Įkraunama...
Įkraunama...

Kreta

Tai temos tęsinys, ankstesnėse dalyse yra labai daug naudingos informacijos ir jau atsakytų besikartojančių klausimų...

1-oji tema čia
2-oji tema čia
3-oji tema čia
4-oji tema čia
5-oji tema čia
Atsakyti
QUOTE(editele81 @ 2008 04 11, 10:35)
Kurortas yra pries Chanija (18km iki jos), Almyridoje. Reikia nusiteikt ilgam vaziavimui verysad.gif

kam tie liudni veidukai biggrin.gif
man tas regionas atrodo graziausiai, taigi jus jame gyvensite, o kiti irgi iki ten, vaziuos bet tik trumpam.
reikia i viska zvelgti pozityviai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(editele81 @ 2008 04 11, 10:35)
Kurortas yra pries Chanija (18km iki jos), Almyridoje. Reikia nusiteikt ilgam vaziavimui verysad.gif

liūdėt tikrai nėr dėl ko... žavėsitės vaizdais ir nepastebėsit kaip tas laikas praeis...
bet Kretos keliai tai ne Vokietijos autostrados, taigi nėra ko norėt.. juk į kalnuotą vietovę važiuojat.. mirksiukas.gif

QUOTE(Raganėlė @ 2008 04 11, 15:24)
maciau kad atenuose jau 26, tai manau greit vykstantiems malonios naujienos

taip, Kretoj jau seniai virš 20, o paskutinėm dienom išvis užšildė.. ir turistinis sezonas jau prasidėjo...
Atsakyti
QUOTE(Fency @ 2008 04 11, 11:54)
Sveiki, kaip matau niekas naraso apie viesbutuka Amnissos. Pasiskaiciau atsiliepimus internete, susidare ispudis ne koks, todel keiciu i Kavros miestelyje esanti Kavros beach. Radau, kad apie ji puikiai atsiliepe bala nemate... gal galetumet papildyti savo ispudzius, o gal dar kas nors atostogavo Kavros beach?


Manau, Kavros beach visai neblogas pasirinkimas. Viskas tame viešbutyje gerai. Nuostabus sodas. Jūra šalia. Sąlygos kambariuose tikrai geros. Tik žiūrėkit, kad neapgyvendintų visai kitame pastate (kitoje teritorijoje). Gavę raktus žiūrėkite, jei numeris daugiau nei 600 - tai ir bus tas kitas pastatas. Ten fui, mums labai nepatiko, todėl išsireikalavom, kad mus perkeltų į pagrindinį pastatą. Nepatingėkit pakovoti su personalu, jei kas bus ne taip. Žinoma, per metus jau galėjo kažkas pasikeisti... Na, o maisto tikrai pakankamai buna...pasirinkimas didelis, tik žinoma, reikia ateiti ne paskutinę minutę iki pusryčių ir vakarienės pabaigos mirksiukas.gif
Lauksim Jūsų įspūdžių. Kada išvažiuojat? Ar ėmėte HB ar AI?
Atsakyti
jei kam reikia informacijos apie Kretą - kreipkitės, su mielu noru padėsiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pati ;]] @ 2008 04 12, 16:43)
jei kam reikia informacijos apie Kretą - kreipkitės, su mielu noru padėsiu.  smile.gif

Gal kartais turite geru marsrutu, vaziuojant patiems po sala su automobiliu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalja @ 2008 04 12, 18:00)
Gal kartais turite geru marsrutu, vaziuojant  patiems po sala su automobiliu? smile.gif


Taip turiu, bet aš juos parašysiu kažkur apie 7 valandą. Aš galiu Kretos visą biografiją parašyti, kaip katik parašiau apie Siciliją. Užeikit. Ten truputėlį apčion paeikit ir i pati paskutini puslapi. smile.gif
Atsakyti
Turiu keista klausyma biggrin.gif ...ar buna viesbutyje lygintuvas rolleyes.gif ar buna kambariuose,ar reikia prasyti pas aptarnaujanti personala?
Na pvz,kad ir sitam viesbutyje,kuriame ruosiames apsistoti...Creta Panorama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fency @ 2008 04 11, 10:54)
Sveiki, kaip matau niekas naraso apie viesbutuka Amnissos. Pasiskaiciau atsiliepimus internete, susidare ispudis ne koks, todel keiciu i Kavros miestelyje esanti Kavros beach. Radau, kad apie ji puikiai atsiliepe bala nemate... gal galetumet papildyti savo ispudzius, o gal dar kas nors atostogavo Kavros beach?

O mums visai patiko Amnissos thumbup.gif Didele teritorija, maistas nuostabus, kambariai nedideli, bet tvarkingi, kondicionierius bent pas mus nestreikavo. Netoli masinu nuoma, tai issinuomojus masina salia viesbucio ir pristatydavo, o ir palikti ja salia viesbucio be problemu. Jura pasiekiama per kelia, papludimys ne koks-akmenuotas, bet cia ne viesbucio kalte. Per langa mateme jura thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pati ;]] @ 2008 04 12, 15:43)
jei kam reikia informacijos apie Kretą - kreipkitės, su mielu noru padėsiu.  smile.gif



Sveika,
Man irgi baisiai idomu, laukiu Tavo aprasymo.
Gal gali pakometuoti Sfakia regiono trekkingo marsrutus?
Ka galetum parekomenduoti is E4 marsrutu ir pan.? Gal esi keliavus per Madares?'

All the best, kaip saka...


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Kphth ine stin kardia mou...

Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 04 13, 21:54)
jus man geriau pasakykit apie tuos lygintuvus biggrin.gif

aš visada vežuosi tokį mažytį kelioninį.. Clatronic firmos.. jau kokius 7 metus jis man tarnauja.. ir vietos daug neužima ir pasilygint be baimės kelionėse galiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2008 04 13, 21:54)
jus man geriau pasakykit apie tuos lygintuvus biggrin.gif

Bent jau pas mus nebuvo, bet manau, viešbutyje teikiamos lyginimo paslaugos 4u.gif
Atsakyti