Įkraunama...
Įkraunama...

Danas

Gražus vardais smile.gif
Atsakyti
Aš savo sūnų pavadinsiu šiuo vardu tongue.gif

su vyru galvojom apie Danieliaus vardą, tačiau jis man toks per ilgas pasirodė, o trumpinys vardo būtų Danas arba Danius. Kadangi mums Danas gražiau skamba, tai ir nutarėm gimus leliui jam duoti Dano vardą 4u.gif
Atsakyti
negrazus asmeniskai man..
Atsakyti
grazus 4u.gif jeigu neturetumem pazystamo Dano vardu, gal but suneliui toki duotumem 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 06 08, 13:29)
Čia tipo Danijos pilietis? unsure.gif  blink.gif  laugh.gif


Kai pasakydavom sūnaus vardą, dažniausiai išgirsdavome klausimą "O kodėl ne švedas?" Neimdavom į galvą, mums tiko, patiko.
Atsakyti
Man gražus thumbup.gif Moters Dana ne schmoll.gif O vyro Danas thumbup.gif
Atsakyti
musu mazylio irgi vardas Danas.Nors aplinkiniams jis nelabai patiko, bet mes B nuo pat pradziu buvom apsisprende ir nekreipem demesio irnesakyk.gif o dabar sis vardas mazyliui labai tinka, kadangi jis tikrai toks ne is silpnesniu biggrin.gif jeigu antras irgi butu sunus, tai irgi ieskotume kokio ''stipresnio'' vardo, nes berniukui norisi vyrisko vardo, kad tvirtai skambetu ax.gif
Atsakyti
Tiesa, vyriskas ir stiprus vardas. Man patinka:)
Savo vaiko gal ir nevadinciau taip, nes siejasi su vienu pazistamu kazkaip...
Bet siaip tinka ir vyrui, ir berniukui, manau drinks_cheers.gif
Beje, kaip lietuviskas vardas atrodo gana retas, bet kaip angliskas - gana daznas ir del to nelabai idomus...
Atsakyti
Man taip pat labai patinka vardas Danas smile.gif
Atsakyti
Labai labai gražus vardas, aišku, mažam vaikučiui gal ir per "stiprus" vardas, bet va suaugusiam vyrui tai labai gerai skamba toks vardas smile.gif
Ir su jokia tautybe nė kiek neasoiuojasi schmoll.gif
Atsakyti
nu mano berniukas lb panasus DENAS,man lb grazus 4u.gif
Atsakyti
Pusseserė norį savo vaikeliui duoti tokį vardą. Man asmeniškai tikrai negražus, nes asocijuojasi su tautybe. Bet čia pasirinkimo reikalas. Ir aišku, kaip pačiam vaikeliui prilimpa g.gif
Atsakyti