Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

QUOTE(dov @ 2008 04 30, 14:05)
Laba visoms,
Aciu uz atsakymus. As irgi norejau i Oasis vaziuot, bet rugsejo men beveik nera vietu. Be to Begeti bay yra Ai sistema, tai irgi sioks toks atsipalaidavimas.
Dar del auto nuomos norejau paklaust. Kaip supratau A klases auto pacios prasciausios kategorijos ar kaip cia pavadinti, t.y. pigiausios. Ar buna A klases masiniukuose kodicionierius, ar cia ne nuo to priklauso? Ir kaip ten su vairavimu tamsoje, ar nebaisu? Kada rugsejo men. pradeda temti? Ir ar cia gerai supratau, kad norint issinuomoti auto, reikalingas 2-ju metu vairavimo stazas?

A klase, tai tiesiog mazhi mazhiniukai pvz POLO, Renault clio ir pan., bent jau musu mashiniuke kondicionierius buvo, ten man atrodo kitokiu mashiniuku ir nenuomoja, ta prasme be kondicionieriaus, bet daug maloniau langa atsidaryti ir ikvepti gryno juros oro cool.gif Nakti nebuvo baisu vaziuoti unsure.gif O del stazho nieko neklause...
QUOTE(bala_nemate @ 2008 04 30, 14:21)
Pačioje saloje, bent mums, gidas davė laisvo laiko, kurio metu mes ir užsukome į taverną užkąsti. Bet nusiteikit, kad kainos ten tikrai didelės! Nuo Kretos kai kas skiriasi dvigubai ir daugiau... mirksiukas.gif

Bet labai skanu ir manau verta brangiau sumoketi rolleyes.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu surasti senose temose, nors zinau, kad buvo kalbeta apie tai. Gal padesit kas. Plaukiant su letaeigiu keltu i Santorina - koks tas keltas? Ar yra deniai, kur gali guleti degintis, laisvai vaikscioti? Ar pakanka vietos visiems? Ar tai kazkas panasaus i mini kruiza, kai visa diena plauki jura? ax.gif Gal galit kas nuotrauka imesti tokio kelto. Mastau, kad gal reiktu i Santorina plaukti su letaeisiu laivu - labai nesinori plaukti tame uzdarame, kur net juros grozio nematyt...
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 05 05, 22:34)
Niekaip negaliu surasti senose temose, nors zinau, kad buvo kalbeta apie tai. Gal padesit kas. Plaukiant su letaeigiu keltu i Santorina - koks tas keltas? Ar yra deniai, kur gali guleti degintis, laisvai vaikscioti? Ar pakanka vietos visiems? Ar tai kazkas panasaus i mini kruiza, kai visa diena plauki jura?  ax.gif  Gal galit kas nuotrauka imesti tokio kelto. Mastau, kad gal reiktu i Santorina plaukti su letaeisiu laivu - labai nesinori plaukti tame uzdarame, kur net juros grozio nematyt...

Savo pasakojime esu ir letaeigio foto isorej ir viduj patalpines smile.gif

Trumpai, jei tingit skaityt - laivas 8 aukstu, yra virsutiniame denyje baseinukas, gultai thumbup.gif daug baru ir restoranu, privacios kajutes, 3 aukstas vien is minkstu foteliu, kad numigt smile.gif

Joker! Tikrai ner uz ka smile.gif Gero poilsio!
Atsakyti
QUOTE(Klajone @ 2008 05 05, 21:34)
Niekaip negaliu surasti senose temose, nors zinau, kad buvo kalbeta apie tai. Gal padesit kas. Plaukiant su letaeigiu keltu i Santorina - koks tas keltas? Ar yra deniai, kur gali guleti degintis, laisvai vaikscioti? Ar pakanka vietos visiems? Ar tai kazkas panasaus i mini kruiza, kai visa diena plauki jura?  ax.gif  Gal galit kas nuotrauka imesti tokio kelto. Mastau, kad gal reiktu i Santorina plaukti su letaeisiu laivu - labai nesinori plaukti tame uzdarame, kur net juros grozio nematyt...

