berods apie 25 eurus. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 11, 22:07)
1. kai aš pradėjau keliaut į Kretą (skamba kaip 'o kai aš buvau jaunutis arklys'
biggrin.gif)
2. Į spinalonga tikrai verta. Vien jau jos istorija ko verta thumbup.gif
3. O ta kita sala vadinasi Chrissi, į ją plaukiama iš Ierapetros, pietryčiuose esančio miestelio.
4. buvai sudėjęs tas nuotraukas savo fotoreportaže.. mirksiukas.gif

5. Iš Agios galima ir ekskursiją nusipirkt,

1. ČIa gi Kazlas tep sako bigsmile.gif
2. Aha. Apie raupsuotuosius kažkas ten.... Dar prisimenu biggrin.gif
3. O kaip su Kos sala? Girdėjau, kad į ją plukdoma, tik nežinau, dėl ko. Ar aš kką painioju unsure.gif Ji berods priešais Heraklioną ar Chersonissos yra, matosi. Ar ten ir yra Chrissi? smile.gif
4. Žinau, kur buvau sudėjęs. Bet ne Kretos temoje juk smile.gif
5. Ir labai gražus laivas ten plukdo rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(trampararam @ 2008 05 11, 22:16)
beje del atvaro  thumbup.gif  tavo MB berods motociklininkas... ten ne judu?  tongue.gif

aš ant tokių kablų nevaikštau tongue.gif nusidrėbčiau pirmam žingsnį doh.gif laugh.gif

QUOTE(Makalius @ 2008 05 11, 22:19)
3. O kaip su Kos sala? Girdėjau, kad į ją plukdoma, tik nežinau, dėl ko. Ar aš kką painioju unsure.gif Ji berods priešais Heraklioną ar Chersonissos yra, matosi. Ar ten ir yra Chrissi? smile.gif

Tikrai maišai. Chrissi yra nedidelė negyvenama salelė Libijos jūroje, į kurią plaukiama būtent dėl paplūdimių. Ją dar Golden Island vadina. O Kos yra normali nemaža sala netoli Turkijos. Į ją normalūs kelionių paketai organizuojami kaip į Kretą ar kitas GR salas.

Atsakyti
Sveiki,
kas planuojat vaziuot i ekskursija i Spinalonga galit pasiskaityti grozines liter. kurineli - ji gali tapti puikia atostogu knyga. Daugiau info cia>>>
http://www.jotema.lt...ew?pid=1&id=360

--------------------------------
Kphth ine stin kardia mou...
Atsakyti
Nuotraukos nerealios, kaip ir pati sala thumbup.gif thumbup.gif

Mes deja irgi pernai nebespejom i Spinalonga nuplaukti, tad kaip Makalius sake, bus proga sugrizhti thumbup.gif thumbup.gif

O kad neissiskirti is temos, idesiu vienuolyno grozhi wub.gif cia kazkur netoli Matalos, nzn pavadinimo, nes kur tik lentute pamatydavom kad vienuolynas ar kokie griuvesiai taip ir sustodavom 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Ką galiu pasakyti, vakar grįžau iš kretos, kaip mano dukra sako-vokietija kaip vokieija, graikija kaip graikija, bet graikai ten.... kažkas nesuprantamo arba užmiršta - šypsotis, pasisveikinti, palinkėti geros dienos moka kiekvienas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(trampararam @ 2008 05 11, 23:34)
dauuuuuuuug balto pavydo  thumbup.gif


