Įkraunama...
Įkraunama...

Danas

QUOTE(Ecola @ 2007 06 10, 10:29)
Niu net suabejojau pati savo vardynu.. paziejau dar ir cia:
http://day.lt/vardai/Denas

hm....day.lt yra vienas prasčiausių tokio dalyko vadovų ax.gif juo niekada nesiremiu...šiaip nežinau net ką pasakyt- aš kalbu, dėstau, studijuoju švedų kalbą ir šiaip daniškai, norvegiškai moku...tai parašiau, kaip mano manymu yra.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2007 06 10, 08:39)
hm....day.lt yra vienas prasčiausių tokio dalyko vadovų ax.gif juo niekada nesiremiu...šiaip nežinau net ką pasakyt- aš kalbu, dėstau, studijuoju švedų kalbą ir šiaip daniškai, norvegiškai moku...tai parašiau, kaip mano manymu yra.... cool.gif



Na, nesigincyjy kad jis pats geriausias vardynas, bet radau tiesiog 2 vardynuose ta pacia reiksme. smile.gif
Atsakyti
Mano mažius - Danas. Danukas wub.gif Jam 2,5...
Tiesa, jie dvyniai - Danas ir Benas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jėga: 28 liepos 2007 - 12:32
Oi, kokios diskusijos kilo!!! smile.gif Danas juk pakankamai populiarus vardas, vien mano drauges du Danus turi... tongue.gif man sis vardas nei labai grazus, nei negrazus, bet jau tikrai retumu ir originalumu niekuo nesiskiria nuo Mato, Roko, Arno, Beno ir pan. Beje, sitie vardai man grazesni.
Atsakyti
O man karta toks juokingas nutikimas buvo su tuo vardu.Einam su bendradarbe , o ji pasakoja, kad kazkada turejo vaikian - Dana, o supratau, kad uzsienieti dana is Danijos, o tik po kiek laiko issiaiskinau, kad tai toks vardas buvo doh.gif .Todel man tas vardas nepatinka.keistas kazkoks.
Atsakyti
Pirmasis sūnus Arminas , antrąjį norėčiau pavadinti Danas, ką manot?
Atsakyti
4u.gif man gražu, gal dėl to, kad mano sūnus Danielius,tai draugai jį vadina Danu.
Atsakyti
Gražus,tvirtas vardas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgute91 @ 2008 03 16, 19:25)
4u.gif man gražu, gal dėl to, kad mano sūnus Danielius,tai draugai jį vadina Danu.

Kiek žinau, Danielius ir Danas du skirtingi vardai, ar ne, kaip galvojat? g.gif
Atsakyti
Man asmeniskai Danielius daug graziau 4u.gif Nors Danas normalus vardas, pazinojau kazkada vaikina tokiu vardu ax.gif
Atsakyti
Man irgi grazus, labai tvirtai skamba thumbup.gif
Atsakyti
labadienis 4u.gif

Mes tai galvojam apie varda Danilas, cia Danielio vardo variantas ax.gif
Atsakyti