Mes plaukem tokiu keltu i Santorini.Keltas laabai didelis.Vietos pakako, bet man tai butu buve patogiau, jei zmoniu butu maziau buve.Denis degintis yra, bet ten buvo ziauriai daug zmoniu ir labai karsta.Plauke ar tik ne 4 valandas.Man ta kelione buvo velniskai sunki-pasirode, kad sergu juros liga, o bangavimas nemazas buvo schmoll.gif .Del juros grozio, tai nelabai i ka ten grozetis buvo, vanduo kiek akys mato, retkarciais viena kita salele tolumoj.Kita karta as geriau greitaeigi kelta rinkciausi...
Atsakyti
Makaliau, jei sakai , kad keltas 8 aukštų, ar teko pabūti tarkim 1 aukšte? O baseine vandens buvo? Ir kiek tas daug restoranų ir barų? O beje, ar girdėjai, kad kas nors naudotųsi privačiomis kajutėmis?



QUOTE(Makalius @ 2008 05 06, 00:49)
Savo pasakojime esu ir letaeigio foto isorej ir viduj patalpines smile.gif

Trumpai, jei tingit skaityt - laivas 8 aukstu, yra virsutiniame denyje baseinukas, gultai thumbup.gif daug baru ir restoranu, privacios kajutes, 3 aukstas vien is minkstu foteliu, kad numigt smile.gif

Joker! Tikrai ner uz ka smile.gif Gero poilsio!

Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2008 05 06, 11:30)
Makaliau, jei sakai , kad keltas 8 aukštų, ar teko pabūti tarkim 1 aukšte? O baseine vandens buvo? Ir kiek tas daug restoranų ir barų? O beje,  ar girdėjai, kad kas nors naudotųsi privačiomis kajutėmis?

Būtent, baseinas uždengtas, barų yra, bet gėrimų kokybė nekokia (bent jau mums taip pasitaikė... Mano daugybę kartų Kretoje ragautos apelsinų sultys ten buvo tragiškos). Bet gultai iš tiesų egzistuoja ir jų yra pakankamai.
Atsakyti
Kažkas klausė dėl Begety bay. Laiškas iš Sofa travel:

"Informuojame, kad viešbučio Begeti Bay kambariuose esantį oro kondicionierių galima
užsakyti ir apmokėti tik viešbučio registratūroje. Išankstiniai užsakymai nėra
priimami.
Jau patvirtinti užsakymai nebus keičiami."
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2008 05 06, 11:30)
Makaliau, jei sakai , kad keltas 8 aukštų, ar teko pabūti tarkim 1 aukšte? O baseine vandens buvo? Ir kiek tas daug restoranų ir barų? O beje,  ar girdėjai, kad kas nors naudotųsi privačiomis kajutėmis?

Va Jėzau, žiūrau, kad kibt prie manęs pamėgo laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Pirmame aukšte teko būti, kai dėl didelio vėjo įlaipino per jį thumbup.gif Nes lipom ne per šoną, o per galą laivo.

Taip, baseine vanduo buvo, buvo ir jame besimaudančių smile.gif Bet vien vaikai.

Per tą ilgą laukimą užsukau ir į kajučių zoną. Tie žmonės turi kitos spalvos korteles, tai iškart ir matosi. Netgi kajutės vidų mačiau smile.gif Yra be lango ir su langu. Arba gal ten užuolaidos uždengtos buvo g.gif Šiaip ar taip, už kajutes reikia primokėt nemažai smile.gif O lietuviai to nesiūlo, tai galima padaryt laivo RECEPTIONe smile.gif

Restoranų ir barų yra daug thumbup.gif Gal keturi - tame pagrindiniame aukšte, kur visi ir ilsisi. Tada pagrindinis restoranas, kur einama pusryčiaut ir vakarieniaut, dar iškart išėjus iš jo, buvo alkoholiniai gėrimai.