ha, paprasčiau su bet kuria vietine agentura
Atsakyti
Laba,

mes jau irgi si nuostabiosios Kretos ax.gif Labai grazi sala, kalnai, jura vel kalnai...
Oras buvo toks ivairus, gryzus atgal i Londona teko nustebti, nes cia buvo dar karsciau biggrin.gif Kadangi keliavom su dviem pypliukais tai eskursijas tolimesnes teko palikti kitam kartui. Pora dienu praleidom prie juros, viena prie baseino, viena diena vyras su vyresneliu buvo issinomave keturati moca ir lakste po kalnus, sumokejom 35eurus uz diena (cia jei kam idomu kainos sviezios biggrin.gif ), yra ir po 20 euru, bet sako tipo draudimas nepilnas, tai nzn kaip ten yra is tikro. Tris dienas issinomave buvo masina, kabrioleta cool.gif biggrin.gif , tai tas dienas ir keliavom po kalnus ir kaimelius. Labiausiai patiko keliauti po tuos ju vietinius kaimelius. Labai nustebau pamacius kaip zmones kalnuose varganai gyvena Gamtos grozis nerealus, bet net neisivaizdavau, kad Graikijos saloj pamatysiu tokius vaizdus. Atrodo juk Europos sajunga, o dar pas mus kaime reikia paieskoti taip gyvenanciu zmoniu. Man idomiausia buvo vazineti po tuos kaimus ir dairytis. Uzsimane dickis ledu, tai tik is trecios parduotuves radom ju. Zmones dar jodineja ant asilu, masinose vezioja siena, masinos be numeriu, kelio zenklai skyleti, mb sako kad susaudyti blink.gif beveik visos masinos be jokiu lempu ir visos sulamdytos. O tos kaimo moteriskutes tokios vargsiukes atrodo, vyrai visi usuoti, sedi sau tavernose per dienas, ruko ir raki geria , jaunimo beveik nera. Bet zmones draugiski, tokia mociute kviecia mus pas save ir sako "shnaps?" Dar kiekvienoj tavernoj pavalgius atnesa isgerti "raki", vietines samanes . Maistas skanus, bet valgem tai be saiko, jau gryzus bijojau ir ant svarstykliu lipt, bet nieko tik +1kg
Buvome tam kaimely Kritsa, ir po to leidomes zemyn, na vaizdai tai niekaip negali atsigrozeti ax.gif Taip pat labai grazios ju tos maos baznyteles ir tiek ju daug. Dar labai daug koplyteliu salikelese, gal daugiau besidomentys zinot kokia "proga" jas stato? Ir pastebejau , kad ju viduje yra buteliuku, kas ten ir kam?
dar buvom Dzeuso oloje, na labai dideli ispudi paliko, tik jau kaip susalom, nes ta diena lijo ir temp buvo tik +8 blink.gif Siule pajodineti ant asilo, bet pabijojau biggrin.gif

keletas foto smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Mes irgi jau po ... Kelione 10 balu, bet daug cia neaikciosiu. Tiesiog kadangi pati ieskojau cia info pries isvykdama, tai jauciu siokia tokia pareiga ir pati pasidalinti naudinga info.

Viesbutis Lefkoniko Bay 4* Rethymne - mums su dviem 4 ir 8 m merginom buvo visai geras, nieko ypatingo, bet mums nieko ypatingo ir nereikejo: 2 normalus kambariai, virtuvele, maistas puikus, jura 50 m (ir visai nera tragedijos pereit gatve, kaip kazkur skaiciau nusiskundima), miesto centras 1 km - ir manau tai yra didelis pliusas, kad jei noro yra, gali kas vakara i centra nupedint

Salia Lefkoniko Beach viesbutis, tai 4-iu asmenu seima skundesi, jog per mazi kambariai (pati nemaciau)

Del lankytinu vietu - DEMESIO Dzeuso urvas, Knoso rumai dirba iki 15 val., gali but kad daug kas tik iki tirk dirba, tai nepramiegokit (kaip kad mums isejo su tuo urvu - 150 km del ju beldemes ir lygiai 15 val.vartus pabuciavom sad.gif nu bet ilgai neliudejom, ir be to ten yra ka pamatyt thumbup.gif

Sekmes keliautojams !
Atsakyti
QUOTE(Joker @ 2008 05 13, 16:43)
ha, paprasčiau su bet kuria vietine agentura

kas ha? kas paprasčiau su vietine agentūra? g.gif

Aušriukas1, tie buteliukai koplytėlėse, tai su specialiu aliejum deginimui, kad ilgai degtų ir neužgestų. Tokie būna ir kapinėse, prie kiekvieno kapo.
Atsakyti
[quote=Joker,2008 05 13, 15:43]
Ką galiu pasakyti, vakar grįžau iš kretos, kaip mano dukra sako-vokietija kaip vokieija, graikija kaip graikija, bet graikai ten.... kažkas nesuprantamo arba užmiršta - šypsotis, pasisveikinti, palinkėti geros dienos moka kiekvienas smile.gif
Papildyta:


Atsiprasau, gal as viena tokia, bet nesupratau sio komentaro...
"bet graikai ten.... kažkas nesuprantamo arba užmiršta - šypsotis, pasisveikinti, palinkėti geros dienos moka kiekvienas smile.gif"~

~~~~~~~~~~~~~~~~
Atsakyti