Įkraunama...
Įkraunama...

Danas

HAPPYANGEL, aciu smile.gif thumbup.gif

nes jau i nevilti puoliau su tokiais komentarais kaip 'O jei butu Lietuvos pilietis, tai duotumet varda Lietuvis?' biggrin.gif
Atsakyti
Tarp kitko - DENAS (skand) reiskai kiles is Danijos..
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 06 08, 20:08)
Nematau jokios skriaudos vaikui  doh.gif

Nekreipk dėmesio  mirksiukas.gif Vardas tikrai fainas ir tiks ir užsienyje, ir Lietuvoje (jei tektų kada grįžt)  thumbup.gif O kad dauguma jį išpeikė, tai nieko stebėtino- jei ne Matas, Mantas, Dovydas ir t.t., tai jau nebenormalus vardas reiškia  doh.gif

Dar kartą pasikartosiu- ''Danuką Dunduliuką'' paskaitykit, o paskui apie Danijos piliečius šnekėkit.



kai vaikas uzaugs palkausk ar jis labai laimingas turedamas toki varda unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 06 08, 18:52)
kai vaikas uzaugs palkausk ar jis labai laimingas turedamas toki varda  unsure.gif



Nesuprantu kodel jis turetu buti nelaimingas g.gif o tai kaip tada Kipras, Nemunas, Rusne ir t.t.??? Tikriausiai kur kas laimingesni nei matai ir domai (nenoriu nieko izeisti, tik turiu galvoj vardu populiaruma)
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2007 06 08, 19:15)
HAPPYANGEL, aciu smile.gif thumbup.gif

nes jau i nevilti puoliau su tokiais komentarais kaip 'O jei butu Lietuvos pilietis, tai duotumet varda Lietuvis?' biggrin.gif

Baik tu. Olanduose irgi labai populiarus tas vardas, angluose populiarus. O ir Lietuvoj ne vienas Danas gyvena ir nieko. Mano teta- Dana, ją Danute, o kartais ir Dane vadina mirksiukas.gif Ir niekam nekyla asociacijų su Danija rolleyes.gif

QUOTE(Guosste @ 2007 06 08, 20:52)
kai vaikas uzaugs palkausk ar jis labai laimingas turedamas toki varda  unsure.gif

Kaip tyčia, esu kalbėjusi su Danu (tada jam buvo 16-17 metų) prieš keletą metų. Kadangi pirmą kartą tokį vardą girdėjau, tai kaip cekauna zosė klausinėjau to vaikinuko kodėl jam tokį vardą išrinko, kas jam tokį vardą išrinko ir ką jis pats galvoja apie tą vardą. Vaikinukas buvo be galo patenkintas savo vardu. Jo motyvacija- trumpas, draugai neperdirbinėja į Dūncą, Myndę, Evką, Mantinį ir t.t. (kaip, deja, kitų draugų vardus), nenuvalkiotas ir pritraukiantis merginų dėmesį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 09 birželio 2007 - 01:19
QUOTE(Ecola @ 2007 06 08, 22:17)
Nesuprantu kodel jis turetu buti nelaimingas  g.gif o tai kaip tada Kipras, Nemunas, Rusne ir t.t.??? Tikriausiai kur kas laimingesni nei matai ir domai (nenoriu nieko izeisti, tik turiu galvoj vardu populiaruma)



manes neizeisi irnesakyk.gif as tik savo nuomone pasakau, kad man tai nevardas

QUOTE(HappyAngel @ 2007 06 09, 02:19)
Baik tu. Olanduose irgi labai populiarus tas vardas, angluose populiarus. O ir Lietuvoj ne vienas Danas gyvena ir nieko. Mano teta- Dana, ją Danute, o kartais ir Dane vadina  mirksiukas.gif Ir niekam nekyla asociacijų su Danija  rolleyes.gif
Kaip tyčia, esu kalbėjusi su Danu (tada jam buvo 16-17 metų) prieš keletą metų. Kadangi pirmą kartą tokį vardą girdėjau, tai kaip cekauna zosė klausinėjau to vaikinuko kodėl jam tokį vardą išrinko, kas jam tokį vardą išrinko ir ką jis pats galvoja apie tą vardą. Vaikinukas buvo be galo patenkintas savo vardu. Jo motyvacija- trumpas, draugai neperdirbinėja į Dūncą, Myndę, Evką, Mantinį ir t.t. (kaip, deja, kitų draugų vardus), nenuvalkiotas ir pritraukiantis merginų dėmesį  biggrin.gif


