Įkraunama...
Įkraunama...

Danas

Labutis, vargas man su vardais.. Gyvenam uzsienyje, taigi reikia tokio vardo, kad butu grazus ir istaramas lendvai tiek uzsienieciams tiek lietuvaiciams.

Turejom keleta variantu, bet paskutinis DANAS. Kaip jums sis vardas?
Atsakyti
Man tai visai gražus thumbup.gif Aiškus, be jokių įmatrybių. Olandijoje labai populiarus, tik ten jis rašomas su dviem ''a''- Daan. Bet ir Lietuvoj pažinojau vaikiną tokiu vardu. Manau, kad geras pasirinkimas wink.gif
Atsakyti
man labai grazus sis vardas 4u.gif
Atsakyti
paprastas, niekuo neišsiskiriantis vardas. aš mėgstu retesnius vardus, bet šiaip visai normalus variantas
Atsakyti
Yra ir Lietuvoj tokių vardų. Nepasakyčiau, kad jis retas. Man asmeniškai, jis per stiprus, suaugusiam gal ir nieko, bet mažyliui kažkaip man netinka.
Atsakyti
Gražus thumbup.gif ,o dar jei jūs užsienyje,tai tikrai šaunus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kribuk @ 2007 04 13, 17:20)
Yra ir Lietuvoj tokių vardų. Nepasakyčiau, kad jis retas. Man asmeniškai, jis per stiprus, suaugusiam gal ir nieko, bet mažyliui kažkaip man netinka.

Nu kaip jau netinka- negi ''Danuko Dunduliuko nuotykių'' nesi skaičius? bigsmile.gif
Atsakyti
iš pradžių norėjau rašyti, kad schmoll.gif kol skaičiau kitų nuomones, galvoje vis bumbsėjo "Danas..Danas...Danukas". Ir žinai, gal visai ir nieko, jei vaikui tinka. Nes, pvz., mano atveju, buvo taip, kad vyras žiauriai norėjo pavadinti vienu vardu vaiką. Aš nenorėjau, bet po to pamaniau, kad gerai, jei pagimdžius pažiūrėsiu ir pamatysiu, kad tinka tas vardas - nusileisiu. Deja, vaikui gimus tik įsitikinau, kad vardas jam nelimpa.

Taigi, - vardas neblogas, svarbu, kad tiktų konkrečiam vaikiukui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(birdie @ 2007 04 13, 18:53)
Nu kaip jau netinka- negi ''Danuko Dunduliuko nuotykių'' nesi skaičius?  bigsmile.gif


Aš irgi apie tą patį pagalvojau lotuliukas.gif Danukas Dunduliukas, kuris užaugo į Daną Dundulį tongue.gif
Atsakyti
Visai normalus vardas, trumpas ir aiskus, o del grozio tai cia jau subjektyvu.
Atsakyti
Gal ir nieko, bet man šis vardas asocijuojasi su Danijos danais.
Atsakyti
Gražus vardas, ir, manau, labai tinkamas tiek užsienyje, tiek Lietuvoje. 4u.gif
Atsakyti