Įkraunama...
Įkraunama...

Danas

Na, man asocijuojasi su danais (tautybė), bet manau tai nėra kažkokia kliutis ax.gif blush2.gif 4u.gif Normalus vardas, tinkamas daugelyje šaliu smile.gif
Atsakyti
O man negrazus schmoll.gif , Danijos valstybes gyventojas biggrin.gif Skamba, kaip pravarde...
Kaip ir Olandas, Suomis, Norvegas, Turkas, Prancūzas ir t.t.
Atsakyti
Na visai nieko........
Atsakyti
QUOTE(Murielė @ 2007 04 14, 15:54)
Man atrodo kaip vardo Danielius trumpinys - bet šiaip visai nieko vardas, su tautybe visai nesiasocijuoja smile.gif


tai Danas ir yra Danieliaus trumpinys hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 04 16, 06:12)
tai Danas ir yra Danieliaus trumpinys hihihi.gif



Aciu labai uz nuomones smile.gif man sis vardas kuo toliau, tuo labiau patinka smile.gif

Beje, vardas DANAS mums butu daugiau kaip dedikacija mociutems - vyro mama ir mano mociute yra DANUTES, DANOS.. taigi cia tik vyriskas variantas smile.gif
Atsakyti
Man Danas yra Danijos pilietis rolleyes.gif .O kaip vardas tai man visai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal ir visai nieko vardas bigsmile.gif
Atsakyti
man tai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Šiaip tai tikrai asocijuojasi su danais... pažinojau kažkada vaikiną vardu Danius.
Atsakyti
QUOTE(Ecola @ 2007 04 13, 15:53)
Labutis, vargas man su vardais.. Gyvenam uzsienyje, taigi reikia tokio vardo, kad butu grazus ir istaramas lendvai tiek uzsienieciams tiek lietuvaiciams.

Turejom keleta variantu, bet paskutinis DANAS. Kaip jums sis vardas?


man Danas pats pats wub.gif
kai rinkom varda sunui situacija buvo irgi labai panasi, reikejo vardo, kad butu trumpas ir graziai neiskraipytas skambetu tiek LT tiek uzsienyje mirksiukas.gif
dabar turim Danuka thumbup.gif
be to promociute irgi Danute biggrin.gif
siaip visiem jis patiko, tik tetis paklause o kodel ne svedas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miglota: 17 balandžio 2007 - 19:17
gal ir nieko, tik manau kad siaip jau yra Danielius g.gif Danas tik trumpinys, nors gal yra ir toks vardas. Danas nelabai tada, Danielius patinka, bet kad jau ju daug yra ax.gif kazkada galvojau kad jei tureciau berniuka duociau sita varda, bet bet bet, pusbroliui gime berniukas, paklause koki varda as duociau, pasakiau kad Danielius, tai jie taip ir pavadino doh.gif
Atsakyti
normalus aiskus trumpas vardas ax.gif
Atsakyti