Dar klausimų bus? Ar man jau galima nuotraukas įdėt? Ar neapkomentuosit? Ar nepasakysit, kad pafotošopinta? Ne? smile.gif

QUOTE(Močiutė NIKA @ 2008 05 06, 16:42)
Sveiki visi ,kurie įsimylėję Graikiją :Gal kas nors ruošiasi skristi rugpjūčio mėn į Kretą Hersonisos ,o konkrečiau tai Stalida-Maliją ,sako kad ten paplūdimiai geri.
Gal kam teko apsistot viešbutyje " Alcyonides" sako,kad kuklus,bet užtat tik už
20 metrų jūrą ir netoli Stalidos centras.
Lauksiu Jūsų atsiliepimų. nestuke.gif


Laba diena, buvau aš Alkyonides. Jei nebijot milžiniškų tarakonų (Udriau, taip , jie yra, galiu įkelti netgi foto, ji nepafotošopinta. Ikelt,ne? biggrin.gif ) ir visiškai visiškai vienodų pusryčių, nenorit komforto ir visai nieko prieš , jei naktį bus toks triukšmas, kad net neužmigsit, tai ši vieta būtent Jums thumbup.gif laugh.gif (Galiu ir foto vienodais pusryčiais įkelti, Udriau. Kaip įrodymą bigsmile.gif ).

Dar klausimų bus? laugh.gif Dar kasnors ką nors prašo įrodyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2008 05 06, 21:53)

Laba diena, buvau aš Alkyonides. Jei nebijot milžiniškų tarakonų (Udriau, taip , jie yra, galiu įkelti netgi foto, ji nepafotošopinta. Ikelt,ne? biggrin.gif )


na kaip turistas turėtum žinoti, kad tuose regionuose pamatyti tarakoną nėra stebuklas ir tai visai nėra nešvarumo požiūris. Tai tiesiog natūrali fauna, kaip Lietuvoje skruzdėlės ar žvirbliai.
Atsakyti
Jolantike, mes irgi skrendam kita sekmadieni i Malija biggrin.gif Irgi bijau del oru g.gif Prognoze rodo tik kokius varganus 22 laipsnius, tai idomu, kiek ta jura bus isilus ir baseinai g.gif Drauge dabar sedi Turkijoj, tai sake vesoka, jura salta, baseinai irgi doh.gif Malsimes tuomet po kalnus biggrin.gif Bet vat, ar imti kokias striukes ir megztinius nezinau doh.gif Vaikams tai tikrai paimsiu. Sakot dar ir lietpalcius progriebt? schmoll.gif
Atsakyti
Laba visies,
gal noreciau labiau kreiptis i Udriu, nes kiek suprantu zmogutis dirba turizmo srity 4u.gif Gal ka daugiau galima butu suzinoti apie Begeti bay. Mane jis sudomino. Atrodo kaina nebloga, Ai sistema, nemaza teritorija. Tik neramina, kad Skaleta visiskas kaimas, tai jei viesbutis tik graziai pavaizduotas, tai nekaip butu. Ir dar gal susidurei su Kavros beach. Net keista, kaip gali zmoniu nuomones taip skirtis. Vieni raso, kad pasaka, o kiti, kad net baisiausiam priesui nerekomentuotu. Labai buciau dekinga uz konsultacija mirksiukas.gif Ai dar norejau paklausti kaip su vietom i Kreta, ar dar spesiu rugsejui kelione nusipirkti, jei pirksiu geguzes gale- birzelio vidury?
Papildyta:
Beje, mane domina 14 d. kelione, o paskutiniu minuciu tokiai trukmei paprastai nebuna g.gif
Atsakyti
Gal kas turi graikų kalbos pagrindinių žodžių žodynėlį ?
Atsakyti