nu bet tau uzkliuvo jo vardas, nes kamantinejai ji kaip cekauna zose, nes tau paciai tai keistai atrode...
Atsakyti
QUOTE(Guosste @ 2007 06 09, 09:10)
manes neizeisi irnesakyk.gif as tik savo nuomone pasakau, kad man tai nevardas
nu bet tau uzkliuvo jo vardas, nes kamantinejai ji kaip cekauna zose, nes tau paciai tai keistai atrode...

Ne. Va čia tu ir klysti.Nepasirodė jis man keistas- jis man pasirodė neįprastas ir gražus, užtat ir klausinėjau. Nors mano teta Dana (labai gražu thumbup.gif ), bet vyriško šio vardo varianto dar nebuvau girdėjusi ir likau sužavėta, kai išgirdau. O kad klausinėjau, tai manau, logiška- smalsumas atsiranda ne vien tik iš to, kad kažkas pasirodo ''keista'', tavo žodžiais tariant. Lygiai taip pat pasidaro smalsu, kai kažkas labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2007 06 08, 19:51)
Na, as jau pasigailejau paklaususi jusu nuomones :ah

Nesuprantu negi nei viena nesat girdejus mot vardo DANA, DANUTE? Danas - Danieliaus trumpinys, o jei patinka galvokit kaip DANOS (mot) vyriskasis variantas.

dlia osobo tupych.. Sorry


Danute girdeta, Dana - jos trumpinys, o vat Dano neteko girdet. Ir nereikia iskart tupais vadint. mirksiukas.gif Nejaugi vien tik teigiamu komentaru tikites? doh.gif

Papildyta:
QUOTE(Ecola @ 2007 06 08, 20:15)
HAPPYANGEL, aciu smile.gif thumbup.gif

nes jau i nevilti puoliau su tokiais komentarais kaip 'O jei butu Lietuvos pilietis, tai duotumet varda Lietuvis?' biggrin.gif


Toks komentaras buvo tik atsakas i jusu komentara:

QUOTE(Ecola @ 2007 06 08, 14:48)
Taip, cia DANIJOS PILIETIS smile.gif Atrodai labai nustebusi..


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikiniauskienė: 09 birželio 2007 - 09:43
Nesuprantu.. negi neaisku, kad tai elementarus humoras wink.gif

Nesitikejau vien teigiamu komentaru, nebuciau klaususi nuomones isvis.. na, bet kvailu tai dar labiau nesitikejau..

Siaip DANAS man net neatrodo toks labai retas vardas.. Pati pazistu 2
Atsakyti
man Danas labai grazus, todel ir davem ji savo sunui wub.gif o situacija buvo labai panasi, reikejo, kad graziai skambetu ir butu lengvai istariamas uzsienyje, bet tuo paciu suprantamas ir Lietuvoje mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakyčiau neutralus vardas: nei labai gražus, nei labai bjaurus.
Atsakyti
QUOTE(HappyAngel @ 2007 06 09, 10:24)
Ne. Va čia tu ir klysti.Nepasirodė jis man keistas- jis man pasirodė neįprastas ir gražus, užtat ir klausinėjau. Nors mano teta Dana (labai gražu  thumbup.gif ), bet vyriško šio vardo varianto dar nebuvau girdėjusi ir likau sužavėta, kai išgirdau. O kad klausinėjau, tai manau, logiška- smalsumas atsiranda ne vien tik iš to, kad kažkas pasirodo ''keista'', tavo žodžiais tariant. Lygiai taip pat pasidaro smalsu, kai kažkas labai patinka.



saunu tuomet rolleyes.gif
Atsakyti